1. עמוד הבית
 2. מוזיקה
 3. על המדף

חדש: 'קדושתו של אהרן' - תורתו ה'שומר אמונים' זצ"ל

לאחר שנים ארוכות של עבודה, ביוזמתו של האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק, יצא לאור ספרו של סבו בעל ה'שומר אמונים' • הספר יוצא לקראת יום ההילולא ה-66
שלמה גרינברג, בחדרי חרדים, ב' ניסן תשע"ג 13/03/2013 16:42

האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק. צילום: אכיון האדמו"ר מתולדות אברהם יצחק. צילום ארכיון

התרגשות בקהילת תולדות אברהם יצחק עם הופעת הספר 'קדושתו של אהרן', יצירה מפוארת בת שני כרכים, ובה קרוב לאלף עמודים מתורתו של הגאון רבי אהרן ראטה זצ"ל, בעל 'שומר אמונים', שעל הוצאתו והדרתו עמל נכדו הגדול - האדמו"ר מ'תולדות אברהם יצחק'.

היצירה מכילה בתוכה כאלפיים וחמש מאות קטעים נבחרים שחידש האדמו"ר זצ"ל, בעיקר בענייני עבודה וחסידות. עוד בצעירותו נהג נכדו האדמו"ר בעת שלמד את שיעוריו הקבועים בספרי זקנו, לרשום לפניו את הדברים.

כעבור שנים מאז החל במלאכה, מסר האדמו"ר את הגיליונות לצוות אברכים מוכשרים ממכון 'דברי אמונה' להוצאת תורת ה'שומר אמונים' וחתנו האדמו"ר ה'דברי אמונה' זצ"ל (אבי האדמו"ר הנוכחי), כדי שיטפלו בהוצאתם לאור.

בפתח הספר, מתנוססת הקדמה שכתב האדמו"ר, ובו תיאר את קדושת זקנו וגודל מעלת ספריו הקדושים, שבכוחם לקרב לב ישראל לאביהם שבשמים. האדמו"ר מציין כי חלק הארי של הגיליונות, היו גם לעיני אביו ה'דברי אמונה' זיע"א, וכבר לפני כ-12 שנה קיבל רשות גם מדודו האדמו"ר משומרי אמונים זצ"ל בכתב, להדפיס את הספר.

הספר יוצא לאור לקראת יום ההילולא השישים ושישה של המחבר זצ"ל, שיחול ב-ו' ניסן הקרוב.
הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ולכבוד שחרורו של ההייליגע נכד מרמלה  

  ציני

 2. תתבייש!!!  (ל”ת)

  ..........

 3. חצוף  

  יודע

;