1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

האב ל-6 מאלעד ממיטת חוליו: כך נדבקתי

בנימין ציונוב, בן 41 ואב לשישה ילדים מאלעד, שחלה בנגיף הקורונה לאחר שחזר מטיול משפחתי בגאורגיה מספר ממיטת חוליו כיצד נדבק בנגיף: "זה לא שווה את הסבל הזה. אני ממליץ למי שלא חייב לנסוע - שיתאפק ויחכה עד שהמצב יהיה טוב יותר"

יוסי שטארק, י"ב אב תשפ"א 21/07/2021 21:42

מסר מבית החולים בנימין ציונוב מדבר ממיטת האשפוז בנימין ציונוב מדבר ממיטת האשפוז צילום: דוברות איכילוב

בנימין ציונוב, בן 41 ואב לשישה ילדים מאלעד, שחלה בנגיף הקורונה לאחר שחזר מטיול משפחתי בגאורגיה, מספר היום (רביעי) כיצד נדבק בנגיף.

"לפני כשבועיים טסתי יחד עם הורי ובתי לטיול בגאורגיה", סיפר בנימין ממיטת חוליו בבית החולים איכילוב, "לא חששתי לטוס כי אני והורי התחסנו בחיסון לקורונה לפני מספר חודשים והרגשתי מוגן".

"ביום האחרון שלנו בגאורגיה נדרשנו לבצע בדיקת קורונה שלשמחתי יצאה שלילית. עם חזרתנו לארץ ביצעתי בדיקת קורונה נוספת בשדה התעופה של נתב"ג ויום למחרת התקבלה התוצאה - נמצאתי חיובי לקורונה", אמר ציונוב.

עוד באותו היום החל בנימין להשתעל בצורה חריפה, סבל מסחרחורות והיה לו קושי רב לנשום. הוא הובהל לבית החולים איכילוב ופה קיבל טיפול תרופתי תומך ששיפר את מצבו.

"אני כבר מאושפז במחלקה חמישה ימים. אם הייתי יודע שזה המחיר שאשלם עבור הטיול הזה - לא הייתי נוסע. זה לא שווה את הסבל הזה. אני ממליץ למי שלא חייב לנסוע - שיתאפק ויחכה עד שהמצב יהיה טוב יותר", סיכם בנימין.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בעלי השמנת יתר הם קבוצת סיכון, לא רק לקורונה אלא גם לעוד 900 מחלות    • עם כל הכבוד  

   לו הלו

  • הווי דן לכף זכות 

   סתם אחת

 2. יש פה כמה דברים חשובים הוא חוסן פעמיים ועדיין נדבק אז למה בדיוק  

  ועדת חקירה!

 3. לטוס לחו''ל זה בכלל בעיה, ולא פשוט שזה מותר בשביל חופש  (ל”ת)


 4. רפואה שלמה  


;