ו' ניסן התשפ"ד
14.04.2024
בהשתתפות רבנים ואישי ציבור

בני ברק: לאומית חנכה את המרכז הרפואי החדש | תיעוד

בטקס החגיגי שנערך במרכז הרפואי החדש ברחוב חזון איש בבני ברק נטלו חלק רבנים, אישי ציבור ומנהלי לאומית שירותי בריאות | במעמד נטל חלק גם גאב''ד בני ברק הגאון רבי שריאל רוזנברג אשר שיבח את מנהלי לאומית שירותי בריאות בכל הנוגע להרחבת מרכזי הרפואה והשירותים בבני ברק

בני ברק: לאומית חנכה את המרכז הרפואי החדש | תיעוד
חנוכת בית לאומית בבני ברק צילום: באדיבות המצלם

בלאומית שירותי בריאות חנכו במהלך השבוע האחרון בטקס חגיגי ורב רושם את המרכז הרפואי החדש בעיר בני ברק הממוקם ברחוב חזון איש 89 בעיר לרווחתם ולשמחתם של עשרות אלפי תושבי העיר לקוחות לאומית שירותי בריאות המרוצים.

בטקס חגיגי ורב רושם שנערך בהשתתפות רבנים ואישי ציבור השתתפו מר יעקב (קוקי) אדרי יו''ר דירקטוריון לאומית שירותי בריאות, מר חיים פרננדס מנכ''ל לאומית שירותי בריאות, ראש העיר בני ברק הרב אברהם רובינשטיין, מר עודד שטמר מנהל מחוז מרכז בלאומית, ד"ר רנטו פוסמן רופא אזורי, הנהלת האזור, מנהלי המרכזים הרפואיים בבני ברק בראשות פישי ויזל ראש אשכול בני ברק, אפרים רוזנשטיין מנהל המגזר החרדי בלאומית, הרב יוסי ערבליך יו"ר ארגון למענכם, הרב יצחק לבל מארגון חברים ויועצי רפואה נוספים.

הטקס שנערך על פי הנחיות משרד הבריאות בשל התפרצותה המחודשת של נגיף הקורונה גרר הדים רבים בעיר כולו, אשר מעתה ואילך ייהנו משלל ההטבות שיעניק המרכז הרפואי החדשני, החל משירות מקצועי של הצוות הרפואי ועד שירות מהיר ואמין.

במעמד נטל חלק גם גאב''ד בני ברק הגאון רבי שריאל רוזנברג אשר שיבח את מנהלי לאומית שירותי בריאות בכל הנוגע להרחבת מרכזי הרפואה. בדבריו הוא עמד על החיבור ושיתוף הפעולה הפורה בין לאומית שירותי בריאות לבין המגזר החרדי.

התרחבות לאומית שירותי בריאות בעיר בני ברק והקמת המרכז הרפואי החדש ברחוב חזון איש בעיר הוא חלק ממגמת התנופה וההתפתחות של לאומית שירותי בריאות ברחבי הארץ, רק בתקופה האחרונה נחנכו מרכזים רפואיים חדשים בערים בית שמש, קריית גת, יבנאל ועוד.

בלאומית שירותי בריאות אומרים כי, "אנו תמיד עם יד על הדופק ועושים הכול על מנת להרחיב את מרכזי הרפואה ואת נותני השירות למען רבבות לקוחותינו המרוצים".

עוד אמרו בלאומית שירותי בריאות כי "חנוכת המרכז הרפואי החדש בבני ברק הוא נדבך נוסף בהתרחבות שלנו בכל הנוגע למגזר החרדי, אנו עושים הכול על מנת לשרת את הלקוחות בנאמנה ובמקצועיות".

במרכז הרפואי החדש ניתנים שירותי רפואה ראשונית, משפחה וילדים, רפואת נשים, שירותי סיעוד ודמים ובית מרקחת.

לאומית הגרש רוזנברג מרכז רפואי

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד