1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. מיוחדים

צפו בשידור חי: חקלאי 'קרן השביעית' קורעים שערי שמים בכותל המערבי

מסע 'מגיני ארץ' של חקלאי קרן השביעית מגיע לשיאו לאחר שעבר בין קברי צדיקים מצפון לדרום • במהלך המסע, החקלאים הבקיעו שערים שמים והתפללו מעומקא דילבא למען כלל עם ישראל, ובפרט על השותפים עם קרן השביעית

אליקים דהן כתבה מקודמת, ח' תשרי תשפ"ב 14/09/2021 17:03
תגיות:

הצטרפו לגיבורי הכח תפילה בכותל. אילוסטרציה תפילה בכותל. אילוסטרציה צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

אחרי שהשיגו את היעד שהציבו גדולי ישראל, והצליחו להשבית למעלה מ-685 אלף דונם אדמה בא"י, חקלאי קרן השביעית יחד עם שלוחי דרבנן, ראשי הנהלת קרן השביעית עורכים מעמד תפילה מיוחד בכותל המערבי, שעות ספורות לפי היכנס יום הדין הגדול והנורא.

לחתימת שותפות עם חקלאי לחצו כאן>>

מעמד התפילה בכותל הוא שיאו של מסע "מגיני ארץ" שבמסגרתו חקלאים מכל רחבי הארץ השתתפו במעמדי תפילה בקברי צדיקים. במסע שאותו הוביל הגאון רבי משה בנים מינץ שליט"א, בנו של אחד ממייסדי קרן השביעית רבי שמואל מרדכי מינץ זצ"ל, השתתפו עשרות חקלאים.

למסע התלוו יו"ר קרן השביעית הרב בנציון קוגלר , מנכ"ל קרן השביעית הרב בנימין כהן, וראשי הנהלת קרן השביעית, הרב אפרים ליבוביץ והרב ישראל רובינשטיין, הממונה על פעולות לחיזוק רוחני בקרב החקלאים.

הרב קוגלר ביקש להבהיר במהלך המסע כי למרות ההצלחה האדירה בעמידה ביעדי ההשבתה שהגיעו ליותר מ-685 אלף דונמים אדמה, קרן השביעית עדיין לא הגיעו ליעדים הכספיים על מנת לספק לחקלאים את מלוא התמיכה שהם זקוקים לה. "יש עדיין חקלאים רבים שממתינים לשיחה מקרן השביעית ומבקשים לשמוע שנמצאה עבורם תמיכה מתאימה על מנת לעבור את השנה הקרובה. לשם כך אנו זקוקים לציבור שימשיך ויסייע לנו לתמוך במשפחת החקלאים גיבורי הכוח שומרי השביעית, שהם-הם הגיבורים של הדור שמוסרים נפש למען מצוות שמיטת הארץ".

לחתימת שותפות עם חקלאי לחצו כאן>>

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;