1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

דרש לעטות מסיכה והותקף: תקרית חריגה בטיסה ליש‏ראל

בלילה שבין ראשון ‏לשני השבוע, נחתה טיסה של ‏חברת אגיאן היוונית בישראל, במהלכה, התרחש אירוע אלימות חמור בין הנוסעים לבין נוסע שביקש שיעטו מסיכה כך לטענתו

יוסף ריסט"ז תשרי תשפ"ב 22/09/2021 10:35

"כולם ‏צרחו שיפסיק" מוגנים בטיסה מוגנים בטיסה צילום: נתי שוחט, פלאש 90

על פי החשד, נוסע שהיה על ‏מטוס שיצא ביום ראשון בלילה מיוון לכיוון ישראל, הותקף על ידי נוסעים ‏אחרים, שלטענתו תקפו אותו ‏אחרי שביקש מהם לעטות מסיכה.

‏לפי הפרטים שפורסמו בעיתון "יש‏ראל היום", הנוסע הגיש תלונה‏ במשטרה, בטענה שהנוסעים שי‏שבו לפניו סירבו לעטות מסי‏כות - ואף תקפו אותו בצורה קשה - ‏בפניו ובגופו.

‏מייד לאחר הנחיתה המתינו ‏רופאים מחוץ למטוס ובדקו את ‏הנוסע, שעל פי החשד הותקף על ‏ידי הנוסעים האחרים. לפי המידע שהגיע לעיתון 'ישראל היום', הנוסעים טוענים להגנתם כי הוא זה שתקף את אשתו ‏של אחד מהם. הנוסע הגיש תלו‏נה במשטרה, ובמשטרה חוקרים ‏את האירוע.

‏"ישבתי בסמוך לאירוע וראינו ‏הכל", סיפר לעיתון נוסע ‏שהיה על הטיסה. לדבריו, "התו‏קף, בן מיעוטים, לא הסכים לע‏טות את המסיכה במהלך הטיסה‏ אף שהדיילת ביקשה ממנו כמה ‏פעמים". לדבריו, "זה היה נשמע ‏כאילו שהוא דופק לנוסע את הראש ‏בחלק מסוים במטוס. הרביצו ‏לו ליד אשתו, הבת שלו, בת 8 ‏בערך, וילד בן 12 בערך, כולם ‏צרחו שיפסיקו".

‏גורמים בנתב"ג מבהירים שמ‏דובר באירוע חריג, אך לטענתם, ‏יש לא מעט מקרים של היתק‏לויות בין נוסעים ובין צוותי אוויר בכל הקשור לעטיית מסיכה במהלך הטיסה. מחברת אגיאן לא נמסרה תגובה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;