1. עמוד הבית
 2. עסקים ונדל"ן
 3. צרכנות

חברת חשמל בהודעה מיוחדת למגזר לקראת השבת הלוהטת

חברת החשמל מבקשת מציבור הלקוחות במגזר החרדי להקדים את ההכנות לקראת שבת הכרוכות בהפעלת מכשירי חשמל, לפרוס את ההכנות על פני כל יום שישי ולהימנע מהפעלת מספר רב של מכשירי חשמל בו זמנית בסמוך לכניסת השבת

אהרן מילר, כ"ז אב תשפ"א 05/08/2021 12:54

נערכים לתיקון מפגעים חשמלאי חשמלאי צילום: unsplash

בשל מזג האוויר השרבי והחום הכבד הצפוי בסוף השבוע, חברת החשמל ערוכה לתיקון מפגעים ברשת החשמל ובחיבור לבתים, חברת החשמל תגברה את כח האדם וערוכה למתן מענה מהיר ככל הניתן לתקלות באספקת החשמל ובמקרים של פיקוח נפש.

החברה מבקשת מציבור הלקוחות במגזר החרדי להקדים את ההכנות לקראת שבת הכרוכות בהפעלת מכשירי חשמל, לפרוס את ההכנות על פני כל יום שישי ולהימנע מהפעלת מספר רב של מכשירי חשמל בו זמנית בסמוך לכניסת השבת.

פעולות אלה יסייעו במניעת תקלות בכך שיקטינו את העומס על רשת החשמל ויאפשרו אספקת חשמל סדירה. בעקבות כך שעומס גדול על רשת החשמל לפני כניסת שבת עלול לגרום לשריפה של נתיכים ושנאים עם כניסת השבת, שניתן יהיה לתקנם רק בשבת, דבר שכולנו מעוניינים להימנע ממנו.

מובן שלא אפשרי למנוע מפגעים שמקורם בכוח עליון, אולם צמצום שימוש במכשירי חשמל בעלי צריכת אנרגיה גבוהה שאינם חיוניים (כמו: מכונות ומייבשי כביסה, תנורי בישול ואפיה, כיבוי מזגנים בחדרים ריקים), יסייעו כאמור במניעת התקלות.

עוד מוסיפים בחברת החשמל כי מומלץ להתייעל אנרגטית, לחסוך בחשמל ולכוון את המזגן על 25 מעלות.  כל מעלה נמוכה מזו מהווה תוספת של 5% בצריכת החשמל.

במקרה של שימוש במכשירים מצילי חיים, חברת החשמל ממליצה להיערך עם סוללות גיבוי ובמקרי חירום להתפנות לבית החולים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. האם תהיה כיתה רק של גברים / נשים?  

  מחנך

 2. כל השבתות של החודשיים האחרונים לפחות  

  ח.ד.

  • תכינו גם תרופות פסיכיאטריות למקרה שלא יהיה לכם מספיק... חבורת חולי נפש (ל”ת)

   שמויגר

 3. התפקיד שלא חברת חשמל לא סםק חשמל. לא לחנך  (ל”ת)

  ירושלמי

;