1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. תנצב"ה

טרגדיה קשה בחוף הים בחדרה: התינוק משה ג'אן ז"ל טבע למוות

אסונות בין הזמנים תשפ"א: התינוק משה ג'אן ז"ל בן השנתיים וחצי טבע למוות היום בשעות הצהריים בחוף הדייגים בעיר חדרה. בקהילה החרדית בחדרה מספרים ל'בחדרי חרדים' על משפחה מהטובות בעיר שבנם הקטן נלקח בטרם עת כפרח שנקטף | הלוויתו הערב בבית העלמין המקומי

משה ויסברג, ט"ז אב תשפ"א 25/07/2021 17:39
תגיות:

בן יחיד להוריו זירת הטביעה בחדרה זירת הטביעה בחדרה צילום: דוברות איחוד הצלה

הילד שטבע למוות בחוף הדייגים בחדרה הוא משה ג'אן ז"ל, בן שנתיים וחצי בלבד בן יחיד להוריו.  

משה ז"ל הוא בנו של יבלחט"א הרב יוסף חיים ג'אן מחשובי האברכים הצעירים בעיר הלומד בכולל 'ברכת מרדכי' של הרב אבשלום בן שבת, אביו תלמיד חכם מופלג שסיים ש"ס. סבו הוא יבלחט"א הרב משה ג'אן מפקח כשרות בעיר חדרה, מדמויות ההוד של העיר שעל שמו קרוי התינוק שטבע.

אמו אבישג שתחי' לבית משפחת ארביב מחדרה, משמשת כגננת בעיר במוסדותיו של הרב ביטון. מדובר בבנם היחיד של בני הזוג ג'אן שנישאו רק לפני שלוש שנים.

כפי שדווח ב'בחדרי חרדים' היום (ראשון) בצהריים משה שהה בחוף הדייגים בחדרה יחד עם בני משפחתו לרגל חופשת בין הזמנים, כשלפתע הגיע גל גדול וסחף אותו פתאום. אזרחים שהבחינו בנעשה משו את הפעוט מהמים ויחד עם המציל ביצעו בו פעולות עד להגעת כוחות ההצלה.

לאחר שעה ארוכה של ניסיונות החייאה, פונה הפעוט לבית החולים הלל יפה בעיר תוך ניסיונות להציל את חייו, אך שם למגינת לב נקבע מותו.

בקהילה החרדית בחדרה מתקשים לעכל את הטרגדיה הקשה והנוראה, פרח קטן שנקטף בטרם עת.

מסע הלוויה הערב בשעה 18:30 בבית העלמין החדש בחדרה שם ייטמן.

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. לא יודעת איך ימשיכו את החיים שלהם, זה נורא  (ל”ת)


  2. זה לא בן יחיד  


;