1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

הח"כ תקף: "מישהו העלה על דעתו לעשות סגר על בנימינה?"

חבר הכנסת ישראל אייכלר תקף הערב במליאת הכנסת את צביעות התקשורת | "מישהו העלה על דעתו לעשות סגר על בנימינה?" תהה אייכלר בזעם, והוסיף: "מישהו היה מעז להגיד עליהם שהם מפיצי מחלה? לציבור החרדי קראו מפיצי מחלה" • צפו בדבריו

אהרן מילר, י"ח תמוז תשפ"א 28/06/2021 22:04

צביעותה של התקשורת חסימת כבישים לקראת סגר חסימת כבישים לקראת סגר צילום: תומר נויברג, פלאש 90

במהלך השנה וחצי האחרונות הפך הציבור החרדי לבשר התותחים של תסכול ההמונים, תוך הפניית השנאה אל עבר המגזר החרדי, ותיוגו כמפיץ מחלות. חבר הכנסת ישראל אייכלר תקף הערב (שני) במליאת הכנסת את צביעות התקשורת.

"מישהו העלה על דעתו לעשות סגר על בנימינה?" תהה אייכלר בזעם, והוסיף: "מישהו היה מעז להגיד עליהם שהם מפיצי מחלה? לציבור החרדי קראו מפיצי מחלה".

אייכלר הוסיף והזכיר את הקריקטורה של עיתון 'הארץ' בשבוע שעבר: "רוב כלי התקשורת ניהלו מסע הסתה אנטישמי. אחד העיתונים צייר קריקטורה של דרעי גפני וליצמן אומרים 'בואו נעשה טיש'".

כזכור, בשבועות האחרונים אנו עדים לעלייה בתחלואה בארץ, עלייה שמקורה בפרצת הבדיקות בנתב"ג, בתחילה דווח כי 45 ילדים אובחנו כמאומתים לנגיף הקורונה, במסגרת מבצע דיגום נרחב שנערך בעיר בנימינה.

מדובר היה בהתפרצות קורונה שהתגלתה במבצע דיגום שנערך אחרי שילד אחד אובחן כמאומת לנגיף בבית הספר כרמים בבנימינה. לאור חשיפה, בהקבצות גיל שונות בבית הספר, נבדקו עוד תלמידים, ונמצאו 9 מאומתים נוספים - כולם למעט אחד, חולים עם תסמינים. הדיגומים הורחבו בבתי ספר נוספים ונמצאו עוד 35 מאומתים מבי"ס כרמים ובי"ס אמירים. המקרים החדשים נמצאים בחקירה של לשכת הבריאות בחדרה. מקור ההתפרצות עדיין בבדיקה, אולם קיים קשר למשפחה שחזרה לאחרונה מחו"ל.

בימים שלאחר מכן הלכו ההתפרצויות והתפתחו בבית שאן מודיעין והסביבה ובעוד ערים, כשהתקשורת כאמור שותקת בצביעות קשה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מי שדרש סגר על ב"ב זה היה ליצמן, מודה ועוזב ירוחם הוא הודה שזו היתה טעות,  (ל”ת)


  • אבל אחר כך רשעי השלטון המשיכו בסגרים בערים ובשכונות.  (ל”ת)


  • בגלל שהוא לא הסכים עם דעתו של האדמו"ר מבעלז שליט"א 


 2. בקצב הזה הממשלה המושחתת הזאת תעשה סגר בחגים  (ל”ת)


 3. חח עבדו עליכם כל מי שהתחסן פעמיים הבדיחה עליכם  

  ועדת חקירה!

;