1. עמוד הבית
  2. בריאות
  3. חדשות בריאות

משלחת חירום: יחידת חוסן באיחוד הצלה יצאה הלילה למיאמי

בעקבות האסון במיאמי מתנדבים מיחידת חוס"ן (חירום וסיוע נפשי) של איחוד הצלה המריאו הלילה (מוצאי שבת) למיאמי כדי לסייע לנפגעי החרדה והטראומה הנפשית באירוע הקשה של קריסת הבניין ביום חמישי האחרון • המשלחת יצאה בשיתוף ובסיוע של חברת אל על

שימי פרקש כתבה מקודמת, י"ז תמוז תשפ"א 27/06/2021 16:17

בעקבות האסון משלחת מיוחדת משלחת מיוחדת צילום: Ofer Zidon/Flash90

מתנדבים מיחידת חוס"ן (חירום וסיוע נפשי) של איחוד הצלה המריאו הלילה (מוצאי שבת) למיאמי כדי לסייע לנפגעי החרדה והטראומה הנפשית באירוע הקשה של קריסת הבניין ביום חמישי האחרון.

נשיא איחוד הצלה אלי ביר אמר, "לבקשת הפדרציה היהודית של ממיאמי שהדגישו לנו את המצב המיוחד בו נדרש באופן דחוף מענה ראשוני נפשי, מיד עם צאת השבת יצאו שישה אנשי מקצוע בכירים בתחום אשר יסייעו לקהילה ולמשפחות הנפגעים בשעות ובימים הקשים אותם הם עוברים."


יחידת חירום בנתב"ג • קרדיט: דוברות איחוד הצלה

מנכ"ל איחוד הצלה אלי פולק אומר כי "מטרת המשלחת הבכירה להעניק טיפול נפשי ראשוני לאלו שהיו עדים לאירוע ולקהילה באמצעות כלים אשר משמשים אותנו כאן בישראל באירועים קשים כגון האירוע הקשה במירון וקריסת הטריבונות בגבעת זאב. כמו כן, מטרתנו להעניק לקהילה תחושת סולידריות מצד תושבי ישראל. אני מודה לחברת אל על אשר מיד עם הפנייה הרימה את הכפפה ומאפשרת את יציאת המשלחת.

מנכ"ל אל על אביגל סורק אמר כי שיתוף הפעולה עם איחוד הצלה זה דבר טבעי עבור אל על. בכל 73 שנות קיומה של מדינת ישראל אנו מקיימים נסיעות ומשלחות למען הצלת חיים בכל העולם וזה כבוד עבורינו לסייע בכל דרך אפשרית".

מעוניינים לשתף אותנו בעדכון מעניין הנוגע לבריאות/קורונה? שלחו אלינו לוואטסאפ 0534419008 או למייל [email protected]
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. עכשיו אני רגוע  (ל”ת)

    Sam

  2. עוד גימיק של איחוד הצלה  (ל”ת)


;