1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. ערוץ הכנסת

תיעוד: בש"ס חיזקו את ראשי מאבק החקלאים

סיעת ש"ס ארחה היום את ראשי מאבק החקלאים: "ש"ס עומדת תמיד לימין החקלאות ותפעל בכל הוועדות נגד הרפורמה הפוגענית"

אברמי פרלשטיין, י"ז אב תשפ"א 26/07/2021 18:54
תגיות:

"ארדואן יהיה הראשון לחגוג" ראשי המאבק משתתפים בסייעת ש''ס ראשי המאבק משתתפים בסייעת ש''ס צילום: באדיבות המצלם

סיעת ש"ס אירחה היום (שני) את ראשי מאבק החקלאות נגד הרפורמה של שר האוצר לייבוא חקלאות מחול".

בישיבה השתתפו שי חג'ג' יו"ר מרכז השלטון האזורי וראש מועצת מרחבים, דובי אמיתי נשיא התאחדות המגזר העסקי, עמית יפרח מזכ"ל תנועת המושבים ויו"ר חקלאי ישראל, אבו וילן מזכ"ל התאחדות חקלאי ישראל, מוטי אלקבץ יו"ר ארגון מגדלי העופות ויו"ר ועד ספסופה, שמעון ביטון יו"ר הועדה החקלאית מרום הגליל ויו"ר ועד אביבים, וחכ"ל דני סיידה יו"ר ש"ס בהסתדרות.

בישיבה העלו המשתתפים את החשש הגדול מרפורמת ליברמן לייבוא מוצרי חקלאות מחו"ל ולחיסול ענף החקלאות בישראל. "לא יתכן שבשם השירות לצרכן יבצעו הרס מוחלט של ענף החקלאות בישראל. להביא את הרפורמה כמות שהיא זה להביא לכאן את הטורקים והמצרים והירדנים כדי לעשות מסיבה על הגב שלנו, וארדואן יהיה הראשון לחגוג", אמר דובי אמיתי.

יו"ר ש"ס אריה דרעי אמר: "ש"ס עמדה תמיד לימין החקלאים וההתיישבות. במשך שנים רבות הנציגים שלנו בכנסת ובממשלה פעלו ללא לאות למענם. מדינה שלא יודעת להעריך את אנשי האדמה שלה ורוצה להסתמך על "ידידים" מהאיזור – לאן נגיע. כמי שמסתובב ומכיר את קו העימות, אם לא יהיה לחקלאים את הביטחון המינימלי הכלכלי הזה, שום השקעה במיגון של מילארדים לא תעזור. יצטרכו לשים שם חטיבות של צבא. לכן, אנחנו בש"ס נפעל בכל הוועדות שיש לנו כדי לסכל את הרפורמה הזו".

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;