1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

תושבי הדרום חסמו את שיירת המשאיות לחמאס

פעילים הגיעו היום מכל רחבי הארץ והצטרפו לתושבי עוטף עזה במעבר כרם שלום. עם הגעת שיירת משאיות הסחורות לרצועה, חסמו הפעילים את הכביש, במחאה על המצב הבטחוני והמשך העברת הסחורות, בשעה שהלוחם בראל אחיה חדריה שמואלי שוכב פצוע אנוש 

יענקי פרבר, י"ז אלול תשפ"א 25/08/2021 15:13
תגיות:

"יש טרור, אין סחורות" תושבי הדרום חוסמים את המשאיות תושבי הדרום חוסמים את המשאיות צילום: באדיבות המצלם

פעילים חברתיים הגיעו היום (רביעי) לחסום את מעבר המשאיות לתוך עזה, במחאה על אוזלת ידה של הממשלה בכל הנוגע להתנהלות בגבול ישראל עזה.

יו"ר אם תרצו, מתן פלג ממארגי המאהה מסר: "אנחנו רואים בשבועות האחרונים הפקרות בטחונית מתמשכת ומסוכנת ביותר. הפקרת הלוחמים לחסדי המחבלים באצטלת 'זכויות אדם', ירי על לוחם מטווח אפס וניסיון חטיפת נשק, עדויות הלוחמים על סירוב המפקדים לאפשר ירי, כל אלו מתפרשים בצד השני כחולשה ויסכנו חיי אדם".

עוד אמר: "מצופה מראש הממשלה ושר הביטחון לעצור מיד את העברת הסחורות. אחרת נחזה בקרוב מאוד בהתדרדרות בטחונית מסוכנת ובניסיונות נוספים לפגוע בתושבי הדרום ובלוחמינו. זוהי שעת מבחן לראש ממשלת ישראל. עם כל הכבוד לביקור בארה"ב, ביטחון ישראל לפני הכל!"

יו''ר הפורום הבדואי לביטחון ישראל נאיף רחל: "ישנם בדואים רבים המשלבים במערך הלחימה באזור עזה. חשוב לנו מאוד להגיע ולהביע את תמיכתנו ונאמנותנו מול הטרור בעזה, אנחנו איתכם"

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. כל הכבוד להם!!! 🥰🥰🥰  (ל”ת)


 2. מי יתן ויעשו דבריהם פירות  

  שאלתיאל

 3. סוף סוף  

  ציפה

  • מי את יחזירה בנט בן חמור שה יקח אותו מהר 


 4. אלופים!!!! שימשיכו ככה נמאס לנו !!!!!! אלופים!!!!!👍👍👍👍  (ל”ת)


;