1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. ערוץ הכנסת

לאחר הסערה: מראענה בישיבת ועדת חוץ וביטחון

אחרי שמינויה כממלאת מקום בוועדת חוץ וביטחון, כנציגת מפלגת 'העבודה', עורר סערה - הבוקר הגיעה לראשונה חברת הכנסת איבתיסהם מראענה לישיבת הוועדה במשכן: "‏נוכחות הח"כיות כאן נחוצה מתמיד" | בימין תקפו בציניות את בנט: "10 מעלות ימינה, הבטיח וקיים!"

יאיר כלפה, י"ב אב תשפ"א 21/07/2021 16:54

"תודה נפתלי" רם בן ברק בוועדת החוץ וביטחון רם בן ברק בוועדת החוץ וביטחון צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

לאחר שמינויה כממלאת מקום בוועדה עורר סערה, הבוקר (רביעי) חברת הכנסת איבתיסהם מראענה ממפלגת 'העבודה' הגיעה לראשונה לישיבה בוועדת חוץ וביטחון, כנציגת מפלגתה.

מראענה השתתפה בדיון לאחר שהוחלט, לפני כשבוע, שתכהן כממלאת מקום נציגת מפלגת 'העבודה' בוועדת חוץ וביטחון - מינוי שעורר זעם בימין, בעיקר בשל אמירותה בעבר שמעוררות מחלוקת.

"‏ישיבה ראשונה שלי בוועדת החוץ והביטחון", צייצה בטוויטר החברת כנסת ממפלגת 'העבודה', יחד עם תמונה שלה יושבת בדיון בוועדה בבית המחוקקים הישראלי. "נוכחות הח"כיות כאן נחוצה מתמיד".

גם הפעם בימין זעמו, כשרובם מזכירים את האמירה שלה בעבר, שבה היא אמרה שהיא רוצה להשמיד את היישוב זכרון יעקב. ‏"מי שרוצה להשמיד את זכרון יעקב יושבת עכשיו בוועדת חוץ וביטחון. מציע לתושבי זכרון לרענן את המקלטים", הגיב יו"ר 'עוצמה יהודית' איתמר בן-גביר.

גם חבר הכנסת מיכאל מלכיאלי מש"ס התייחס למראענה, ובירך בציניות את ראש הממשלה: "‏10 מעלות ימינה, הבטיח וקיים! תודה נפתלי, בשמי, בשם תושבי זיכרון יעקב, ובשם מדינת ישראל כולה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. דין ערביה בוועדת חוץ והבטחון, כדין חרדי בוועדת הכספים  

  שריר

  • חתיכת טיפש! בזכות החרדים אתה חי! ללא חרדים היית מזמן נזרק לים יחד עם עוד כמה שמאלנים ארורים! עיין במקורות מי התינוקות שהוצאו מהקיר במצריים. אתה בטוח אחד מהם! (ל”ת)

   מושיקן

 2. בדרך לחורבן בית שלישי. תודה לממשלת ערב רב.  (ל”ת)

  סי

 3. עוד שמאלנית תומכת טרור. בנט היית צריך ללכת עם הימין.  (ל”ת)


 4. תודה נפתלי  

  אופיר

  • אסון כזה ולמה אנחנו והימין ורטב העם השפוי חא יוצא במליוניו להפגנות בבלפור כמו שיצאו קומץ האנשין המטומטמים המנובלים שהפילו במרמה את הממשלה הכי טובה שהיתה לישראל (ל”ת)


 5. תודה לליברמן ,סער ובנט,שהונו מאות אלפי יהודים ובכך תומכי טרור ערבים{מילא אם לא היו תומכים בטרור} יושבים בועדות כה רגישות.!!בושה לכם בני טיפוחיו של ביבי שסרחתם כך,יש לכם הרבה מה ללמוד ממנו  (ל”ת)

  ינאי

 6. המסקנה בנט צריך אישפוז בגד בעצמו ועמו בצורה ההזויה ביותר  (ל”ת)


;