1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

אבידר מגיב לראשונה לזיגזג המפואר: משימות משמעותיות על הפרק

בניגוד להצהרותיו של אלי אבידר על הצורך בשינוי השלטון, ורוממות הדמוקרטיה החדשה אליה הוא יוביל את המדינה, הוא מתמנה לשר בלי תיק, ואף דווח על התניית תמיכתו בתקציב לאור חלוקת השלל במפלגת ישראל בתינו | הכחשות לחוד, מציאות לחוד | כעת הוא מגיב

אהרן מילר, י"ח אב תשפ"א 27/07/2021 20:41

בקרוב אסביר אל אבידר אל אבידר צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בחודשיים האחרונים, מאז הוקמה הממשלה, סערו הרוחות במפלגת 'ישראל ביתנו' כאשר לא כולם היו מרוצים מחלוקת השלל הפוליטי אותה סחטה המפלגה. המאוכזב הבולט היה הח"כ אלי אבידר שמתמנה לשר בלי תיק, בניגוד לשלל הצהרותיו נגד מהלך זה.

הערב (שלישי) הגיב אבידר לראשונה לסאגה וכתב בחשבון הטוויטר שלו: "שלום לכולם. שומע אתכם. קשוב ובוודאי שלא מתעלם, בקרוב אסביר. בבקשה תתאזרו בסבלנות, משימות משמעותיות על הפרק. בינתיים, האופוזיציה יורה את כל מה שיש לה. לא מתרגש. עדיף שיבזבזו את האנרגיות עלי".

כזכור, עם הקמת ממשלת השינוי רבו השמועות על אי שביעות רצונו של אבידר, שהיה ממובילי ההפגנות לשינוי מצב השלטון בארץ מחלוקת השלל במפלגת 'ישראל ביתנו'.

‏לפני קצת יותר מחודש לאחר הקמת הממשלה במקביל לדיווחים על חיכוך הולך וגובר עם ראש מפלגתו שר האוצר אביגדור ליברמן כתב שוב אבידר: "מי שחושב שאפגע בממשלת השינוי, בגלל תפקיד, הוא כסיל ואוויל גמור".

בניגוד להצהרתו זו, המשיכו וחזרו הדיווחים על רצונו בתפקיד רם יותר, ואף דווח על התניית תמיכתו בתקציב לאור אירועים אלו. כל אלו ועוד הביאו למצב שהוא אכן מתמנה לתפקיד לו כה בז - שר בלי תיק, הכחשות לחוד, מציאות לחוד.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. לברמן מחכה לו מעבר לפינה...  (ל”ת)

  לוי

 2. הצבוע שדיבר על שחיתות  

  אלון

 3. שיסביר דבר אחד, מה הוא יעשה בתור שר בלי תיק, למה הוא צריך משרד ועוזרים אם אין לו שום תפקיד  (ל”ת)

  צבי

 4. עוד נוכל  


 5. בנט, לפיד, ליברמן, מיקי לוי, אבידר, סער, גנץ, עבדים משלו בנו  (ל”ת)

  שיקון

;