1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

המנכ"ל החדש: מדוע שמתי תמונה של הרב שטיינמן

מנכ"ל משרד ירושלים ומורשת נתנאל איזק, שנכנס לתפקידו החדש ביממה האחרונה ריגש את הרשת עם פוסט על תמונת מרן הרב שטיינמן אותה בחר להציב בלשכתו

אברמי פרלשטיין, י"ב אב תשפ"א 21/07/2021 09:54

ההבטחה קוימה המנכ"ל איזק לצד תמונת הרב שטיינמן המנכ"ל איזק לצד תמונת הרב שטיינמן צילום: באדיבות המצלם

אתמול (שלישי) נכנס נתנאל איזק לתפקיד מנכ"ל המשרד לירושלים ומורשת אחרי ששימש כמ"מ ראש העיר לוד ובשלל תפקידים. בפוסט מרגש שפרסם בפייסבוק, הסביר מדוע בחר לתלות בלשכתו הטרייה את תמונת מרן הרב שטיינמן זצ"ל.

"לפני שנים לא רבות בכלל", מספר איזק לעוקביו. "אהבתי להגיע ולהתייעץ וללמוד מהרב שטיינמן זצ״ל שהייתי מרותק לבינה, לחכמת החיים ולצניעות שלו ובעיקר ליכולת ההקשבה והתשובות הנהירות שהיו לו לשאלותיי".

"ברוב ״חוצפתי״, הוא משחזר, "באחת הפעמים כששאלתי משהו את הרב והוא המליץ לי על דרך פעולה מסויימת חזרתי אליו כעבור מספר ימים כדי לבדוק אם יש סיכוי ששינה את דעתו כדי שתתאים לדעתי… הרב רק צחק בנימוס וחזר לדפי הגמרא ואני חייכתי לעצמי במבוכה אבל הרגשתי הכי בן בית שאפשר. והבטחתי לעצמי שבעזרת ה׳ כשיבוא יום והעצות של הרב שטיינמן זצ״ל יתגשמו, הדבר הראשון שאעשה יהיה לתלות על הקיר תמונה שלו כדי שאזכור בהכרת הטוב את הרגעים שבהם היה האמין ובירך אותי והסביר לי במילים ברורות את הנולד. ככה פשוט".

"והנה הגיע היום", כותב איזק, "וברוך ה׳ נכנסתי ללשכתי במשרד לירושלים ומורשת וזכיתי לסגור ולפתוח מעגל אישי עם תמונה של רב גדול ואוהב ישראל עצום שהלב מתגעגע אל הרגעים הקטנים אבל הנצחיים במחיצתו. וכפי שסיכם הרב בצוואתו- נער הייתי וגם זקנתי ולא ראיתי מוותר מפסיד..."

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הרב שטיינמן זצ"ל בטח לא רצה שתהיה שותף לממשלת שמד !  


  • הרב זצ"ל היה מתון ובעיקר פרקטי. לדעתי אילו הוא היה לי היום החרדים כבר היו בקואליציה ממזמן  (ל”ת)

   חיימקה

 2. איזה יופי אהבת ישראל! דתיים וחרדים יחד  (ל”ת)

  יונתן

 3. אתה היית מנהל הקמפיין של גדעון סער  

  לימון ליים

  • בוש והכלם. זריקת אנשים מהבית לא הייתה דרכו של הגראיל. הוא בית מתון מקשיב ולא מתלהב. אני לא בטוח שאילו היה חי היום המפלגות החרדיות לא היו נכנסו לקואליציה  (ל”ת)

   גועל נפש

;