1. עמוד הבית
  2. מומלצים
  3. צרכנות

יריד ענק לקראת החזרה ללימודים נפתח ב 'נטו חיסכון' - ביתר

רשת נטו חיסכון הביאו לציבור הלקוחות חווית קניה מעולם אחר מבלי לשלם יותר. ועכשיו לקראת החזרה ללימודים מאות מוצרים מעשרות מותגים המשלימים יחד את ההצטיידות לקראת החזרה ללימודים, ביריד אחד, במחיר מיוחד

כתבה מקודמת, י"ח אב תשפ"א 27/07/2021 16:49

חוויה מעולם אחר נטו חיסכון נטו חיסכון צילום: יח"צ

בהנהלת 'נטו חיסכון',  הרשת הצומחת במגזר החרדי, יודעים שההצטיידות לקראת הלימודים כרוכה בריצות בין חנויות שונות מחד ובעלויות גבוהות מאידך. בדיוק לכן מוקם בימים אלה ב'נטו חיסכון' יריד ענק להצטיידות לקראת שנה"ל הבאה עלינו לטובה.

למעשה, ביריד תמצאו את כל מה שצריכים הילדים לקראת החזרה לגנים, לתלמודי התורה , לבתי הספר, לסמינרים, לתיכונים ולישיבות. החל בתיקי אוכל וילקוטים, עובר דרך  מגוון אדיר של מכשירי כתיבה  מהחברות הכי טובות, ממשיך בהיצע עצום של מחברות מכל הסוגים –וכולל קלמרים ומגוון ענק עטיפות  כך שבאמת, כל אחד ימצא ביריד בדיוק את מה שהוא צריך.

ביריד הייחודי ל'נטו חיסכון' תמצאו הכל תחת קורת גג אחת, במקום מרווח וממוזג, מבלי להצטרך לרוץ ולתזז בין חנויות שונות ועדיין ליהנות ממחירים סופר משתלמים, מה שהופך את הרכישה ביריד לכלכלית עוד יותר כשמדובר ב"ה בהצטיידות  של מס' ילדים בבית כי"ר.

בנטו חיסכון, מגמת ההתפתחות ממשיכה ולצידה הערנות לצרכי והעדפות ציבור הלקוחות הנאמנים שבוחר כל פעם מחדש, לערוך את הקניות לבית בסניפי הרשת בביתר ובצפת ובעתיד הקרוב בעז"ה בערים נוספות.

גם יריד החזרה ללימודים ב'נטו חיסכון' מוכיח שעל חוויה, לא חייבים לשלם יותר. המהפכה הצרכנית של הרשת כבר פה, ועשרות אלפי לקוחות מוקירים את בואה.

סניפי 'נטו חיסכון' כוללים אלפי מ"ר, המנגישים את כל מגוון מוצרי הצריכה הנדרשים למשפחה בישראל, וכל זה תוך הקפדה על; מגוון, איכות, טריות, כשרויות, חוויה, שרות, נגישות  ו- מחיר תחרותי וסופר משתלם המאפשר ל'נטו חיסכון' להבטיח לכם את הסל המשפחתי הזול ביותר.

למעשה, נטו חיסכון היא ONE STOP SHOP, לכל מה שצריך בבית הן בתחום המזון, המשקאות, התבלינים, הטואליטיקה, הניקיון והממתקים והן בתחום כלי המטבח והלבשת הבית ועתה, גם בכל הדרוש לכל ילד- בהיערכות לחזרה ללימודים.

יש לכם סניף 'נטו חיסכון' ליד הבית  ועוד לא חוויתם? בואו לנטו חיסכון ו-תחסכו לכם.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;