1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

נתניהו דוחף לחיסון שלישי: שוחח עם מנכ"לי 'פייזר' ו'מודרנה'

יו"ר האופוזיציה נוקט יוזמה ומעל ראשו של ראש הממשלה בנט שוחח עם המנכ"לים של חברות החיסונים במטרה לדחוף למתן חיסון שלישי לאזרחי ישראל | "אין דרך אחרת להציל חיים ולהשאיר את הכלכלה פתוחה"

יחיאל גלאי, י"ב אב תשפ"א 21/07/2021 20:06

לא סופר את בנט נתניהו בטלפון, פלאש90 נתניהו בשיחת טלפון צילום: פלאש 90

בעוד בעולם הרפואה מתחבטים לגבי האפשרות של מתן מנת חיסון שלישית, אותה הם מכינים מנת "בוסטר" (דחיפה), במטרה להגביר את כמות הנוגדנים מול הוורייאנטים החדשים, ובממשלת ישראל ובמערכת הבריאות עדיין נמנעים מלתת אותה, הערב (רביעי) מפרסם ראש האופוזיציה בנימין נתניהו סרטון וידאו, בו הוא מדווח על שיחה שקיים עם מנכ"לי 'פייזר' ו'מודרנה' באשר להבאת חיסונים לישראל.

לפי הדיווח של העיתונאית מורן אזולאי, נתניהו, שצבר לא מעט קילמוטרז', בחלקו מוצלח, בהתמודדות עם נגיף הקורונה כראש ממשלה, דוחף כעת לחיסון שלישי בישראל ולצורך כך אף דיבר עם מנכ"לי פייזר ומודרנה, מעל הראש של בנט והממשלה החדשה.

אחרי שיחה עם מנכ"ל 'פייזר', אלברט בורלא, אמר יו"ר האופוזיציה: "בימים האחרונים שוחחתי פעמיים עם ידידי מנכ"ל פייזר אלברט בורלא וגם עם מומחים רבים נוספים. הגעתי למסקנה שמדינת ישראל חייבת להזמין מיד מיליוני חיסונים וחייבת להתחיל מיד לתת את החיסון השלישי לאוכלוסייה הבוגרת מעל גיל 50".

לדבריו, "הממשלה חייבת להביא מייד את החיסון השלישי לישראל, אין דרך אחרת להציל חיים ולשמור על כלכלה פתוחה וצומחת".

בראיון לתקשורת הישראלית לפני מספר חודשים מנכ"ל 'פייזר', אלברט בורלא שיבח את התנהלותו של נתניהו בכל הנוגע להבאת החיסונים לישראל. "התרשמתי מהאובססיה של ראש הממשלה שלכם – הוא התקשר אליי 30 פעם", החמיא מנכ"ל 'פייזר' לראש ממשלת ישראל לשעבר.

בהתייחסו לבחירה בישראל כמדינת מבחן לחיסוני הקורונה אמר בורלא: "ידענו שיהיה טוב עבור האנושות אם תיבחר מדינה אחת שבה נוכל להדגים מה חיסון האוכלוסייה יכול לתרום לבריאות האנשים בה, וגם לכלכלה – כי ניתן יהיה לפתוח מחדש את המשק".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. חאאררטטטהההה  


 2. צודק ב - 100%!!!!!!!!!!!!  


 3. חיסון שלישי  

  אורן משה לוי

  • עדיף לשמור ולהישמר, ולא להידבק בכלל, זכרו מסכות מצילות חיים ובריאות, תלבישו מסכות בצורה תקנית בכל מפגש עם אנשים מחוץ לבית, תעשו את זה ותצילו חיים, ותחיו בריאים ושלווים (ל”ת)

   שמויגר

 4. מסכן. יהודי טוב שהפך אותנו למעצמה כלכלית ובטחונית. ונזרק בגלל הבגידה של בנט בבוחריו  (ל”ת)


  • חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח 

   ליטאי

  • צריך פסיכיאטר מנוסה שיסביר לביבי נתניהו שהוא כבר לא ראש הממשלה 

   ליטאי

  • ATA HA'MISKEN, YEHUDI TAMIM KMO TINOK (ל”ת)


 5. מלך ישראל  (ל”ת)

  חיה

  • גימטריא 

   לייבלה

 6. מי סופר את מי  

  מויישי

 7. BibiYahoo = KELEV NOVE'ACH BLI SHINAIM, yachol lidchof rak la'MUFRAA  (ל”ת)


 8. לדעתי ביבי הגוי הוא גלגול של היטלר.  (ל”ת)


;