1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

מסעיר את מאה שערים: 'חוטפת ילדים' הגיעה להתגורר בשכונה 

סיפור הזוי במיוחד מסעיר את שכונת מאה שערים בירושלים, אישה שהגיעה להתגורר בשכונה בחודש האחרון חוטפת ילדים קטנים לביתה | אמש הזעיקו את המשטרה למקום, אך היא לא עושה דבר | עדי ראיה טוענים: "הילדים מסתגרים בבתים. לא מדובר בהפגנות אז המשטרה אינה נוכחת"

משה ויסברג, ט"ז אב תשפ"א 25/07/2021 09:43

פרסום ראשון שכונת מאה שערים שכונת מאה שערים צילום: Lior Mizrahi/Flash90

אולי זה נשמע דמיוני אבל הסיפור הזה מתרחש במציאות, תופעה הזויה מתחוללת בימים האחרונים בשכונת מאה שערים בירושלים, אישה שהגיעה להתגורר בשכונה ושכרה דירת חדר באזור, החלה לחטוף ילדים בימים האחרונים, כך לטענת התושבים. 

ל'בחדרי חרדים' נודע כי מדובר באישה בודדה המתגוררת לבדה וכבר כמה וכמה מקרים אירעו לאחרונה בהם היא לקחה ילדים וטענה כי מדובר בילדים שלה. 

איש מאה שערים יואליש קרויס שהתוודע לסיפור לאחר שהאישה לקחה את בנו הקטן בן השנתיים וחצי מחצר ביתו והחלה ללכת עמו לכיוון ביתה, מספר ל'בחדרי חרדים' כי לאחר שצעקו עליה תושבים היא עזבה את הילד לנפשו אך זה לא מסתכם בכך והיא לוקחת ילדים בזה אחר זה. 

זה אולי ישמע מוזר אבל בשיחות נוספות שקיימנו עם תושבים הם מספרים על מקרים של ילדים קטנים בני חמישה חודשים אותם היא לוקחת וטוענת כי מדובר בילדים שלה. "ממש נהיה מפחיד כאן בשכונה" אומר אחד התושבים, בשבת האחרונה כמעט ואף ילד לא יצא מביתו. 

לדברי כמה תושבים עמם שוחחנו הם מספרים כי מדובר באישה שנראית תמימה שלוקחת את הילדים לביתה בשיא הטבעיות. "צריך להבין את הרגישות פה, בכל מקום היו מזעיקים את המשטרה, פה במאה שערים מנסים לטפל לבד כשזה לא עוזר קוראים למשטרה". אומר אחד התושבים.  

במוצאי שבת היא לקחה עוד ילד, כאן התושבים כבר הזמינו משטרה שהגיעה לביתה, המשטרה הגיעה בכוחות מתוגברים השוטרים דפקו בביתה אך היא לא פתחה את הדלת והלכו מהמקום. התושבים מתלוננים, "זה גם הפקרות של המשטרה הם הגיעו בכוחות מתוגברים לשכונה ואף אחד לא עשה להם כלום אך הם הלכו כעבור כמה דקות". 

"זה אבסורד" אומר אחד מעדי הראיה "על כל דבר קטן הרי הם פורצים בית וכאן הם הגיעו דפקו כמה דקות והלכו להם".  

הבוקר (ראשון) שוב חזר המקרה המבעית, ילדי תלמוד תורה מאה שערים שהגיעו עם הסעה (במאה שערים לומדים רגיל בבין הזמנים) לתלמוד תורה, אותה אישה עמדה בצד ולקחה ילד, המלווה ששם לב לא תפס שמדובר בילד שירד מהסעה ושאל אותה של מי הילד, והיא ענתה ששלה עד שאח של הילד סיפר שזה אחיו והמלווה איים עליה שיזמין משטרה. 

ממשטרת ישראל נמסר: מיד עם קבלת דיווח אודות תקיפה, שוטרים הגיעו למקום וחברו למודיע אך זה סירב להגיש תלונה. הבוקר, הוגשה תלונה בנושא ונפתחה חקירה הנמצאת בראשיתה. מטבע הדברים, איננו מוסרים פרטים אודות חקירות מתנהלות. נמשיך לחקור את המקרה ביסודיות ובמקצועיות במטרה להגיע לחקר האמת.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. פתאום אתם רוצים משטרה בשכונה?! צבועים  (ל”ת)


  • במאה שערים לא כולם קנאים תבינו (ל”ת)


  • מה אם המשטרה הם לא ציונים כדי להרביץ שם לקנאים היא יכולה לבוא וכדי לתפוס מכשפה המשטרה לא יכולה לבוא הא הם לא צבועים ??????? (ל”ת)

   שי

 2. שטינקרים מלשנים מוייסרים.  (ל”ת)

  דתי לאומי

 3. איפה כל הדוסיות  


 4. הוא הבטיח לי מריצה כשאוכיח נטילת 25 ילדים של החרדים . . .  (ל”ת)

  סבטלנה

 5. קריפי  (ל”ת)


 6. איך המשטרה תבוא אליכם אם אתם רק מתנכלים לה זה לא חכמה לקרוא למשטרה שזה נח לכם ומחר תזרקו עליהם דברים ובריחות אותם  (ל”ת)


 7. אישה מסכנה. יש לכם כל כך הרבה ילדים. תנו לה אחד במתנה. באמת שאני אומר. זה יהיה חסד אמיתי.  (ל”ת)


  • חבל שהוריך לא נתנו אותך לאשה כזו, אולי היית יוצא בסדר (ל”ת)


  • נאה דורש ונאה מקיים  


 8. שימשיכו לצעוק נאצי כשרואים שוטר  (ל”ת)


 9. ולא מדובר בצייונים אז אין הפגנות.  (ל”ת)

  ז'וז'ו

 10. מי שזורק טיטולים על שוטרים, שלא יצפה לעזרה שלהם  (ל”ת)

  איש יהודי

 11. חזקה על רבותינו הבד"צ שליט"א שיורו כדת מה לעשות במכשפה זו שר"י  (ל”ת)


 12. נאצים למה אתם קורים למשטרה מי שקורה למשטרה הוא נאצי  (ל”ת)

  מכעל

 13. עונת הפאטה מורגנה החלה.  

  אזרח

 14. אם אין ילדים נעדרים אז על מה המהומה?  (ל”ת)

  החוקר

  • יש אנשים שלוקים בנפשם ועושים מעשים מזעזעים בילדים. לא צריך שילד יעדר בשביל למנוע ממנו להיכנס לבתים של זרים. מקווה בשבילך שאין לך ילדים, כי נראה שבשבילך ילדים זה הפקר (ל”ת)


 15. מרחם על הילדים, אבל מה אפשר לצפות. המשטרה לא רוצה להיכנס למקום שכל הזמן זורקים עליהם טיטולים מלוכלכים, ביצים וקוראים להם נאצים. אז כן, אני ממש לא מתפלא שהמשטרה לא רוצה להיכנס, במיוחד שיש אנשים שמתקשרים סתם וקוראים למשטרה בתלונות שווא רק כדי לזרוק עליהם טיטולים וביצים  (ל”ת)


 16. כנראה רוצחת כמו רוני רון. תחטוף ילדים ותחנוק אותם בשקים  (ל”ת)


 17. אם המשטרה לא תתערב אז ייתכן שיפתרו את הבעיה לבד בחניקה והעלמת הפגר.  (ל”ת)


  • חזק ! 😂 (ל”ת)


 18. צריכים פסיכיאטר, לא משטרה.  (ל”ת)


  • גם משטרה וגם פסיכיאטר 


;