1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

עשרות רבנים נגד השר: "לא יעלה על הדעת"

לאור דרישת השר לביטחון פנים מהיועמ"ש להגדיר את ארגון להב"ה כארגון טרור - עשרות רבנים מהציונות הדתית ורבנים חרדים הפיצו מכתב תמיכה בארגון, שמזוהה יותר עם הימין העמוק | הם קוראים "לאפשר לו להמשיך בפעילותו החשובה"

יאיר כלפה, ג' תשרי תשפ"ב 09/09/2021 22:59

חָלִלָה לְּךָ מֵעֲשֹׂת כַּדָּבָר הַזֶּה פעילי להב"ה מפגינים בכניסה לכפר דיר קדיס פעילי להב"ה מפגינים בכניסה לכפר דיר קדיס צילום: פלאש 90

באופן חריג: עשרות רבנים הפיצו הערב (חמישי) מכתב פומבי נגד השר לביטחון פנים עמר בר-לב ובעד ארגון להב"ה.

הרבנים, שחלקם משויכים בעיקר למגזר הדתי-לאומי וחלקם עם הזרם הספרדי בציבור החרדי, הביעו את התנגדותם לדרישתו של בר-לב מהיועץ המשפטי לממשלה להוציא מחוץ לחוק את ארגון להב"ה, שפועל, לטענתו, למניעת התבוללות, וקראו לאפשר לארגון להמשיך לפעול.

"אנחנו מוחים נגד הכוונה של שר המשטרה עמר בר לב להוציא את ארגון להב"ה מחוץ לחוק ולהכריז על הארגון כארגון טרור כביכול", כתבו הרבנים. "ארגון להב"ה נאבק נגד התבוללות, שומר על הזהות היהודית ועוזר לנשים ונערות במצוקה, דברים אלו הם מיסודות תורתנו הקדושה".

"לא יעלה על הדעת להכריז על התנגדות להתבוללות כגזענות. הארגון פועל על פי חוק ובדרך תורתנו הקדושה, ואינו מעורב בשום פעילות אלימה או נגד החוק ויש לאפשר לו להמשיך בפעילותו החשובה", קראו הרבנים בסיום מכתבם.

בין הרבנים שחתמו על המכתב: הרב שלמה עמאר והרב אריה שטרן, רבני העיר ירושלים, הרב דב ליאור, לשעבר רבה של קרית ארבע וחברון והרב בן ציון מוצפי, ראש ישיבת בני ציון.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. רע לב  

  שלוימי

 2. אין הפקר  


 3. כל ארגוני השמאל חותרים תחת קיום המדינה, בצלם, שלום עכשיו, וכו', ורק נגד להב"ה נטפלים, בושה וחרפה, מדינה ערבית במלוא מובן המלה  (ל”ת)

  צבי

 4. זו הסיבה שהערבים הרימו ראש!!!!-להב"ה אירגון טרור??? -ארגון הצלה לכל דבר וענין!!!  (ל”ת)


  • הצלה?! כי האשה היא רכוש שלך יא אדיוט?! (ל”ת)


 5. להבה ארגון טרור??????? מי הטרוריסט שאומר כך??? -הטרור זה להפקיר בנות ישראל לערבים ולהחריב אותן במכות וייסורים ולהביא עוד מחבלים לעולם היל"ת .זו הסיבה שהם הרימו ראש ולא רוצים להיפרד מעלינו אלא נדבקים כמו עלוקות,לוקחים בנות רח"ל ולאט לאט כובשים את הכל!!מחבלים הם הטרוריסטים וצריך לדבר בשפתם. בנצי גופשטיין ולהב"ה עושים מה שכל אחד היה צריך לקום ולעשות. צריך לתת לו צל"ש.  (ל”ת)


 6. צודקים  

  דוד

 7. ממשלת מדינת ישראל היא ארגון טרור  

  אליהו

  • בנט 

   יוהרה

 8. לא הגיע הזמן שרבני ישראל יתאחדו ויכריזו על הממשלה כממשלת שמד ובוגדים???  (ל”ת)


 9. העם לא טיפש עם אחד לב אחד !!!  

  יוהרה

;