1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

רפורמת הכשרות: רב דת"ל מתכנן להגיע למגעים עם כהנא

מעל לשבוע לאחר שהוצג התוכנית שתפתח את שוק הכשרות, הרב אליקים לבנון, רב המועצה אזורית שומרון, מתכנן להגיע למגעים עם שר הדתות - במטרה "לבנות רפורמה מתקנת" | הרב נגד התוכנית הקיימת, אך לא חתם על מכתב הרבנים הסרוגים כנגדה, כיוון שלא מסכים עם כל מה שנכתב בה

יאיר כלפה, כ' אב תשפ"א 29/07/2021 17:40

בקרוב שינוי בתוכנית? מתן כהנא מתן כהנא צילום: דוברות הכנסת

ברקע ההתנגדות של רוב הרבנים מהציונות הדתית, נודע היום (חמישי) ל'בחדרי חרדים' כי אחד מרבני המגזר מתכוון להגיע עם שר הדתות מתן כהנא למגעים כדי לנסות להכניס שינויים ברפורמת הכשרות.

הרב אליקים לבנון, רב המועצה האזורית שומרון, מתכנן להגיע עם השר כהנא למגעים על התוכנית שהציג, במטרה "לבנות רפורמה מתקנת", שתובן ותוסכם גם על שאר הרבנים, זאת למרות זעמם על הרפורמה הנוכחית, ועל כך שלא יתייעצו איתם.

הרב אליקים לבנון. צילום: גרשון אלינסון, פלאש 90 

הרב לבנון טרם שוחח עם השר כהנא, אך בכוונתו לעשות זאת ולהתחיל איתו במגעים כדי להגיע להסכמות על הרפורמה, שבה יוכלו לתמוך גם שאר הרבנים.

לפני כשבוע, הרבנים הסרוגים פרסמו מכתב קשה כנגד הרפורמה של כהנא, אך הרב לבנון ועד שתי רבנים, ששמותיהם היו בצד הדף, אמרו שהם לא חותמים על המכתב. הרב לבנון מסביר שהוא מתנגד לרפורמה, אך לא מסכים עם כל מילה שנכתבה בה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הרב לבנון קודש קדשים. הוא נשיא ארגון כושרות -אחד הארגונים המומחים והמחמירים ביותר בכשרות. בודקים כל סוג של חברה על כל סוג ירק עלים "נקי מחרקים" שמשווק ומפרסמים תוצאות לראות מי אמת ומי בלוף. כך לגבי כמעט כל הפירות והירקות. עונה באופן פרטי לשאלות הלכתיות . מדהים המסירות נפש שלו.  (ל”ת)


 2. יוצאים מן הכלל  

  אבי

 3. תלך לשוק תלך תראה איך אתה נראה דראק  (ל”ת)


  • בואנה אתה אידיוט!!! 

   תשתוק!

 4. לא יאומן  


 5. הרב לבנון הוא נשיא ארגון כושרות  

  יוני

;