1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

רה"מ בנט על ספרו: "המגיפה מלמדת שיעור בצניעות"

לאור ההתפשטות זן הדלתא בישראל, ראש הממשלה קיים שידור חי ברשתות החברתיות, וקרא לצאת ולהתחסן: "לא להתחסן זה אנוכיות, אגואיזם" | בנוסף, טען שאין מחסור בחיסונים למרות הדיווחים | על האפשרות של סגר בחגים: "תלוי בכמות המתחסנים"

יאיר כלפה, כ"ז אב תשפ"א 05/08/2021 16:38

הסגר תלוי במתחסנים ראש הממשלה, נפתלי בנט ראש הממשלה, נפתלי בנט צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

בעקבות העלייה הגוברת בתחלואה והדיווחים שבקבינט שוקלים סגר בקרוב, היום (חמישי) ראש הממשלה קיים שידור חי ברשתות החברתיות, שבהן התייחס לשאלות על התפשטות זן הדלתא.

בנט התייחס לאפשרות של סגר בחגי תשרי, ואמר שזה תלוי אך ורק בכמות המתחסנים, והרגיע מפני חששות האזרחים על תופעות הלוואי של החיסון השלישי. בנוסף, טען שבניגוד לדיווחים אין מחסור בחיסונים, וכי הממשלה דואגת להספקה שוטפת.

"עתיד החגים תלוי במספר המתחסנים. לכו להתחסן", קרא. "לא להתחסן זה אנוכיות, אגואיזם. אתה הופך את עצמך לפצצה מתקתקת, יורה נגיפים לכל עבר ומסכן את הסביבה".

ראש הממשלה התייחס לחיסון השלישי: "בעוד עשרה ימים נראה את האפקטיביות המדעית של מי שקיבל חיסון שלישי למול מי שלא התחסן במנה נוספת. חיסנו כבר מעל רבע מיליון אזרחים בחיסון שלישי".

"כרגע אפשר לומר: החיסון השלישי בטוח. אין לנו שום עדויות לתופעות לוואי רחבות. אחרי שנדע - אנחנו ננוע לחיסון במנה שלישית לחמישים פלוס, ולאחר מכן גם לגילאים יותר צעירים", הרגיע לגבי בטיחות החיסון.

"המגיפה הזו מלמדת את כל העולם שיעור בצניעות וענווה", התייחס בנט לכתיבת ספרו שבו הסביר איך לנצח מגיפה, כשכעת תחתיו ישראל צועדת לסגר, "ככל שנתחסן ונעטה מסיכות הצורך בהגבלות יהיה קטן יותר. אנחנו מנסים לאפשר לכלכלה לפעול בלי פגיעות הרסניות".

"אנחנו דואגים באופן שוטף למלאי של חיסונים, לנקודות רבות ברחבי הארץ שאפשר להתחסן בהן. יש שני קהלים שצריכים לצאת להתחסן - הראשון נןא הקהל המבוגר מעל גיל 60 שנמצא בסיכון מאוד גבוה, והקבוצה השנייה היא הצעירים", סיכם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בנט הנוכל והשקרן  


 2. ביבי + בנט = דין רוצחים!  (ל”ת)

  אמת

 3. שוטה רשע וגס רוח  


 4. קודמו בתפקיד כבר יותר מחודש מקדם את החיסון השלישי  

  דוד

 5. ספר  

  לאה

 6. האו כותב פרק חדש בספרו - הקורונה עשתה ממני צחוק  (ל”ת)

  אפשטיין חרדק

 7. לא סגר ולא מגפה.. תפסיקו לחפור בראש.. כל החולים זה כמעט אנשים שהתחסנו ואנשים מתים מהחיסונים ואתם אומרים קורונה.. משרד הבריאות אומר תופעות לוואי זה רק תוך 24 שעות.. איפה שמענו דבר מטומטם כזה.. תופעות לוואי יכולות להיות גם אחרי שנים סהתפתחות של כל מיני מחלות ובעיות רפואיות.. ועכשיו שרואים בסמיכות כל כך לחיסונים תוך חצי שנה.. עליה במקרי דום לב בצעירים.. עליה מחלות אוטואמוניות. בעייפות כרונית. בפירקוסים בבעיות בלב.. ועוד ועוד.. וכל זה באנשים שהתחסנו.. אז ממה זה נהיה להם בדיוק?  (ל”ת)


  • וואי וואי אתה קשקשן רציני 

   ארי

  • ביתיים רואים רק תופעות השיגעון של הכת שלך,ואין לזה חיסון, (ל”ת)


 8. לעשות סגר בכנסת לחברי ממשלת השמד. מאחורי מנעול ובריח.  (ל”ת)


;