1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

מחכה לג'וב: הצביעות של ח"כ אבידר נחשפת

רק לפני ארבעה חודשים ביקר בחריפות ח"כ אלי אבידר מישראל ביתנו את המינויים הרבים של ממשלת נתניהו וכינה זאת "שוחד פוליטי", היום הוא מסרב להצעה נדיבה מהקואליציה רק כי הוא רוצה להתמנות לשר באופן מיידי

יחיאל גלאי, י"ג אב תשפ"א 22/07/2021 13:48

רק לפני 4 חדשים אלי אבידר אלי אבידר צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בקואליציה הציעו היום (חמישי) לחבר הכנסת אבידר (ישראל ביתנו) להתמנות לשר לענייני מודיעין אם אלעזר שטרן מ'יש עתיד' ייבחר ליו"ר הסוכנות היהודית, אבידר לעת עתה דחה את ההצעה מכיוון שהוא דורש להתמנות לתפקיד באופן מיידי ולא להמתין להמשך דרכו של שטרן.

באופוזיציה מבקרים את ההצעה למינוי אבידר, ומזכירים איך אותם חברי ממשלה בשבתם באופוזיציה ביקרו את ממשלת נתניהו ללא הרף על חלוקת הג'ובים הנרחבת.

הגדילה לעשות חברת הכנסת גלית דיסטל-אטבריאן מ'הליכוד' שמפרסמת היום קטע וידאו מלפני ארבעה חודשים בלבד בו תוקף אבידר באופן קשה את נתניהו על חלוקת התפקידים הנרחבת בממשלתו ומכנה זאת "שוחד פוליטי", בעוד אותו אבידר כיום עושה שרירים לקואליציה החדשה בגלל רצונו בתפקיד שהולם לדעתו את מידותיו.

"פעם החברה הישראלית הוקיעה שלושה עריקים שקיבלו בתמורה שלושה רכבי מיצובישי", אמר אבידר לפני מספר חודשים בכינוס של 'התנועה לאיכות השלטון'. "היום מספר שרים ומשרדים בלתי נתפס הוקמו וניתנו כעסקת שוחד פוליטית הגדולה בתולדות המדינה".

עוד אמר אבידר: "נדהמתי והסכמתי עם שאלתו של השופט מלצר: מה מונע מהקמת ממשלה של 61 שרים, ברמז עבה לכך שנתניהו יכול לפעם הבאה לשחד חצי כנסת כדי להישאר רה"מ ולהימלט ממשפט".

דיסטל-אטבריאן כתבה לצד הוידאו: "השר החדש לענייני מודיעין וג'ובים, בנאום חוצב להבות נגד חלוקת ג'ובים פוליטיים, לפני ארבעה חודשים בלבד. מהר שמישהו ייתן לו את פרס אביר איכות השלטון".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. זה שום חידוש, כל הממשלה ההזויה הזאת היא חבורת מושחתים וצבועים, את כל מה שהם ביקרו את ביבי הם עושים ביתר שאת ובצורה חצופה  

    צבי

  2. ומה האופוזיציה לא נלחמת על גובים?  (ל”ת)


;