1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

ליברמן: "אם נצטרך, נגייס בלי בושה ח"כים מהמשותפת"

לאחר לילה ארוך אושר תקציב המדינה בממשלה, אך הוא עדיין צריך לעבור את אישור הכנסת, שר האוצר התייחס הערב לנושא התקציב ואמר: "אם נצטרך, נגייס בלי בושה ח"כים מהמשותפת שיתמכו בתקציב" | ח"כ איימן עודה בתגובה: "מעתה ליברמן יקרא לנו "תומכי תקציב"

אהרן מילר, כ"ד אב תשפ"א 02/08/2021 21:44

הקרב על התקציב אביגדור ליברמן אביגדור ליברמן צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

הממשלה אישרה הבוקר (שני) את תקציב המדינה לשנים 2022-2021. לאחר מרתון דיונים שארך יום שלם, ולשנת 2021 יעמוד התקציב על כ-432.5 מיליארד שקל וב-2022 על כ-452.5 מיליארד שקל. ראש הממשלה נפתלי בנט התגאה ואמר: "לאחר שלוש שנים של קיפאון, ישראל חוזרת לעבוד".

אך התקציב עדיין צריך לעבור את אישור הכנסת, ועד שהוא יעבור את כל האישורים וההצבעות צפויות עוד הפתעות רבות. שר האוצר אביגדור ליברמן התראיין הערב ב'חדשות 12' התייחס לנושא התקציב ואמר: "אם נצטרך, נגייס בלי בושה ח"כים מהמשותפת שיתמכו בתקציב".

ברשימה הערבית המשותפת הגיבו לדברי ליברמן: "לעומת עבאס ורע"ם, אנחנו אלו שמייצגים את הציבור שלנו שאי אפשר לקנות אותו בכסף. לא נתמוך בתקציב שמעמיק את הכיבוש, את ההתנחלויות, מייקר את החשמל ואת הדלק, מעלה את גיל הפרישה לנשים ומחליש את המוחלשים".

יו"ר הרשימה חבר הכנסת איימן עודה עקץ את שר האוצר שהרבה לגנותם ולכנותם "תומכי טרור", וכתב בחשבון הטוויטר שלו: מעתה ליברמן יקרא לנו "תומכי תקציב".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. נכון בלי בושה, כי אם היה לך טיפת בושה היית מתנהג לגמרי אחרת, יש לך עור של פיל  

  צבי

 2. מציעל לשלם שוחד למשותפת? חשד לפלילים?  (ל”ת)


 3. המן.. בזמן הזה. בול.... אחד על אחד.... ובסןף מה קרה להמן???? זה מה שיקרה גם פה... האדון יתמןסס כלא היה.  (ל”ת)


 4. שוחד למשותפת? איפה היועמש מנדלשליט?  (ל”ת)


 5. צאר האוצר מושחת  (ל”ת)

  אפשטיין חרדק

 6. חצוף  


 7. ליברמן ובושה לא תמחברים.....  

  האחד

 8. ליברמן כבר הוכיח שאבן איבד את הבושה. טוב שמשותפת דווקא לא מוכני להיות שותפים לזה. מספיק אחד, הלוואי.. מהקואליציה הרעה הזו, שבנויה על שקר רמיהושנאה, כדי שהיא פיפול ותעבור מהעולם. בעז"ה בקרוב בימינו ממש.  (ל”ת)

  ד.

;