1. עמוד הבית
  2. מחכות לאישור
  3. מחכות לאישור

כנס בריאות האשה: זיכרון מאירוע מיוחד מסוגו

לכבוד פתיחת המרכז הרפואי החדש של מאוחדת בביתר, מרכז שכל כולו מוקדש לבריאות האשה, נערך אירוע מיוחד בהששתפות בכירי הקופה שעסק בכל נבכי הנושא הכה חשוב

מאיה הבלין כתבה מקודמת, י"ט תמוז תשפ"א 29/06/2021 13:38

בהתתשפות בכירי הקופה האירוע של מאוחדת האירוע של מאוחדת צילום: יהודית ויסברג

אולם מעוצב, שולחנות ערוכים בכל טוב והמון נשות תקשורת חרדיות.

על מה המהומה? כנס מיוחד לנושא בריאות האשה החרדית. מהכנס התקיים בביתר, לרגל פתיחת המרכז הרפואי החדש בעיר, מרכז שכל כולו מוקדש לבריאות האשה.

הכנס היה מרשים ביותר והשתתפו בו בכירות ובכירי הצוות הנשי של מאוחדת. ניכר לעין שהנהלת הקופה רואה את תחום הנשים, והאשה החרדית בפרט, כעניין מרכזי וחשוב.

אולי לא במקרה בראש ההנהלה עומדת אשה - הגברת סיגל רגב-רוזנברג, מנכ"לית הקופה - שהיא המנכ"לית האשה הראשונה של קופת חולים בארץ.

בדבריה  הסבירה הגב' רגב-רוזנברג את הדגש המיוחד ששמה מאוחדת על בריאות האשה החרדית. מאוחדת מסתכלת עלייך, אם ואשה כמובילת הבית, מובילת דעה, ומאפשרת לך היצע חדשני, מקצועי ונרחב בכל התחומים, מתוך אמונה שכשהאשה במודעות לבריאות המשפחה, המשפחה יותר מטופלת.

בכנס הגדול ניתן ביטוי למהפכה בריאות האשה שמחוללת מאוחדת בשנים האחרונות, ומהפכה מיוחדת עבור האשה החרדית. בין השאר נפתחו מרכזי בריאות האשה,  ומרכזי שירותים חשובים כגון: מיון חרום, הריון בסיכון, פריון, בדיקות מקיפות ועוד. השירותים ניתנים ע"י מיטב הרופאים והרופאות המומחים בארץ ובשיתוף פעולה עם מגוון רב של בתי חולים. זמינות התורים גדלה והיצע הרופאים ובדיקות ההיריון מתרחב כל הזמן.

כמו כן מאוחדת מפעילה מוקד מיילדותי הכולל מעקב הריון, אחות ליווי הריון ולאחר הריון, אולטרסאונד, מוניטור עוברי ועוד שעובד בכל יום משעות הבוקר ועד שעות הלילה המאוחרות.

נקודה נוספת וחשובה לא פחות היא הנגישות. מאוחדת שמה לנגד עיניה את מיקום ופריסת המרפאות ב'מרחק עגלה'- הנגשה מקסימלית לרווחת הלקוחות ובעיקר נשים וילדים.

אבל פריסה נוחה של סניפים זה לא מספיק. בקופה החליטו לקחת את הנגישות צעד נוסף קדימה ולפתח כלים ושירותים לרפואה מהבית: מוניטור ביתי, ואפילו ניידת לבריאות האשה - כל הבדיקות שהאשה זקוקה להן בניידת אחת שמגיעה עד בית הלקוחה, מיון היברידי/טלפוני, ביקור רופא, ליווי הריון ובקשות מהרופא- הכל דרך הטלפון. אפילו מכשיר ביתי לאבחון דלקת ריאות ואוזניים.

באמצעות השירותים והכלים הטלפוניים נותנת הקופה מענה גם לקבוצות מהמגזר החרדי שאינן צורכות את שירותי האינטרנט. ההבנה לצרכי המגזר החרדי, עד הפרטים הקטנים, נבנתה בזכות הניסיון ארוך השנים בשירות המשפחה החרדית. לא לחינם 45% מלקוחות מאוחדת משתייכים למגזר החרדי.

שיפור הנגישות לא בא על חשבון המקצועיות, להיפך. הרופאים וצוותי הרפואה של מאוחדת הם מהטובים והמקצועיים ביותר, ולאחרונה גם נוספו מומחים חדשים, יועצות הנקה ועוד.

מנהלי המרפאות של 'מאוחדת' מגיעים לרוב מתוך המגזר החרדי, כך שהם מודעים ומבינים את הדרישות והצרכים של המגזר. כמו כן קיימים עשרות מתאמי קשרי קהילה בכל רחבי הארץ, שתפקידם לעזור ללקוחות ולמנהלי המרפאות ולתת פתרון לכל בעיה שתגיע.


לחצו כאן למידע נוסף אודות השירותים היחודיים של מאוחדת<<<

מפגש מנכ"לית מאוחדת ועיתונאיות מהמגזר החרדי מפגש מנכ"לית מאוחדת ועיתונאיות מהמגזר החרדי צילום: יהודית ויסברג

מפגש מנכ"לית מאוחדת ועיתונאיות מהמגזר החרדי מפגש מנכ"לית מאוחדת ועיתונאיות מהמגזר החרדי צילום: יהודית ויסברג

מפגש מנכ"לית מאוחדת ועיתונאיות מהמגזר החרדי מפגש מנכ"לית מאוחדת ועיתונאיות מהמגזר החרדי צילום: יהודית ויסברג

מפגש מנכ"לית מאוחדת ועיתונאיות מהמגזר החרדי מפגש מנכ"לית מאוחדת ועיתונאיות מהמגזר החרדי צילום: יהודית ויסברג

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;