י"ג ניסן התשפ"ד
21.04.2024
אבחון וטיפול מהיר ומקצועי

כך תקבלו את השירות הטוב ביותר במקרים של פציעות ושברים

בשירות החדשני של בית החולים "הרצליה מדיקל סנטר" יעניקו מענה שיחסוך את הבירוקרטיה השונה, כאשר טובי הרופאים יעניקו את הטיפול במהירות ובמקצועיות עם תנאי האבחון המתקדמים של בית החולים | המוקד האורתופדי הייעודי של "הרצליה מדיקל סנטר" הוא ראשון מסוגו בישראל, לאבחון וטיפול מהיר בשברים, פציעות או כל חבלה אורתופדית

כך תקבלו את השירות הטוב ביותר במקרים של פציעות ושברים
מדיקל סנטר צילום: דוברות

אנשים רבים נתקלים במהלך שגרת חייהם במקרים רבים של פציעות, שברים וחבלות אורתופדיות כאלה ואחרות, כמעט בכל המקרים הנפצע יפנה לשירותי המיון הקרובים אל מקום מגוריו שם הוא ינסה לקבל טיפול מהיר לפציעה שנוצרה, אלא, שבמקרים רבים בחדרי המיון מפנים את המטופל לרופאים אחרים ומומחים יותר בכדי שאלה יאשרו את הטיפול הרצוי על ידי הסתכלות ואישור רפואי מקצועי, דבר שגורם לעיכוב משמעותי בקבלת הטיפול ולדבר יכול להיות השלכות משמעותיות לגבי הפציעה, השבר או כל חבלה אורתופדית שונה.

בדיוק בגלל מקרים שכאלה הגורמים סבל מיותר והשלכות משמעותיות למטופלים הודיעו בבית החולים "הרצליה מדיקל סנטר" במהלך השבוע האחרון על מיזם חדשני בו תינתן מענה מהיר ומקצועי על ידי רופאים מומחים בכל הנוגע לשברים המתרחשים במקרים שונים של נפילות, פציעות ספורט וחבלות אורתופדיות שונות כתוצאה מפעילות יומיומית כמו לדוגמא נפילה במהלך רכיבה על גבי אופניים, קורקינט או סתם החלקה בבית שיכולה לגרום לפציעה בדרגות שונות.

בשירות החדשני של בית החולים ''הרצליה מדיקל סנטר" יעניקו מענה שיחסוך את הבירוקרטיה השונה כאשר טובי הרופאים יעניקו את הטיפול במהירות ובמקצועיות עם תנאי האבחון המתקדמים של בית החולים בלי הפניות לרופאים נוספים ועיכובים במתן הרפואה דבר אשר כאמור יכול לגרום להשלכות משמעותיות כלפי המטופל ורמת הפציעה ממנו הוא סובל.

המוקד האורתופדי הייעודי של "הרצליה מדיקל סנטר" הוא ראשון מסוגו בישראל, לאבחון וטיפול מהיר בשברים, פציעות או כל חבלה אורתופדית. כל שרשרת האבחון והטיפול נעשית במהירות, במקצוענות, באווירה נעימה ועל ידי רופאים אורתופדים בכירים בלבד. במוקד החדש יעניקו שירות רק אורתופדים בכירים לצד מערך האבחון והטיפול של בית החולים, כך שהתהליך הרפואי יסתיים במהירות תוך מתן רפואה מקצועית ויעילה.

אז איך זה עובד? ראשית כל בכל מקרה של חשש לשבר או כל פציעה אורתופדית דבר ראשון מחייגים למוקד האורתופדי בבית החולים בטלפון: 09-9592445 . במהלך השיחה הטלפונית מתבצע אבחון טלפוני ראשוני ונקבע מועד לשיחת נוספת עם רופא אורתופד מומחה. כמו כן יועברו כל המסמכים הרפואיים הקיימים אצל המטופל למוקד.

לאחר השיחה הנוספת שמתבצעת בשיחת וידיאו או שיחת טלפון רגילה עם הרופא המומחה - תתואם לכם בדיקת דימות נדרשת לביצוע מיידי ב"הרצליה מדיקל סנטר". בהתאם  לתוצאות הדימות האורתופד הבכיר בבית החולים קובע את הטיפול הנדרש, אם זה גבס, חבישה או זריקות  המבוצעת באופן מיידי בבית החולים.

הרצליה שבר פציעה טיפול

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד