1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. מפלגות

הנדל עורר סערה: "רע"מ עדיפה על בן גביר"

בצל הביקורת מימין על הישיבה עם חברי הכנסת של רע"מ, שר התקשורת תקף את בן-גביר והצהיר שהוא לא יוכל לשבת איתו באותה קואליציה אך ח"כ מהמפלגה האיסלאמית כן: "אני יכול להיות איתם בקואליציה" | יו"ר 'עוצמה יהודית' השיב: "רק מוכיח מי הוא יועז הנדל ומי הממשלה הרעה הזו"

יאיר כלפה, ח' תשרי תשפ"ב 14/09/2021 12:38

יהודי מגרש יהודי יועז הנדל//איתמר בן גביר יועז הנדל//איתמר בן גביר צילום: פלאש90

"מייצר שנאת חינם": שר התקשורת יועז הנדל אמר היום (שלישי) שיש לו בעיה לשבת באותה קואליציה עם חבר הכנסת איתמר בן-גביר, אך לא עם חבר כנסת ממפלגת רע"מ.

הנדל הסביר שמכיוון שהמפלגה האיסלאמית הצהירה שהיא רוצה להשתלב במדינת ישראל הוא יכול לשבת איתם באותה קואליציה, אך אם בן-גביר הוא לא יכול כיוון שלטענתו, בן גביר פוגע בחוסן הלאומי. האחרון השיב וטען ששר התקשורת תוקע סכין בגב של חיילי צה"ל.

"ברגע שרע"ם הכריזה על עצמה כמי שרוצה להשתלב במדינת ישראל שהיא יהודית ודמוקרטית", התייחס הנדל ב'כאן רשת ב' למפלגה האיסלמאית, "אני יכול להיות איתם בקואליציה".

הוא המשיך: "מבחינתי אין בעיה לדבר גם על 'הרשימה המשותפת', שהיא אתגר גדול ומייצגת גם קולות לאומניים שפוגעים בדו קיום, וגם על איתמר בן גביר – שפוגע בחוסן הלאומי שלנו בזה שהוא מייצר שנאת חינם, מאבקים פנימיים ומתקפה על מוסדות המדינה".

"אין בעיה בתפיסתי להסתכל גם על החבורה הזו שמעודדת לאומנות ופוגעת בדו קיום, וגם על החבורה הזו שמייצרת פגיעה בחוסן הלאומי שלנו", טען שר התקשורת.

"התבטאותו האומללה של יועז הנדל מוכיחה ומלמדת מי זו הממשלה והקואליציה ומי זה יועז הנדל", תקף בן-גביר וטען ששר התקשורת "תוקע סכין בגב חיילי צהל ומסובב אותה".

הוא פירט: "הנדל מוכן לשבת עם ואליד טאהא שקרא לרוצחי תינוקות לוחמי חופש, שהביע הזדהות עם החמאס, שקרא לנופף בדגל סוריה עד כיבוש רמת הגולן, שנפגש עם רוצחי ליל הקלשונים, זה בסדר מבחינתו".

"אבל לשבת אתי כמי שנלחם למען החיילים, למען השוטרים, למען המדינה, זה לא יקרה מבחינתו. זה רק מוכיח מי הוא יועז הנדל ומי הממשלה הרעה הזו", תקף יו"ר 'עוצמה יהודית'.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בן דביר הוא הטיפש המושלם, בבון ארץ ישראלי מצוי  (ל”ת)


  • ואתה כל כך נאור וריק (ל”ת)

   זאב

  • תגובה 


  • הוא יותר משכיל ממך (ל”ת)

   חיים

  • סוף סוף כלם בממשלה מגלים את פרצופם האמיתי, לשבחם ייאמר שהם כעת לפחות אומרים את האמת (ל”ת)

   צבי

 2. אחת המחלות של השמאל שנאת יהודים ואהבת ערבים. ככה זה אצל הערב רב  (ל”ת)

  שונאים יהודים ואוהבים ערבים

 3. הנדל איש עלוב  


 4. " ברוך המבדיל בין קודש לחול, ובין ישראל לעמים, ובין יהודי נאמן ליהודי בוגד".  


 5. הנדל - רכיכה, חסר עמוד שדרה  

  יוסי

 6. חבורת מטורפים חסרי דעת ויושר תפסו את השלטון, גועל נפש  (ל”ת)

  צבי

 7. כמה ערב רב יש בתוכנו? שאוהבים ערבים ושונאים יהודים רח"ל  (ל”ת)


;