1. עמוד הבית
  2. מוזיקה
  3. מוזיקה

נתנאל ישראל משחק במגרש של הגדולים • להאזנה

בקושי הספקנו להכיר את הסינגל 'הלב שלי איתך', והנה מגיע אלינו 'אמא' • השיר הוקלט כשנתנאל ישראל ביצע אותו במהלך הופעה • השיר אמנם לא של נתנאל, אבל הביצוע ודרך ההגשה הייחודים - בהחלט כן
ישראל חבר, בחדרי חרדים, כ' חשון תשע"א 28/10/2010 10:30

נתנאלישראל

הרצועה הבאה המוגשת לפניכם נלקחה מתוך אחת מהופעותיו הבינלאומיות של הזמר נתנאל ישראל– השם החם בז'אנר המזרחי-חסידי.
תוך כדי עיכול הלהיט החדש 'הלב שלי איתך' שמתנגן ללא הרף בתחנות הרדיו ובלא מעט מערכות שמע חרדיות – חילוניות כאחד, להיט שקצר תשבחות בעולם המוסיקה היהודית ובכלל – מהלך הזמר נתנאל ישראל בשבילי המוסיקה היהודית בין כותלי האולפנים להופעות וכובש את הכותרות והמצעדים השונים כשהנה עוד כותרת חמה מבשרת על רצועת אודיו איכותית להאזנה מאחת מהופעותיו הבינלאומיות של הזמר עושה הרושם שהזמר העולה עסוק יתר על המידה ואכן התוצאות אינן מאכזבות וקוצרות תשבחות בשתי המגזרים גם יחד.

תוך כדי העשיה הפורחת מגיע שמעו למרחוק כשביקשו מספר קהילות יהודיות לארח את הזמר היחודי לביצוע שירים, כשהראשון מבינהם הוא השיר המוגש לפניכם – אמא.

כבר בלהיט הקודם העונה לשם 'תן לי סימן' נחשף כשרונו הווקאלי היחודי של הזמר הצעיר ועוד קודם לכן, עובדה שהוכיחה את עצמה גם בביצוע המדהים הבא לשיר אמא (משה פרץ) שביצע הזמר בדרכו שלו בניואנסים שלא מביישים את המבצע, וגם הקהל שלא היסס להפגין אהדה המונית לזמר המוכשר.

אמא – במעטפת מוסיקלית בניצוחו של אלי אסרף – תוצאה שתהדהד עוד זמן רב לאחר האזנה ראשונית
אמא – בהגשה בלתי מתפשרת כשכל מילה עטופה ברגש ווקאלי ומוסיקלי צורב שחורט באופן נדיר את המשמעות העמוקה שבמילה אחת – אמא.

וכמובן הפיק וייצג את המופע ישראל בלמס הפקות חברה המנהלת ומייצגת את הזמר נתנאל ישראל ומשקיעה את רוב זמנה כדי להביא לציבור מוסיקה איכותית והפקות ללא פשרות.

עיבודים, ניהול והפקה מוסיקלית: אלי אסרף.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. פשששש מפציץ..  

    יגאל

  2. הערה  

    ליטל

;