1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. ימים גדולים

בהשתתפות רבנים ואמנים: היערכות שיא בפראג לקראת הילולת המהר"ל

רבים צפויים לפקוד את ציונו של המהר"ל מפראג ביום ההילולא זאת בשל העובדה שמדינת צ'כיה נהנית מכמעט אפס אחוזי תחלואה וכזו שלא מצריכה בידוד גם בחזרה ארצה • במלון 'קינג דיויד' הכשר והיוקרתי בפראג יערכו מעמד לרגל ההילולא בראשות מזכה הרבים הנוגע הגאון רבי יגאל כהן שליט"א כל הפרטים

שימי פרקש כתבה מקודמתי' אלול תשפ"א 18/08/2021 16:55

יעד מבוקש קבר המהר"ל קבר המהר"ל צילום: יח"צ

מדינת צ'כיה ממשיכה ליהנות מאחוזי תחלואה אפסיים, בצל רשימת המדינות האדומות והכתומות של משרד הבריאות היא הפכה ליעד מבוקש ביותר עבור התייר הישראלי. עצם היותה כמדינה עם אחוזי תחלואה נמוכים מהווה בשורה של ממש לרבים אשר נוהגים בכל שנה לפקוד את ציונו של המהר"ל מפראג זיע"א ביום ההילולא שיחול ביום חמישי הקרוב, י"ח באלול.

כמידי שנה בשנה ובשונה משאר מדינות העולם המונים יעלו למקום זאת בשל העובדה שמדינת צ'כיה נהנית מכמעט אפס אחוזי תחלואה. המקום שנמצא ברשימת המדינות הירוקות של משרד הבריאות הוא בין המקומות הבודדים שלא מצריכים בידוד גם כששבים ארצה, דבר שגורם לרבים להגיע למקום.

במלון 'קינג דיויד' הכשר והיוקרתי הממוקם בפראג הודיעו במהלך השבוע האחרון כי לקראת יום ההילולא הם יערכו במלון מעמד מיוחד לעילוי נשמתו של מי שהפיץ תורה ויראה במשך שנים רבות בעיר הבירה פראג.

בסעודת ההילולא המיוחדת צפויים ליטול חלק רבים אשר יגיעו מכל רחבי העולם בראשות מזכה הרבים הנודע הגאון רבי יגאל כהן שליט"א. את המעמד ינעים גדול הזמר ישי לפידות שיגיע אף הוא למקום.

מלון 'קינג דיויד' הממוקם במיקום אסטרטגי בפראג מנגיש את כל מה שהתייר החרדי זקוק לו, החל מארוחות גורמה כשרות, דרך שלושה מנייני תפילות ביום ועד מקווה טהרה. המלון ממוקם במרחק דקות בודדות של הליכה מציונו הקדוש של המהר"ל מפראג זיע"א ורבים פוקדים את המקום במשך השנה כולה.

יצוין כי כבר במשך שנים רבות עורכים במלון את סעודת ההילולא לזכרו של המהר"ל מפראג, בשנה האחרונה נבצר מהנהלת המלון לקיים את ההילולא זאת בשל מגבלות הקורונה החמורות, כעת, בשל אחוזי התחלואה האפסיים במקום החליטו בהנהלת המלון לחדש את המסורת המיוחדת.

בשל העובדה שיום ההילולא יחול ביום חמישי, רבים כבר הזמינו חדרים במלון 'קינג דיויד' בפראג לסוף השבוע הקרוב כולל שבת. רבים אשר נפשו במקום מספרים על חוויה ייחודית יוצאת דופן ועל סעודות שבת מיוחדות עם מיטב המאכלים.

לחצו כאן ושריינו לעצמכם מקום במלון המפואר והכשר בפראג>>

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;