1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. בחצרות חסידים

המדריך המלא של שמחות בית השואבה תשפ"ב • מתעדכן

חג הסוכות תשפ"ב: 'בחדרי חרדים' מגיש פרויקט ענק ומיוחד ובו מאות מיקומים וזמנים מדויקים של שמחות בית השואבה, הופעות, הקפות שניות וזמני ה'טישים' והאושפיזין בחצרות האדמו"רים והחסידים ברחבי הארץ והיית אך שמח • יש לכם אירוע להוסיף? טקבקו לנו • המדריך המלא

משה ויסברג, י"ג תשרי תשפ"ב 19/09/2021 16:49

פרויקט מיוחד ב'בחדרי' שמחת בית שואבה בירושלים שמחת בית שואבה בירושלים צילום: משה גולדשטיין

יום שלישי, מוצאי יום טוב ראשון של סוכות:

בית המדרש הגדול של חסידות ויז'ניץ בבני ברק כמידי ערב בליווי תזמורת. 

בית המדרש הגדול של חסידות תולדות אהרן בשכונת מאה שערים בירושלים כמידי ערב בליווי מקהלת החסידות.

בית המדרש הגדול של חסידות תולדות אברהם יצחק בשכונת מאה שערים בירושלים כמידי ערב בליווי מקהלת החסידות.

בית המדרש הגדול של דושינסקיא ברחוב שמואל הנביא בירושלים בליווי מקהלת החסידות.

ישיבת 'חזון עובדיה' בשכונת רוממה בירושלים בהשתפות נשיא הישיבה הראש"ל הגר"י יוסף, עם הזמר יונתן איבגי בליווי הקלידן נתי בן עטר.

הקבלת פני רבו ושמחת בית השואבה אצל ראש הישיבה הגרב"ש דויטש בסוכת ביהמ"ד ויז'ניץ ברחוב סנהדריה המורחבת 116 ירושלים,  בליוווי תזמורתו של דודי שפר והקלידן בנימין תפילנסקי.

ישיבת 'עטרת שלמה אריה' לצעירים בירושלים, בליווי תזמורת.

ישיבת "היכל יוסף" מודיעין עילית, באולמי "נוף עילית" בשעה 22:00, בליווי הקלידן והזמר יהודה גלברמן ותזמורתו.

ישיבת לצעירים 'משכנות התלמוד' ברחוב דוב נוב 8 פתח תקווה, עם הזמר יהודה פליישמן בליווי הקלידן אבי גלברמן. 

ישיבת 'תפארת מרדכי' בבני ברק בראשות הגרי"ש זק"ש יקיימו את שמחת בית השואבה באולמי גני הדקל ברחוב עזרא 22 בבני ברק בשעה 21:00 בהשתתפות הזמר אריק דביר ותזמורתו. 

שכונת הר נוף - ירושלים, עם גדולי הזמר זאנוויל ויינברגר, אהרן רזאל, אלי כהן, ומשה פלד, בליווי תזמורת מורחבת, ומקהלת "ידידים". בשעה 21:00, באולם המינהל הקהילתי הר נוף.

באלעד, בבית הספר הכלל חסידי ברחוב המאירי בחבורת 'אש קודש' בראשות הרה"צ רבי אלימלך בידרמן בליווי תזמורת. 

ישיבה לצעירים חניכי הישיבות קרית אתא, בביהמ"ד מאקאווא עם הזמר יהודה מנהיים והקלידן מאיר פריד.

בחולון, במרכז האירועים פאשה צמוד לימית 2000 עם הזמר רולי דיקמן ותזמורתו של יואלי דיקמן. הכניסה חופשית.

בית כנסת המרכזי שיכון ה' בבני ברק, עם הקלידן זמר מוטי גלזר.

ישיבת 'משכן התורה' ברחוב הלפרין פינת ברטנורא בבני ברק, עם הקלידן-זמר אברמי גולדשטיין.

ישיבת אהל תורה - פוניבז' לצעירים, רח' הרואה 8 רמות, ירושלים, בליווי תזמורת.

בבית כנסת הכלל חסידי רחוב בית ישראל 1 בעמנואל עם תזמורתו של יהודה זריל.

האירוע המרכזי בעמנואל בליווי תזמורתו של המעבד בני לאופר והזמר מאיר גפני באולם האירועים ברחוב הגר''א 11.

ישיבת 'כנסת חזקיהו' לצעירים ברכסים, עם הזמר יוסי רוטנר והקלידן שימי הירשנבוים.

ישיבת 'מאור אליהו' בקרית יערים טלז סטון, עם בעל המנגן ר' אלקנה ברויער. 

ישיבת 'בית דוד' בבני ברק, עם הקלידן רפי שטיין בליווי הזמר שלמה גובי.

ישיבת 'עטרת ישראל' לצעירים בירושלים, עם חיים פלאם ודוד קליגר. 

בישיבת 'דעת תבונות' בני ברק ברחוב קהילות יעקב פינת אברהם בן דוד  עם הזמר אשר קורצוג  והקלידן איציק וורטהיימר.

ישיבת "אבן האזל" אלעד עם הזמר והקלידן מוישי לוין. השמחה תיערך במשכנה הזמני של הישיבה ברח' אבן גבירול.

בעיר חריש, שמחת בית השואבה מרכזית עם הזמר שלמה אשר ותזמורתו.

יוצאי ישיבת כנסת יצחק חדרה, בביהמ"ד ברחוב מהרש"ל בב"ב, שמחת חג והקבלת רב בית המדרש הגרח"ד מינצר בליווי תזמורת. 

בישיבה לצעירים "אופקים", עם הזמר הרשי אייזנבך בליווי תזמורתו של משה שמחה.

קהילת חניכי ישיבת אורחות תורה רח' רבי עקיבא 79 בני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרן.

היכל כולל 'עטרת שלמה' והישיבה לצעירים 'עטרת שלום יוסף' במודיעין עילית בליווי תזמורת.

ישיבת 'משכן התלמוד' במודיעין עילית, עם הזמר שרוליק רוזנטל והקלידן ארי קוריץ.

ישיבת 'תורת אהרן' ברחוב הרב מפוניבז' במודיעין עילית, בליווי תזמורת. 

ישיבת 'אור תורה' ברחוב ריב"ל בית שמש, עם הזמר אביגדור רוט והקלידן אלי דולינסקי בשעה 21:30.

ישיבת 'נועם התלמוד' בירושלים, בשכוןנת רמת שלמה בירושלים בליווי תזמורת. 

ישיבת 'שירת התורה' ברחוב אהלי יוסף 1 בירושלים בליווי תזמורת. 

ישיבת 'חכמת שלמה' ברחוב אלישע 2 בבני ברק, בליווי תזמורת.

בבית הכנסת איילת השחר ברחוב נחל שורק 13 בית שמש, עם הקלידן יענקי אנגל והזמר איציק ניר.

בבית הכנסת 'תורה ודעת' בשכונת רמת שלמה בירושלים עם הזמר שמואל הררי ותזמורתו.

בבית הכנסת "מנין אברכים" - ברחוב גבע בנתניה, עם אמן הקומזיצים "שלומי קצנלבוגן" ובליווי הקלידן יהודה שץ, בשעה 21:30. 

ישיבה לצעירים 'שערי חכמה' ברחוב בן יעקב בבני ברק יופיע הקלידן והזמר יוסף הרמן.

ישיבה לצעירים 'שערי תבונה' בבני ברק, עם הזמר מוטי לייכטער ובליווי הקלידן איציק אייזנשטט.

ברחוב לח"י בעיר רחובות, במגרש עמיחי, עם הזמר החסידי אבי אילסון, בליווי תזמורתו של דביר כהן.

בית המדרש מישקולץ בפתח תקווה, עם מקהלת 'מלכות' הקלידן צביקי רובין ומקהלת הילדים חסידמלעך.

יום רביעי, א' דחול המועד סוכות:

תפילת חג מוזיקלית בנוסח קרליבך, עם "זלמן שטוב" בבית הכנסת "הלובי" ברחוב הקבלן 29 - הר נוף ירושלים, בשעה 9:00 בבוקר.

חצר חסידות באיאן בירושלים, בסוכה הגדולה ברחבת בית מלכה בליווי תזמורת ומקהלת החסידות.

חצר חסידות מכנובקא בעלזא, טיש ושמחת בית השואבה הטיש בשעה 22:15 בסוכה הרחבת בית המדרש הגדול ברחוב האדמו"רר מגור 45 בב"ב ולאחמ"כ שמחת בית השואבה בהיכל הטישים.

חצר חסידות ביאלא בני ברק,  בסוכה הגדולה ברחבת בית במדרש ברחוב ירושלים בבני ברק.

חצר חסידות פיטסבורג באשדוד בשילוב מעמד הכנסת ספר תורה לע"נ האדמו"ר בעל התפארת מרדכי מפיטסבורג זצ"ל לרגל ההילולא הראשון החל מחר. 

ישיבת "תושיה" - בתפרח, עם הזמר מוטי לייכטר, בליווי הקלידן נחמן גולדמן, ואמן הנשיפה ארל'ה בנדר.

ישיבת מיר ברכפלד, עם תזמורתו של עמי כהן והזמר שלמה כהן. עקב הקורונה הישיבה תהיה סגורה לכלל הציבור. הישיבה תהיה מגודרת ולא תינתן אפשרות כניסה למי שאינו מבני הישיבה. 

ישיבת 'נתיב הדעת' – קפלן בירושלים, עם הזמר מושי וולס בליווי תזמורתו של רפי שטיין.

ישיבת 'אור אלחנן' בירושלים, עם שמוליק קליין ויוחנן אורי.

ישיבת 'בית מדרש עליון' בבני ברק, עם הזמר יוסי לייפער ותזמורתו.

בבית המדרש של מוסדות 'כנסת ישראל' במבשרת ציון, עם איציק ליפשיץ ותזמורתו בליווי להקת כיסופים.

ישיבת 'קול תורה' ברחוב הפסגה בשכונת בית וגן ירושלים, עם הזמר והקלידן יהודה גלברמן. 

ישיבת 'אבני נזר' בראשות הגר"ז כהן  ברחוב חזון איש 45 שכונת רמת שלמה בירושלים, עם הזמר משה קליין ותזמורתו.

ישיבת רש"י בירושלים, בשילוב מעמד הכנסת ספר תורה להיכל הישיבה בתהלוכה שתצא מבית ראש הישיבה הגר"ח מילצקי ברחוב דוד לעבר היכל הישיבה ברחוב ישא ברכה. 

ישיבת 'מאור התלמוד' ברחובות ברחוב בנימין 34, בליווי הזמר יוסי לייפער והקלידן איציק אייזנשטט ותזמורתו.

הקבלת פני רבו ברחובה של עיר בבני ברק לראש הישיבה הגר"א דויטש בליווי מקהלת מלכות בשעה 17:00 אחר הצהריים ברחוב הרב וסרמן. 

ישיבת 'באר מרדכי' בהיכל הישיבה רחוב משך חכמה 1 במודעין עילית, עם הרשי סגל ואושי פרוש.

הישיבה לצעירים פתח תקווה, בהיכל הישיבה ברחוב נצח ישראל 15, בליווי תזמורת.

בישיבה לצעירים בית שמש, עם יהודה פליישמן בליווי תזמורת.

בקהילה החרדית בנוף הגליל, עם ישראל סוסנה ותזמורתו המורחבת והזמר שמחה פרידמן.

ברחבת ת"ת "פרי תואר" באלעד, עם תזמורתו המורחבת של שימי יונייב והזמר יצחק ריס

בית כנסת המרכזי-זכרון שלמה רחוב הרב כהנמן בשכונת רמת שלמה ירושלים עם תזמורתו של יהודה זריל.

שמחת בית השואבה המרכזית לילדים מיוחדים במודיעין עילית ע''י 'בלב אחד', עם תזמורתו המורחבת של ארל'ה נחשוני והזמרים יונתן שינפלד, אוהד מושקוביץ, קובי ברומר ויהודה פליישמן באולמי 'גן ההדסים' בשעות הצהרים.

המופע המרכזי בנתיבות, של מוסדות 'המאיר לארץ' בנשיאות הגר"י אברג'ל, עם הזמר אבי אילסון בליווי דביר כהן ותזמורתו.

שמחת בית השואבה עם המשפיע הרה"צ רבי אלמילך בידרמן בבית הכנסת "אש קלמן" רחוב מדבר סיני 29 - ירושלים, עם הקלידן נחמן כהן והזמר נותי ליברמן.

ישיבת 'תורה מציון' ברובע היהודי בליווי להקת כליזמר בניצוחו של שלמה קפלן, שוקי וינברג, מיכאל כהן, ינון אסרף.

ישיבת כנסת יצחק חדרה, עם הקלידן חיים ברייער והזמר נפתלי דוד.

ישיבת 'בית מאיר' בבני ברק, עם הזמר מאיר גפני בליווי תזמורתו של המעבד בני לאופר. 

שכונת רחביה שערי חסד בירושלים  מוסדות אשרינו רחוב אוסישקין 32 ברחבת בית הספר אוולינה, עם שמחה אברמציק ותזמורתו, הזמר ארל'ה שארף ומקהלת הילדים חסידמלעך.

'יביע אומר' בפתח תקווה בליווי גדול הזמר התימני ציון גולן ותזמורת מורחבת בשעה 20:00 ברחבת ביה''ס בית יעקב רח' החמישה 8 שעריה.

בארגון 'עלי שיח' עם תזמורתו של שימי סקלר וגדולי הזמר בשעה 21:00 בערב.

ישיבת 'דעת תורה' שכונת בר אילן ירושלים, עם יוסי מייזליש ותזמורתו.

ישיבת עפולה ברחוב הרצוג, עם הזמר שלמה אשר ותזמורתו.

בבית מדרש של חסידות ספינקא ברחוב דונולו בבני ברק, עם שלמה גובי והקלידן מנדי קלצקין.

בסוכה שע"י היכל ביהמ"ד חסידי בוטושאן ברחוב ישעיהו בבני ברק, בליווי תזמורת ומקהלת חסידי בוטושאן. 

בית 'שיח סוד' בירושלים עם זאנוויל וינברגר בליווי מקהלת 'מלכות' והקלידן שמוליק לוטרמן.

ישיבת 'היכל יוסף' מודיעין עילית, עם הזמר יוסי רוטנר בליווי הקלידן יהודה שץ.

בית הכנסת 'מאור חכמי המערב' בקרית יערים טלז סטון, עם הפייטן סיני אדרי ותזמורתו. 

בית הכנסת 'שבת אחים' בקרית יערים טלז סטון, בליווי תזמורת. 

בבית הכנסת קהילת בני תורה לב הקריה בקרית יערים טלז סטון, בליווי תזמורת. 

בקהילת חורב רעננה, עם הקלידן והזמר מוטי גלזר.

ישיבת 'אור אליעזר' לצעירים בבית שמש, בליווי תזמורת.

ישיבת 'עטרת שלמה' לצעירים בביתר בליווי תזמורת.

ישיבת 'אהל אברהם' ברח' חוני המעגל באלעד, עם הזמר והקלידן מוישי לוין.

באולמי האצולה באשדוד, עם הזמר רולי דיקמן ותזמורתו של יואלי דיקמן.

בית הכנסת ויז'ניץ ברחוב סנדר חדד 6 בפ"ת עם הזמר אשר קורצוג והקלידן איציק ורטהיימר.

ישיבת 'מאורות התורה' ברובע ז' אשדוד, עם הזמר שמואל הררי בליווי הקלידן אלי אוסודון.

ישיבת שיח התלמוד בהיכל הישיבה ברחוב הרי"ף 12 אלעד, בליווי תזמורת. 

בקהילת חניכי הישיבות פרדס כץ רח' בנימין אברהם 1 בני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרן.

בבית הכנסת המרכזי "זיו יהודה" ברחוב צבי הרלינג בשכונת קרית הרצוג בני ברק, עם הזמר הרשי אייזנבך בליווי הקלידן חיים פולק.

יום חמישי, ב' דחול המועד סוכות:

ישיבת חברון בגבעת מרדכי בירושלים, עם ענק הזמר מנדי וייס ותזמורתו המורחבת של אריק דביר.

ישיבת 'עטרת שלמה' בקרית הישיבה ראשון לציון יופיע הזמר זאנוויל וינברגר בליווי תזמורתו של רפי שטיין ומקהלת 'מלכות'.

ישיבת מיר בשכונת בית ישראל בירושלים, מקהלת 'מלכות' עם הקלידן צביקי רובין.

ישיבת 'מרכז הרב' בשכונת קרית משה בירושלים, הכניסה לבעלי תו ירוק. בליווי מוסא ברלין ולהקתו. 

ישיבת 'נחלת הלווים' חיפה, תערוך שמחת בית השואבה באולמי "שירת ירושלים" בגבעת שאול - ירושלים, עם הזמר אברומי וינברג ותזמורת מלודי המורחבת.

ישיבת גרודנא באשדוד, עם הקלידן לייזר הופמן והזמר מוטי לייכטר. 

ישיבת 'קרית מלך' בבני ברק, עם הקלידן מנדי פינקל והזמר מאיר בריינס.

ישיבת 'גאון יעקב' ברחוב נחמיה בבני ברק, בליווי תזמורת. 

ישיבת 'יד אהרן' בירושלים, עם הקלידן חיים ברייער והזמר נפתלי דוד.

הישיבה הגדולה חברון החדשה ברחוב המשורר אצ"ג 54 בשכונת רמות בירושלין, בליווי תזמורת.

קהילת 'יראנו ניסים' ברחוב איתמר בן אבי בנתניה, עם ישראל סוסנה ותזמורתו והזמר יוני ברגר.

בבית מדרש 'שבט הלוי' ברחוב הרב דסלר בבני ברק, עם הקלידן יענקי אנגל בליווי מקהלת החסידות.

ישיבת בית מדרש גבוה 'פינקל' בשכונת רמות ד' בירושלים, עם הקלידן הרשי סגל והזמר ארל'ה סמט.

ישיבת 'אורייתא' בירושלים, עם בעלי המנגנים אברומי מושקוביץ, משה מנדלסון, ואמן הקלרינט שלמה מינצברג.

ישיבת הגדולה הולילנד בנווה יעקב בליווי האמן היהודי אלייצור.

מוסדות קרעסטיר ברמת שלמה בבית מדרש זכרון ישעי'ה בליווי האורגניסט מוטי כהן והזמר משה דוד וייסמנדל.

ישיבת 'בית מאיר' לצעירים, בחדר האוכל של הישיבה הגדולה ברחוב דבורה הנביאה בבני ברק, עם הקלידן איתמר שטיין והזמר אליהו לייפער.

בעכו, ברחבת בית הספר ברכת ישראל רח' משה שרת 6 , עם הזמר משה דוויק ולהקתו.

באשדוד, באצטדיון הסמוך לבית המשפט ברחוב שד' הנשיא ויצמן, עם גדולי הזמר שולי רנד, יונתן רזאל, ישי לפידות וקובי ברומר.

בבית הכנסת קהל עדת ירושלים המתמידים בשכונת התמר ביתר, עם קלידן יהושע קרישבסקי, הזמר יוסלה קרישבסקי וארי ברנד.

המופע המרכזי לבני התורה בעיר בית שמש, באולם הספורט נחל שורק, מופע משותף של הזמרים אבי אילסון ואלי הרצליך, בליווי תזמורתו המורחבת של עמי כהן.

שמחת בית השואבה המרכזית באופקים, בביהכנ"ס נחלת יוסף ברחוב הרב פינקוס, עם הזמר שמואל הררי והקלידן אברהם לוי.

בבית הכנסת המרכזי בהר יונה ג' ברחוב הרב עובדיה יוסף, בליווי תזמורת. 

בית הכנסת המרכזי 'מאור שרגא' ברחוב אבן גבירול באלעד, עם הזמר והקלידן מוישי לוין.

קהילת "בית אבא" בפתח תקווה, עם הקלידן זמר מוטי גלזר.

קהילת מרכז העיר פתח תקווה ברחוב הרצל 7, עם אריה ברונר ותזמורתו.

ישיבת 'דרכי דוד' בבני ברק, עם הזמר שרוליק רוזנטל בליווי הקלידן יהודה אדרי.

קהילת 'אורחות איש' בהר נוף ירושלים רחוב קצנלבוגן 71 בשעה 20:30 יופיע הרב צביקה בנדר.

בית הכנסת 'בית אברהם' בקרית יערים טלז סטון, עם בעל הרגש יצי אקרמן. 

בית הכנסת יוצאי ישיבת 'קול תורה' במודיעין עלית, עם יוסי מייזליש ותזמורתו.

איגוד הקהילות בני התורה ברמה ג' 2 בבית שמש, עם תזמורתו של שלמה ברונר.

ישיבת 'תורת חיים' בירושלים עם מקהלת 'מלכות', תזמורת פייער והזמר יואלי דוידוביץ.

בבית הכנסת המרכזי 'באר שמואל'בשכונת אונסדורף ברחוב סורוצקין בירושלים, עם הזמר דודי פולק.

בית הכנסת "משכן ראובן ומרים" קרית הרצוג ב"ב בשילוב חנוכת בית הכנסת, עם האחים אברהם ויצחק ריס בליווי תזמורתו של שימי יונייב.

בבית הכנסת 'בית מנחם' צעירים, רח' זכריה מדר 28 רחובות, עם בעל המנגן שימעל'ה והגיטרה יחד עם אמן הקלידים יוסי זולדן.

שכונת שמואל הנביא בירושלים במגרש כדורגל רחוב חפץ חיים, עם הזמר אבי מן והקלידן אשר גבאי.

ישיבת 'ברכת שמואל' ברחוב נחל שורק בית שמש, עם הזמר אביגדור רוט והקלידן אלי דולינסקי.

ישיבת 'תורת מרדכי' במודיעין עילית, עם הקלידן יהודה שץ והזמר שלוימל'ה קרישבסקי בשעה 21:00.

קהילת בני תורה בירושלים פסגת זאב ברחוב משה דיין 84, עם הקלידן זמר אשר קורצוג.

בביהמ"ד מניין אברכים ברחוב הרב אבוחצירא 9 בני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרן.

באמפי פארק בית שמש עם הזמרים בני פרידמן, רפאל מלול ונתן גושן.

בבניין המועצה הדתית בת ים רחוב פנקס 2 בת ים, עם הזמר שלמה אשר ותזמורתו.

ישיבת ההסדר הר עציון, בישיבה ביישוב אלון מורה עם תזמורת הישיבה.

מוצאי שבת חול המועד:

המופע הגדול באמפי פארק קרית גת ביחד עם הזמרים חיים ישראל, רפאל מלול ואברומי ויינברג.

בבית אבא חושי בחיפה, עם הזמר רולי דיקמן בליווי תזמורתו של יואלי דיקמן והזמר יניב מדר.

ברכסים בתיכון בית יעקב, ערב מוזיקאלי מרוקאי עם גדול הזמר משה דואק ומרדכי אלחרר.

קהילת חב"ד במתנ"ס קרית משה ברחוב גבריאלוב 20 ברחובות, עם הזמר שמואל הררי ובליווי רועי פנחסי ותזמורתו.

באולמי האצולה באשדוד, עם הפייטנים משה לוק ויחיאל נהרי. 

בקהילת חב"ד בכיכר המצבה רחוב העצמאות 67 בת ים, עם הזמר שלמה אשר ותזמורתו. 

מושב יסודות, מעמד הכנסת ספרי נביאים לביהכנ"ס המרכזי, בשילוב שמחת בית השואבה וריקודים עם הקלידן והזמר קובי וינר. 

ישיבת 'עטרת שלמה' לצעירים ברחוב אבטליון 11 באלעד בליווי תזמורת.

בכולל הלפרין, רחוב מהרש"ל בבני ברק, עם הקלידן-זמר אברמי גולדשטיין.

ישיבת 'עטרת התלמוד' ברחוב דרך לחי 79 תל אביב עם תזמורתו של יהודה זריל.

בית הכנסת בני הישיבות בקרית יערים טלז סטון, בליווי תזמורת. 

בחצר ת"ת "נטעי מאיר" בביתר עילית, עם תזמורת "מנגנים" המורחבת וגדולי הזמר נפתלי קמפה, פיני איינהורן ויוסי ברגר.

ישיבת הגר"ח מן ההר בביתר עילית, עם הזמר מוישי וולס והקלידן חנניה סונדרס.

קהילת "רננים" בירושלים, עם הקלידן זמר מוטי גלזר.

בביהכנ"ס "קהילות יעקב" ברחוב וינוגרד 1  בשכונת נווה יעקב בירושלים עם הזמר יוני ברגר" והקלידן יהודה גלברמן.

בבית הבנסת 'חיי אברהם 'של הרב יעקב עדס שבבית הספר קוממיות בירושלים בשעה 20:30 בליווי תזמורת. 

בקהילת תפארת יעקב רמה ג' בית שמש, עם זאנוויל וינברגר והקלידן הרשי סגל.

בבית הכנסת חניכי הישיבות רחוב אנילביץ בב"ב בבניין ת"ת תורה ודעת, עם הזמר והקלידן דודי ביטרן.

ישיבת 'תורת ישראל' לצעירים באופקים שע"י מוסדות 'עטרת שלמה' בליווי תזמורת.

ישיבת 'דרכי שמואל' פוניבז' בבית שמש, בליווי תזמורת. 

ישיבת 'אור אלחנן' לצעירים בשכונת גבעת שאול בירושלים עם הקלידן פסח באגד בשעה 21:00.

ישיבת 'דברי מלך' בבית שמש, עם הזמר לוי כהן ואלי דולינסקי.

ישיבת 'אור יחזקאל' במודיעין עילית, עם הקלידן יהודה שץ והזמר אריה קרלינסקי. 

שמחת בית השואבה עם בעל המנגן והמלחין הרב הלל פלאי, ובליווי הקלידן והיוצר דוד בן ארזה, ברחוב הקבלן 16 הר נוף ירושלים.

יום ראשון, ליל הושענא רבא:

תפילת חג מוזיקלית ב"ישיבת דבר ירושלים" ברחוב קצנלבוגן 53, הר נוף ירושלים, שחרית בשעה 8:30, עם הקלידן והזמר דוד בן ארזה.

תפילת חג מוזיקלית בשעות הבוקר, עם מתנדבי "איחוד הצלה" פתח תקווה, בשכונת עמישב בפ"ת. עם הזמר אבי אילסון בליווי תזמורת.

בחצר הקודש פרמישלאן עם הזמר הרשי אייזנבך עם הקלידן חיים פולק בליווי מקהלת פרמישלאן.

בקהילת 'חיי נפש' בירושלים יתקיים בליל הושענה רבא טיש אושפיזין עם הבעל מנגן אברמי מושקוביץ בשעה 22:00.

בית המדרש 'דברי חיים' בב"ב עם הקלידן-זמר אברמי גולדשטיין.

מוסדות 'אורות התחייה' ברחוב בורוכוב בבת ים מול בניין העירייה, עם הזמר שלמה אשר ותזמורתו.

ארגון "עזר מציון" שמחת בית השואבה לילדים המיוחדים ומשפחותיהם ולמתנדבים בלבד באולמי "ארמונות פרידמן" -ב"ב, בשעה 13:30 בצהריים, בליווי תזמורת מורחבת וגדולי הזמר החסידי.

אירגון החסד "נותנים" באולמי "ברילאנט" במודיעין עילית, לילדים בעלי צרכים מיוחדים ולמשפחותיהם, בשעה 12:00 בצהריים, בליווי גדולי הזמר החסידי ותזמורת.

יום שלישי, מוצאי שמחת תורה - הקפות שניות:

ברחבת הכותל יתקיימו הקפות שניות חגיגיות בליווי תזמורת ולמעלה מ-100 ספרי תורה. 

מערת המכפלה בחברון החל מהשעה 21:00 הקפות שניות עם חב"ד, בליווי הזמר מנדי ג'רופי ואמן הקלידים מושמוש, אולם יצחק פתוח. 

האירוע יתקיים ברחבת המערה בשטח פתוח, הכניסה חופשית.

בית מנחם בכפר חב"ד, הקפות שניות מסורתיות בליווי תזמורת והזמר נמואל הרוש.

בהרצליה, ברחבת מתנ"ס בית פוסטר בהשתפות ישראל סוסנה ותזמורתו המורחבת לצד הזמרים חיים ישראל ומשה קליין.  

בית הכנסת קהילות יעקב נווה יעקב ירושלים יופיעו הזמר מוישי וולס והקלידן חנניה סונדרס בליווי מקהלת נגינה.

ישיבת 'אור החיים' בירושלים בראשות הגאון רבי ראובן אלבז, אלפים מכל קצוות הארץ נוהרים לישיבה עם הזמר יהודה מלכה ותזמורתו החל מהשעה 21:30.

הישיבה הגבוהה 'חיי תורה', בראשות רבני ורמ"י הישיבה ובהשתתפות מאות התלמידים והבוגרים, בהיכל הישיבה בביתר, עם הזמר אברמי לונגר ותזמורת מורחבת.

ישיבת 'עטרת ישראל' בקרית הישיבה במודיעין עילית בליווי תזמורת.

ישיבת 'בית שמעיה' בבני ברק, עם יואלי דיקמן וענק הזמר החסידי מנדי וייס. 

ישיבת 'אור ישראל' בפתח תקווה, עם הקלידן יענקי רובין ומקהלת 'מלכות'.

ישיבת 'בית מתתיהו' בבני ברק, עם יענקי לנדא ותזמורת מורחבת, על טהרת ניגוני קרלין.

ישיבת 'תורת זאב' סולובייצ'יק בבית שמש, בליווי תזמורת "מלודי" והזמר אברהם משה ברדוגו. 

ישיבת 'נתיבות חכמה' (וולפסון) בית וגן ירושלים, עם יוסל'ה קרישבסקי ואיציק אייזנשטרק.

ישיבת 'באר יצחק' בקרית יערים טלז סטון, בליווי תזמורתו של אריק דביר. 

ישיבת 'פורת יוסף' בירושלים, עם הזמר שמואל הררי והקלידן אברהם לוי.

הישיבה הגדולה 'יסודות' בתל אביב, בליווי הזמר קובי גרינבוים, והקלידן שימי סקלר. 

בית הכנסת חניכי הישיבות 'אחוזת יערים' בקרית יערים טלז סטון, בליווי תזמורת. 

ישיבת 'עטרת יוסף' שע"י מוסדות 'עטרת שלמה' ברחוב חגי בבני ברק בליווי תזמורת.

המופע המרכזי באשדוד של מוסדות "זוהר התורה" ברחוב מבוא הדמומית, עם הזמר אבי אילסון, בליווי תזמורתו של דוד איכלביץ.

ישיבת 'רבנו חיים עוזר' ברחוב שלמה המלך בבני ברק בליווי תזמורת.

בחצר חסידות נדבורנה בקריה בבני ברק, בליווי מקהלת החסידות.

בית המדרש של חסידות מודז'יץ ברחוב חבקוק 20 בני ברק, עם הבעל מנגן יהודה זריל.

הקפות שניות בחסידות ביאלא בני ברק ברחוב ירושלים, עם מקהלת ביאלא והסולן הזמר שמוליק גפנר לצד הקלידן נחמן כהן.

בחצר הקודש פרמישלאן בבני ברק, עם הזמר הרשי אייזנבך בליווי הקלידן חיים פולק.

ישיבת 'באר התלמוד' שע"י מוסדות יקירי ירושלים יופיע הזמר שרוליק קלצקין בליווי תזמורתו של רפי שטיין. השנה המעמד יתקיים בשטח פתוח ברחבת הישיבה סמוך לת"ת 'יקירי ירושלים' ברח' מלכי ישראל בירושלים. 

ישיבת 'גבעת שאול' בירושלים, בליווי תזמורת. 

בית הכנסת "אש קלמן" ברחוב מדבר סיני 29 ירושלים, עם הזמר שמוליק קליין והקלידן נחמן כהן, על הקלרינט אברימי שטרן ועל הגיטרה יונתן פורת. 

בהיכל בית המדרש אשלג ברחוב שד"ל 4 בבני ברק בשעה 21:30 בליווי תזמורת.

בחצר חסידות סאסוב בקרית ישמח משה בגני תקווה, בליווי תזמורת. 

בחצר חסידות בוהוש הקפות שניות עד אור הבוקר, בליווי תזמורת. 

בישיבת כנסת חזקיהו (כפר חסידים) רחוב הרב שמעונוביץ 1 ברכסים, בשעה 21:30 עם הזמר איציק שפריי והקלידן דוד שם טוב. 

מוסדות 'תפארת ישראל' ברחוב ריינס 16 בקרית משה בירושלים עם הזמר יעקב אויש, בהשתתפות הזמר ארל'ה סמט והקלידן משה מנדלסון.

ישיבת 'חברת אהבת שלום' בראשות המקובל הגר"י הלל בירושלים, בליווי תזמורת עד השעה 6:00 בבוקר.

ישיבת 'דעת חיים' בשכונת בית וגן ירושלים, עם הזמר מוטי לייכטר בליווי תזמורת.

קהל עדת ירושלים 'המתמידים' ברחוב מנחת יצחק בירושלים, הקפות המרכזיות, עם ארל'ה סמט, משה מנדלסון, שלמה מינצברג ונחמן אלביץ.

בית המדרש של חסידי דושינסקיא בירושלים, עם זאנויל וינברגר והקלידן יואלי מרקוביץ.

ישיבת 'מאור יצחק' חמד בשילוב חנוכת הבית למבנה הפנימיה החדש, עם הזמר הרשי אייזנבך בליווי מוישי סלושץ ותזמורתו.

ישיבת 'נר ישראל' באלעד,  בליווי יענקי רוט ושימי לוי.

ישיבת 'מאור התורה' בירושלים בשעה 22:00 עם הזמר יצחק ריס והקלידן אשר גבאי.

ישיבת 'דרך חכמה' - סילבר רחוב קצלנבוגן 84 ירושלים, כחצי שעה לאחר צאת החג, עם הקלידן-זמר אברימי גולדשטיין.

ישיבת 'קנין דעת' בבית שמש ברחוב אור שמח 17 הקריה החרדית, בליווי תזמורת מורחבת. 

בית הכנסת בני הישיבות ביתר עילית רח' המגיד ממזעריטש 22, בשעה 21:30 עם הזמר אביגדור רוט בליווי תזמורת מורחבת.

אולמי צ'יינין בקרית אונו, עם משה דוויק בליווי תזמורת מורחבת.

בקהילת 'ואהבת' בחולון בראשות הגר"י ענבה ברחבת ביהכנ"ס בית דוד ברחוב ברקת 28, עם שר השמחה עמי מימון. 

ברחבת מוסדות 'אור יקר' בצפת, עם הזמר רפאל מלול בליווי תזמורתו המורחבת של שאול כהן. 

ברחבת ת"ת 'פרחי כהונה' בצפת, עם גדול הזמר המזרחי משה לוק. 

ברחבת הסאריה בצפת, בהשתתפות הגר"ש אליהו רב העיר, בליווי אלישע וולפסון ולהקת 'כנגן המנגן'. 

בבית הכנסת רידב"ז בצפת, עם בעל המנגן משה בהר והזמר שרוליק הורביץ. 

מוסדות 'אביר יעקב' ברחוב אוליפנט 17 בתל אביב, בליווי תזמורת. 

בנוף הגליל ברחבת מרכז רסקו, עם הזמר ישי לפידות.

ברחבת ביהכ"נ היכל דוד מרגולין 14 בתל אביב, עם הזמר יהודה ועקנין ותזמורתו.

ישיבת 'ברכת אפרים' הגדולה בבני ברק, עם שלמה גובי והקלידן חיים בריאר.

בית הכנסת 'אלפי מנשה' ברחוב בלוי 8 בבני ברק, בליווי תזמורת. 

קהילת רבי עקיבא בברכפלד במודיעין עילית, עם צביקה בנדר.

בחצר חסידות קוזניץ בכיכר המדינה בתל אביב עם הקלידן זמר אשר קורצוג.

בית המדרש 'אהל רחל' סאטמר בירושלים, עם מקהלת החסידות האירוע מתחיל בשעה 22:00.

ביהכנ"ס "אליהו הנביא" ברח' שתולים 40 בתל אביב, בשעה 20:30 עם הזמר גיל ישראלוב בליווי שימי יונייב ותזמורתו.

ברחבת בית הכנסת היכל דוד רחוב מרגולין 14 יד אליהו תל אביב בשעה 20:30 בליווי הזמר יהודה ועקנין ותזמורתו, ובהשתתפות הגר"מ מאיה רב שכונת יד אליהו וחבר מועצת חכמי התורה.

קהילת בני תורה ברחוב הרב שטיינמן 1 נוף הגליל, עם הזמר שלמה אשר ותזמורתו.

בית הכנסת אברכים בקרית הרצוג בב"ב, עם יוסי מייזליש ותזמורתו.

ישיבת תורת דוד ברח' צפת 14 בב"ב, עם הזמר מוישי פרסברגר והקלידן חיים מאיר ווליס מהשעה 22:30.

בקהילת בני הישיבות פרדס כץ בראשות הגאון רבי אברהם זכותא ברחוב זבוטינסקי 67 בני ברק, החל מהשעה 21:00 בליווי תזמורת מורחבת כמיטב המסורת.

מוסדות 'אור דוד' ברחוב אבוחצירא 32 בני ברק. בליווי תזמורת מורחבת והזמר שלמה אשר. 

ישיבת ההסדר קריית שמונה, בכיכר המרכזית בעיר. בליווי תזמורת הישיבה.

ישיבת ההסדר קריית גת ברחוב מיכה 2 פארק השופטים, עם אליהו אמסלם די'גי.

ישיבת ההסדר כרמיאל, בליווי להקת הישיבה ואורחים בחצר ישיבת ההסדר.

ישיבת ההסדר נחלת יוסף שבי שומרון, עם אסף קליין.

תודת המערכת למפיק האירועים ואיש היח"צ יוסי פרנקל ממשרד ההפקות פרנקל&בינדר על סיועו בהבאת הנתונים.

 

 





הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. קרלין  


    • הקפות שניות 

      כנסת חזקיהו

  2. נתניה  


  3. יום רביעי א דחוהמס  

    דוד

  4. ביום ראשון ימסור הגר"ש אלטר שיעור בפוניבז'.  (ל”ת)


  5. ישיבת יסודות התורה בראשות הגאון הרב ברוך צבי לב  

    tahel

  6. מה יש בארה"ב??  (ל”ת)


  7. גבעת שאול  


  8. שמחת בית השואבה במערבא במוצאי יו"ט ראשון ב8:45  (ל”ת)

    מערבניק

  9. שמחת בית השואבה  


  10. שמחת בית השואבה  


  11. ישיבת הר עציון - לכאו' צ"ל בישוב 'אלון שבות' ולא 'אלון מורה'  (ל”ת)


  12. מה עם בעלזא?  (ל”ת)


  13. שמחת בית השואבה  


  14. ישיבת רש"י  


;