1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. פוליטי

למרות הפגרה: ראשי המפלגות החרדיות דורשים לכנס את המליאה

ראשי מפלגות האופוזיציה, ש"ס יהדות התורה והציונות הדתית, בפנייה דחופה ליו"ר הכנסת מיקי לוי: "כנס דיון פגרה בכנסת בנושא 'קריסת בתי החולים הציבוריים והפקרתם של מיליוני אזרחים'". את הבקשה הגישו באמצעות ראשי הסיעות בכנסת חה"כ מלכיאלי ופינדרוס

יוסי שטארקט"ז אלול תשפ"א 24/08/2021 15:56

מצוקת בתי החולים שערי צדק שערי צדק צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ראשי המפלגות החרדיות שיגרו הבוקר (שלישי) פנייה דחופה ליו"ר הכנסת מיקי לוי: כנס דיון פגרה בכנסת בנושא "קריסת בתי החולים הציבוריים והפקרתם של מיליוני אזרחים".

המכתב נשלח ביוזמה משותפת של יו"ר ש"ס ח"כ אריה דרעי, יו"ר יהדות התורה ח"כ משה גפני וח"כ יעקב ליצמן, בו הם ביקשו מיו"ר הכנסת מיקי לוי לכנס את מליאת הכנסת בפגרה בנושא "קריסת בתי החולים הציבוריים, הפסקת קליטת חולי קורונה והפקרתם של מליוני אזרחים, שישארו ללא בתי חולים ציבוריים".

את הבקשה הגישו באמצעות ראשי הסיעות בכנסת חה"כ מיכאל מלכיאלי מש"ס ויצחק פינדרוס מיהדות התורה, אליהם הצטרפו סיעת הציונות הדתית.

ראשי המפלגות החרדיות כתבו: "בתי החולים הציבוריים, סובלים מליקוי חסר בתקצוב, ועצירת הספקת ספקים. ובייחוד בתקופה זו שתחלואת הקורונה גואה וישנה התעלמות ממושכת של הממשלה מהדרישות הבסיסיות של מנהלי בתי החולים".

אשר ע"כ", כתבו ראשי הסיעות, "אנו דורשים לכנס את מליאת הכנסת בדחיפות לדיון על מצוקתם של מנהלי בתי החולים והפקרתם של מיליוני אזרחים".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;