1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

נשקלת הגבלת התקהלויות משפחתיות בראש השנה

במשרד הבריאות שוקלים להגביל התקהלויות משפחתיות בראש השנה. המנכ"ל: "אני חושב שצריכים לעשות גם סגר". כמו כן הצהיר כי רואים את ההשפעה של החיסון השלישי

יוסי שטארק, י"ג אלול תשפ"א 21/08/2021 22:18

"חושב שצריכים לעשות סגר" אכיפת הסגר אכיפת הסגר צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

מנכ"ל משרד הבריאות, פרופסור נחמן אש, אמר כי במשרד הבריאות שוקלים להגביל את ההתקהלויות המשפחתיות בראש השנה, בעקבות התפרצות נגיף הקורונה. הוא אמר את הדברים במהלך ראיון ל'כאן 11' והוסיף כי "רואים בצורה ברורה את ההשפעה של החיסון השלישי".

אש התייחס גם לפתיחת שנת הלימודים המערכת החינוך, ואמר כי "נכון לפתוח את שנת הלימודים בזמן".

עוד אמר כי ייתכן ומנת החיסון השלישית תחזיק מעמד יותר זמן מאשר שתי המנות הראשונות, אך לא פסל את האפשרות שנזדקק גם למנה רביעית וחמישית. "אנחנו כמדינה צריכים להיות ערוכים לכך, שזה מה שיקרה ואנחנו ניערך לכך", הבהיר אש.

אש אמר גם כי "הסגר יהיה מוצא אחרון, ואני מקווה מאוד שלא נצטרך לו". לאחר מכן הפרופ' השמיע משפט לא ברור ואמר: "אני חושב שצריכים לעשות גם סגר. אנחנו מקווים לא להגיע לשם".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מזל שיש ראש השנה, כיפור וסוכות בשביל שיהיה סגר והגבלות. הרי לפני כן נותנים לאזרחים יד חופשית, חוזרים מחו"ל עם מחלות ומסתובבים כאן ומדביקים אחרים ואז אומרים שחרדים מפיצים את המחלות. בגל הראשון היו יותר מ100 תל אביבים שהסתובבו במרכזי מסחר בני ברקים והדביקו אנשים (נתונים ממשרד הבריאות)  (ל”ת)


  2. לא נקשיב לשום סגר  (ל”ת)


  3. מצוין שיעשו סגר בר״ה יהיה פחות חילול יו״ט ע״י חצרות החסידים באיאן עבדו עם חברת החשמל. מחנובקה עבדו סביבו וכו'  (ל”ת)


  4. כפייה חילונית  

    הירש'לה

;