1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. חדשות חו"ל

ההרוג באסון המטוס ביוון: עד במשפט נתניהו

ההרוג בתאונת המטוס אתמול ביוון, הוא אחד מעדי התביעה נגד נתניהו, חיים גירון, לשעבר בכיר במשרד התקשורת, בנוסף לעד התביעה, אשתו אסתי שהיתה איתו בטיסה שנהרגה אף היא

יענקי פרבר, ח' תשרי תשפ"ב 14/09/2021 08:52

אותרו במים מטוס קל, אילוסטרציה מטוס קל, אילוסטרציה צילום: Pixabay

הבוקר דיווח העיתונאי עמית סגל, כי ההרוג בתאונת המטוס אתמול ביוון, הוא אחד מעדי התביעה נגד נתניהו, חיים גירון, לשעבר בכיר במשרד התקשורת.

כזכור מטוס קטן מסוג ססנה 172, שיצא מישראל לכיוון האי סאמוס שביוון ועליו שני ישראליים, נקלע לבעיה בנחיתה והתרסק, אל תוך הים בסמוך לשדה התעופה. הנוסעים נמצאו במים ללא רוח חיים.

המטוס הגיע מישראל לאי סאמוס אתמול בשעה 20:00 - שעון מקומי, ולא נחת בזמן ההגעה המתוכנן. מגדל הפיקוח פנה לרשות שדות התעופה ולרשויות המוסמכות וביקש לפתוח בחקירה, המטוס היה בבעלות פרטית, עד כה אין עדות למה שקרה. אך שני הנוסעים נמצאו מתים בים. מדיווחים בתקשורת היוונית עולה, כי בזמן נשמעו פיצוצים במהלך התרסקות המטוס.

מסוקים בשיתוף חיל הים, וכלי שיט נוספים לקחו חלק בחיפושים בים. המטוס שיצא מחיפה ליוון, ניסה בתחילה לנחות בשדה התעופה של האי סאמוס, אך נכשל.

בסופו של דבר המטוס הקטן התנדנד באוויר כמה פעמים, עף מעל המסלול והתרסק בים מחוץ לשדה התעופה. לאחר חיפושים של משמר החופים נמצאו גופותיהם של שני הנוסעים. המטוס לא שקע לחלוטין למרות שקרקעית הים של האזור היא 32 מטרים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. לאט לאט ייפלו כול אנשי השקר שתפרו תיקים לביבי.  (ל”ת)

  סי

  • יתמו חטאים ולא חוטאים!!!! ערב כיפור!!! (ל”ת)

   יואלש

  • עד מדינה 


;