1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

תיעוד: איש התקשורת כמעט ונהרג בצומת

איש התקשורת והמגיש אברי גלעד פרסם בחשבון הפייסבוק שלו, סרטון ממצלמת הרכב שלו בו מתועד רכב שכמעט ונכנס ברכבו כשנכנס לצומת סמוך למחלף קסם ברמזור אדום, בזמן שלגלעד היה רמזור ירוק: "הנהג של האוטו הלבן שחצה את הצומת, כמעט חיסלת חיים, משפחה, קריירה. הרמזור הוא גם בשבילך" | צפו

יוסי שטארק, ט"ז אב תשפ"א 25/07/2021 12:08

"במהירות של 100 קמ"ש" הרכב שכמעט התנגש ברכבו של אברי גלעד הרכב שכמעט התנגש ברכבו של אברי גלעד צילום: מתוך הפייסבוק של אברי גלעד

איש התקשורת והמגיש אברי גלעד פרסם בחשבון הפייסבוק שלו, סרטון ממצלמת הרכב שלו בו מתועד רכב שכמעט ונכנס ברכבו כשנכנס לצומת סמוך למחלף קסם ברמזור אדום, בזמן שלגלעד היה רמזור ירוק.

גלעד כתב: "בסרטון הזה מלפני שעה מצומת קסם לא רואים את המבט המבוהל שלי כשאני מבין שאוטו במהירות של איזה 100 קמ"ש נכנס לצומת באדום מלא כשאני חוצה בירוק, לא רואים את הלחיצה המבועתת על הברקס".

"לא רואים את שלוש בנותיי שהיו נשארות יתומות לולא הגבתי ממש מהר, את אשתי שהייתה מקבלת עכשיו ביקור של קצין משטרה ומתמוטטת בפתח הבית, ולא רואים אתכם, שהייתם קוראים על זה בעוד חצי שעה באתר החדשות החביב עליכם ואומרים איזו מילה לזכרי או בגנותי", שיתף גלעד בציניות וברצינות גם יחד.

גלעד סיים עם פנייה לנהג: "הנהג של האוטו הלבן שחצה את הצומת, כמעט חיסלת חיים, משפחה, קריירה. הרמזור הוא גם בשבילך".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. צולם בשבת וחייב סקילה. זכות אבות הגנה .  (ל”ת)

  הייליגע שבעס

  • רמז משמים 

   סלחן

 2. אברי לך לבית כנסת לברך הגומל ותתחזק יותר בדת היהודית  (ל”ת)

  שלמה

 3. פחד  (ל”ת)


 4. קיבלת מתנה מבורא עולם .  

  יהודי

;