1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. מפלגות

חה"כ מרע"מ: הקו האדום לפירוק הממשלה

חבר הכנסת מאזן גנאים מרשימת רע"מ השותפה בקואליציה של בנט, השמיע בראיון רדיו 'מכאן' זמירות אחרות מזו של ראש הקואליציה שלו "חוק האזרחות גזעני. 20 אלף משפחות סובלות בגללו. אני מתנגד לו. נמנעתי כדי לא להפיל את הממשלה". עם זאת הדגיש: "יש לנו קווים אדומים"

אהרן מילר, ב' אב תשפ"א 11/07/2021 11:57

"אין סיפור אהבה" מאזן גנאים מאזן גנאים צילום: Yonatan Sindel/Flash90

למרות שהבטיחו שוב ושוב כי לא יסתמכו על קולות הערבים, הקים נפתלי בנט ממשלה בשיתוף עם מפלגת רע"מ, הוא הסביר קבל עם ומדינה כי המדיניות של הממשלה תהיה ימנית, בשבוע שעבר אף כינה את ממשלתו 'עשר מעלות ימינה' ממשלות הליכוד.

הבוקר (ראשון) חשף עמית סגל כי חבר הכנסת מאזן גנאים מרשימת רע"מ השותפה כאמור בקואליציה של בנט, השמיע בתוכניתו של נאדר אבו תאמר ברדיו 'מכאן' זמירות אחרות מזו של ראש הקואליציה שלו.

על פי הדיווח הבהיר גנאים בראיון: "אני אפרק את הקואליציה אם הממשלה תתקוף את עזה". עוד הוסיף והסביר על החיבור של רשימתו עם הממשלה של בנט: "אין סיפור אהבה בין מנסור עבאס והממשלה החדשה, בנט ונתניהו? שניהם גרועים".

גם חוק איחוד המשפחות עלה בראיון: "חוק האזרחות גזעני. 20 אלף משפחות סובלות בגללו. אני מתנגד לו. נמנעתי כדי לא להפיל את הממשלה". עם זאת הדגיש: "יש לנו קווים אדומים".

מה שלא מבינים ישראלים רבים, היטיב להגדיר זאת חבר הכנסת הערבי בראיון: "התקשורת העברית מגויסת לשירות הממשלה. נמתין כדי לוודא את טיבה של הממשלה החדשה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בנט  


  • גם עם ביבי זה היה קורה (ל”ת)


 2. לא לשכוח שגם ביבי רצה לשבת איתם והוא זה שהכשיר אותם. זאת הסיבה שסמוטריץ לא רצה להיכנס איתם. הם בעד רצח יהודים וח"ו אם ישראל תגיב בשביל למנוע זאת.  (ל”ת)


  • ביבי רצה תמיכה מבחוץ ובמשך הזמן היו מצטרפים עוד חברי כנסת יהודים (ל”ת)

   צבי

  • מושחת 


 3. ביטוח  


 4. תקפו  


;