1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. ביטחון

"איבדו את הפחד": פלסטינים תקפו ישראלי

לאחר שכמה פלסטינים זוהו, בשעות הבוקר המוקדמות, מפרקים פרגולה השייכת ליישוב אביגיל שבהר חברון, רכז הביטחון של המקום הגיע לעצור אותם - אך הם תקפו ופצעו אותו זה | במועצה מוחים: "תקופה ארוכה שהתושבים חשופים לפגיעות בנפש וברכוש"

יאיר כלפה, כ"ב תמוז תשפ"א 02/07/2021 15:09

רכז הביטחון נפצע חלקים שהותירו הגנבים במנוסתם חלקים שהותירו הגנבים במנוסתם צילום: צילום מסך

במטרה לגנוב חלקים ממנו, הבוקר (שישי) כמה פלסטינים החלו לפרק פרגולה באחד מהישובים בהר חברון, ולאחר שאיש ביטחון הגיע לעצור אותם, הם תקפו ופצעו אותו.

האירוע אירע בשעות הבוקר המוקדמות, כאשר רכז הביטחון של היישוב אביגיל, הנמצא בהר חברון, נקרא לעצור כמה פלסטינים שזוהו מפרקים פרגולה השייכת לישוב. כאשר הגיע לעצור אותם, האחרונים תקפו אותו ופצעו את פניו. המשטרה עצרה חשוד אחד.

"לטרור פנים רבות. כבר תקופה ארוכה שתושבי הר חברון חשופים להתגרויות ופגיעות בנפש ורכוש", אמר לאחר המקרה ראש המועצה הר חברון יוחאי דמארי. "הפלסטינים בתמיכת אנרכיסטים, איבדו את הפחד".

"הם מייצרים התגרויות, הסלמה ואסקלציה במרקם החיים השקט והנעים שאפיין את אזורנו. הגיע הזמן להחזיר לאזור את המשילות הישראלית", הוסיף.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. תמשיכו להעסיק ערבים! לא נותנים פרנסה למי שנגד עם ישראל!  (ל”ת)

  אברהם

  • תגובה 


 2. הייתי בהדסה וראיתי מה זה עזות פנים  

  אבי

 3. כאשר כוחות הביטחון מגלים רפיסות הולכת ומתמשכת באופן עיקבי ודרסתי אז אלו התוצאות וזאת כמובן רק ההתחלה.. לדעתי יש מצבים מסויימים ששיפורים כבר לא יועילו.. צריך לפרק את המערכת ולבנות מחדש עם כוחות חדשים לגמרי..  (ל”ת)


;