1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

הח"כ יוצא להגנת חבריו: "צריך לקרוא לילד בשמו"

לאחר ששר התקשורת אמר שהוא לא יכול לשבת באותה קואליציה עם איתמר בן-גביר, אך כן עם חברי מפלגת רע"מ - חבר הכנסת שמחה רוטמן מ'הציונות הדתית' תוקף בעקיפין את הראשון: "הוא גזען" | גם סמוטריץ' תקף את דבריו של הנדל

יאיר כלפה, ח' תשרי תשפ"ב 14/09/2021 15:17

ההתבטאות של הנדל שמחה רוטמן שמחה רוטמן צילום: Olivier Fitoussi/Flash90

יוצא להגנתם: חבר הכנסת שמחה רוטמן מ'הציונות הדתית' מתייחס היום (שלישי) לאמירה של שר התקשורת, לפיה עם רע"מ הוא יכול לשבת יחד בקואליציה, אך לא עם בן-גביר. רוטמן הגן על בן גביר ותקף את הנדל.

רוטמן התייחס להתבטאות של השר יועז הנדל, שאמר כי הוא יכול לשבת באותה קואליציה עם חברי הכנסת של רע"מ אך עם יו"ר 'עוצמה יהודית' הוא לא יכול. ולצד הבהרה, שלדעתו, או השוואה ביו שני המקרים, הוא טען שזו גזענות.

"‏אני חלילה וחס לא מסכים להשוואה בין בן גביר ומעוז לבין תומכי הטרור מ'המשותפת' ומרע"מ", הבהיר חבר הכנסת מ'הציונות הדתית' ותקף: "אבל צריך לקרוא לילד בשמו. מי שמגלה סובלנות כלפי תמיכה בטרור ואמירות מחרידות של חברי רע"מ והמשותפת בעודו מחרים ופוסל את ‎איתמר בן-גביר ומעוז הוא גזען. חד וחלק".

גם יו"ר 'הציונות הדתית' בצלאל סמוטריץ' התייחס להתבטאות של הנדל: ‏"דברי השר הנדל הבוקר מתמצתים את אבדן העשתונות הערכי של הממשלה הזו וחבריה. פסילת אחים ציוניים ואוהבי העם והארץ שחושבים קצת אחרת, וחיבוק אויבים תומכי טרור מסוכנים".

"'הוֹי הָאֹמְרִים לָרַע טוֹב וְלַטּוֹב רָע שָׂמִים חֹשֶׁךְ לְאוֹר וְאוֹר לְחֹשֶׁךְ שָׂמִים מַר לְמָתוֹק וּמָתוֹק לְמָר'", ציטט בסוף הציוץ בחשבון הטוויטר שלו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. תגובה לאדון הנגל  

    מוש

  2. אל תשכחו שהטנופת הזו היה חבר הליכוד  (ל”ת)

    צבי

;