1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. עיתונות ותקשורת

מגל תהה למה בתו של ריבלין טסה איתו ומי שילם, חבריו תקפו

ינון מגל התייחס לנסיעתו של נשיא המדינה לארצות הברית, אליו התלוותה ביתו ענת לצד פמליית הנשיא | "מישהו בתקשורת שאל למה? מה היא עושה שם? מי מימן את הנסיעה שלה? או שאנחנו בפינת הפרגון? אבל באקסטרלארג'" תהה מגל וחטף מהגולשים

אהרן מילר, י"ט תמוז תשפ"א 29/06/2021 19:16

נבזיות שלא תחצה רובי ריבלין רובי ריבלין צילום: פלאש 90

נשיא המדינה היוצא, רובי ריבלין עורך בימים אלו ביקור פרידה מיהודי ארצות הברית, וזאת במסגרת ביקורו עם נשיא ארצות הברית ג'ו ביידן שהזמינו לבית הלבן, לרגל סיום כהונתו. אל ריבלין התלוותה פמליה מכובדת כראוי לנשיא מדינת ישראל, אחת מהנוכחות בבית הלבן צדה את עינו של העיתונאי ינון מגל.

מדובר בבתו של ריבלין, ענת, שאף קיבלה יחס מיוחד מנשיא ארצות הברית שהודה לה על סיועה הרב לאביה הנשיא, "הבת של ריבלין התלוותה לביקור המאוד חשוב שלו בוושינגטון (יומיים לפני שהוא מסיים את התפקיד) מישהו בתקשורת שאל למה? מה היא עושה שם? מי מימן את הנסיעה שלה? או שאנחנו בפינת הפרגון? אבל באקסטרלארג'" תהה ינון מגל.

חבריו למקצוע תקפו אותו בחריפות, שותפו לשידור בן כספית הגיב: "כן, תתפלא, שאלו וקיבלו תשובות בלי שיימינג בטוויטר: הנשיא בן 82, עם קוצב לב ועוד כמה בעיות, זקוק לסיוע קרוב מהבת שלו, הנושאת בכל עלויות הנסיעה. אבל מה אני מתקטנן, נזכר שבזמנו בערוץ 20 הכפשתם את רעיית הנשיא בזמן מסע הלוויה שלה, אז הכל יחסי בחיים".

העיתונאי עקיבא נוביק תקף הוא: "ראובן ריבלין הוא גם אדם בן 82, שזקוק לעזרה אישית מהבת שלו בגלל גילו ומצבו הבריאותי (דברים שבעבר נחמה עשתה). אין גבול נבזיות שלא תחצה ינון ידידי?".

לצד עיתונאים רבים ונוספים שתקפו אותו, גולשים רבים הבהירו למגל כי הפעם הוא ירד נמוך, מידי נמוך.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. על השאלה האמיתית לא עניתם....בשביל מה הוא טס בכלל???? חצוף. מבזבז את כספנו לריק  (ל”ת)


  • הוא נסע להיפרד מהאיש מספר 1 בארה"ב - לא משנה שהם עדין לא נפגשו בעבר - גם נשיא מנצל את זכויתיו לטוס ולטייל על חשבון העם ולכן מובן מדוע לקח את בתו ולא את הצוות . אגב מרים פרץ לאיש\ה מספר 1 לשעבר 


  • צודק (ל”ת)

   יד

  • זכותו לשאול. הוא סהכ שאל. אסור לו (ל”ת)

   יהודי

 2. 100%  


 3. ממתי יורדים בפוליטיקה נמוך מדי אין יותר נמוך  (ל”ת)


 4. לפחות העלה לדיון ציבורי  


 5. נסיעת הבת  

  מוני

  • הוא מכר את הבית שם את הכבף בבנק 

   חח

 6. צביעות  

  אא

  • זה בדיוק מה שמגל הראה - שכל טיסה של ביבי מכפישים על כל עלות קטנה וכאן אף אחד לא הזיז שיש נוסע נוסף לכאורה סתם על חשבון המדינה, מה שחושף את צביעות התשקורת שמגלה מוסר כפול ואנשים תמימים כמוך מושפעיח מזה ושונאים רק את ביבי על דברים שכולם עושים וזה מה שמגל הוכיח (ל”ת)


;