1. עמוד הבית
  2. מחכות לאישור
  3. מחכות לאישור

מהלך דרמטי: המודל שיאפשר לכל אחד להרוויח בשוק הנדל"ן

חברת "משקיעים באמונה" מקבוצת "באמונה בונים לכם קהילה" הוותיקה והמוכרת משיקה מסלול השקעות בטוח • כל הפרטים על המהלך הדרמטי של "באמונה" שיאפשר למשקיעים פרטיים לרכוב על גל ההצלחה של החברה ונסיקת שוק הנדל"ן, לצד בטוחה נדל"נית יציבה וגם ערבות אישית של החברה

אליקים דהן כתבה מקודמתט"ז אב תשפ"א 25/07/2021 19:33

השקעה בטוחה בנדל"ן הזדמנות בשוק הנדל"ן הזדמנות בשוק הנדל"ן צילום: Lior Mizrahi/Flash90

בשעה ששוק הנדל"ן נהנה מפריחה חסרת תקדים שלפי כל התחזיות צפויה אף להתעצם משמעותית בשנה הקרובה, מבינים משקיעים רבים כי עליהם לפנות לאפיקי השקעה נדל"ניים. עם זאת, רובם נרתעים מכך, בעיקר בשל הרקורד המפוקפק שצברו לעצמן קרנות הסיכון בשנים האחרונות. בדיוק בנקודה זו נכנס לתמונה המודל הייחודי של "באמונה", המאפשר להתגבר על המכשול המרכזי של מי שמעוניינים להצטרף לחגיגה של שוק הנדל"ן, בלי ליטול סיכונים משמעותיים.

בראש קבוצת חברות "באמונה" עומד ישראל זעירא, מי ששימש בעבר כמנכ"ל ישיבת "שבי חברון" וכעזור הפרלמנטרי של ח"כ חנן פורת ז"ל, ומי שרבים מגדירים כאחד מהפעילים החברתיים המובילים במגזר הדתי, בהיותו מייסד עמותת ״ראש יהודי״ וערוץ "אורות, הפועלים להעמקת הזהות היהודית בעם ישראל. "באמונה" צברה במהלך 25 השנים האחרונות מוניטין של יציבות ואמינות בתחום יזמות הנדל"ן וארגון קבוצות רכישה, והיא מתמחה  בין היתר במתן פתרונות דיור עבור המגזרים הדתי-לאומי והחרדי, למשל בערים בית שמש, חריש וכרמי גת. בימים אלה קיבלה החברה החלטה אסטרטגית להתרחב בתחום הייזום והשקעות הנדל"ן, והחלה לתכנן ולשווק באמצעות חברת הבת "משקיעים באמונה" פרויקטים נוספים, בין היתר בירושלים ודרום הארץ.

מודל ההשקעה של "משקיעים באמונה", אותו ניתן לכנות בפשטות גם "רק סיכוי ללא סיכון", פונה למשקיע הפשוט. בתמורה להלוואה של כמה מאות אלפי שקלים, יקבל המשקיע ריבית מובטחת בדמות תשואה שנתית שאינה מותנית בהתקדמות הפרויקט ושיווקו.

אך גולת הכותרת מבחינת המשקיע טמונה במנגנון הביטחון הכפול שמעניקה החברה על-מנת להבטיח את החזר הלוואה, מנגנון אשר נשען על שתי בטוחות משמעותיות: גם שעבוד שני על הקרקע עליו עתיד לקום הפרויקט (יחד עם הבנק המלווה אותו) – כך שאפילו אם הפרויקט נכשל לגמרי נותר המשקיע עם זכויות על נכס מוחשי בדמות הקרקע; וגם רשת בטחון של חברת האם שמעניקה ערבות לכל אחד מהפרויקטים שיושקו במסלול.

המהלך של קבוצת "באמונה" נחשב למהלך ייחודי ופורץ בדרך בתחום השקעות נדל"ן, והוא תולדה של מחקר ארוך ומקיף שערכה החברה במהלך השנים האחרונות שהתמקד בעיקר בצורכי המשקיעים בנדל"ן, והדרך להבטיח להם תשואה קרובה לוודאית בעבור השקעתם.

ב"משקיעים באמונה" השכילו להבין כי על-מנת לצרף משקיעים לפרויקטים הרבים שמתכננת הקבוצה, עליהם להעניק למשקיעים הפוטנציאלים אפשרות להנות מהשגשוג שחווה שחוק הנדל"ן בשנה האחרונה, חרף ואולי אף כתוצאה ממשבר הקורונה, אך עם כמה שפחות חשיפת המשקיעים לסיכונים.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;