1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

שאשא-ביטון מגיבה לביקורת נגדה: "מציגים באופן מעוות"

לאחר שטענה שזה פשע להכניס חיסוני קורונה בבתי הספר, שרת החינוך מגיבה לביקורת, וטוענת שזו אמירה חינוכית שהוצאה מהקשרה: "כדי להציג את עמדתי באופן מעוות" | היא הדגישה: "התפקיד של מערכת הבריאות - לדאוג לבריאות"

יאיר כלפה, כ' אב תשפ"א 29/07/2021 17:47

חיסונים בבתי הספר חיסונים לקורונה. אילוסטרציה חיסונים לקורונה. אילוסטרציה צילום: unsplash

אחרי הביקורת נגדה, היום (חמישי) שרת החינוך יפעת שאשא-ביטון התייחסה לאמירתה שאסור לחסן ילדים בתוך שטח בית הספר, וטענה שאמירתה הוצאה מהקשרה כדי להציג אותה באופן לא נכון.

שאשא-ביטון, שמתנגדת באופן עיקש לא לחסן תלמידים בתוך שטח בתי הספר, כותבת שעיוותו את דבריה, ואמירתה שזה "פשע" להכניס חיסונים לבתי הספר - הוצאה מהקשרה.

"‏התפקיד של מערכת החינוך הוא לחנך. התפקיד של מערכת הבריאות - לדאוג לבריאות", צייצה בחשבון הטוויטר שלה. "אמירה חינוכית לפיה לא נכון להכניס לחץ חברתי מיותר לבתי הספר, מוצאת מהקשרה, כדי להציג את עמדתי באופן מעוות".

מוקדם יותר, פורסם שראש הממשלה נפתלי בנט ושרת הפנים איילת שקד החליטו לעקוף את שרת החינוך יפעת שאשא-ביטון בסוגיה הנפיצה.

שקד ובנט, לפי הדיווח ב'ישראל היום', החליטו שכן צריך לאפשר לילדים להתחסן בשטח בית הספר - למרות התנגדותה העיקשת של שר החינוך. הם החליטו לעקוף את שאשא-ביטון על ידי פניה לראשי הרשויות.

שרת הפנים וראש הממשלה פנו למספר ראשי רשויות ברחבי המדינה, וביקשו מהם שייקחו על עצמם את סוגיות החיסונים בבתי הספר בעירם, ויקדמו אותם כדי שילדים יוכלו להתחסן בתוך מוסדות הלימוד.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. לא שקד ולא ביטון יחליטו  


;