1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. ערוץ הכנסת

לפני הטיסה: העקיצה של בנט לנתניהו

לקראת נאומו של ראש הממשלה בעצרת האו"ם, דוברו עדכן על פרטי הנאום תוך שעקץ את ראש הממשלה לשעבר שהשתמש בעזרים: "הנאום יהיה שונה בסגנונו מנאומי נתניהו"

יאיר כלפהי"ז תשרי תשפ"ב 23/09/2021 13:05

"לא יהיו בריסטולים" נפתלי בנט יוצא לביקור מדיני ראשון לוושינגטון נפתלי בנט יוצא לביקור מדיני ראשון לוושינגטון צילום: אבי אוחיון /לע"מ

ראש הממשלה נפתלי בנט צפוי לנאום ביום שני הקרוב בשעה 16:00 בעצרת האו"ם את נאומו הראשון בתפקיד. לקראת הנאום, דוברו עדכן על פרטי הנסיעה והנאום.

בתוך כך, הוא לא פספס את ההזדמנות לעקוץ את ראש הממשלה לשעבר: "הנאום יהיה שונה בסגנונו מנאומי נתניהו - לא יהיו עזרים, בריסטולים, ציורים וכיוצא באלו".

עוד הוסיף הדובר: "ליבת הנאום תהיה הגנה על מדינת ישראל מול אלה בעולם ששופטים אותה באופן לא הוגן, כולל המוסדות הבין-לאומיים והאו"ם. יהיה גם פרק שיוקדש לאיראן, אבל המסר הוא לא אזהרות והתרעות אלא אמירה פשוטה - נעשה את מה שצריך".

ראש הממשלה תזמן את טיסתו חזרה מניו יורק לאחר העצרת הכללית של האו"ם, ליום שבו חג שמחת תורה הסתיים בישראל, אך נמשך ליהודי אמריקה בגלל יו"ט שני של גלויות. דוברו של בנט צוטט באתר 'Jerusalem Post' כי "הביקורת היא שטויות, זה רק לאמריקאים, אנחנו לא אמריקאים".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בנט  


  • בוא נשאיר משפחה מחוץ לסיפור 

   אבנט

 2. בטח שיהיה שונה כי חיקוי הוא זיוף וכולו חתיכת שקר ולשקר אין רגלים  (ל”ת)

  צבי

 3. מה כאן העקיצה? ביבי עשה והשתמש באביזרי עזר, כך התאים לו, ולבנט לא מתאים כך ואדרבא אם הוא גם יעשה כך, זה יהיה חיקוי זול שיוציא את בנט בזול מאוד, התשובה בעניין טיסתו חזרה הינה תשובה טיפשית ביותר ואין מה להתייחס לזה ואין מה לענות לאנשים שאינם מבינים או שהם מבינים יותר מדאי מה שנקרא "אויבער חוכם"  (ל”ת)

  אחד מהעם

  • כמה מלל ריק 

   אבנט

 4. מסכן ומסוכן  


 5. חכמה  


 6. לא מגיע לקרסוליים של נתניהו  

  תהלה

 7. נראה את הנאום ואז נבין מי העוקץ ומי הנעקץ  (ל”ת)


 8. זה רק לאמריקאים?? רגע בנט וגלעד קריב טוענים השכם וערב שחייבים לכבד את יהדות התפוצות מכל הזרמים.... מה עכשיו לא מכבדים את יהדות התפוצות ביו"ט שני של גלויות?? מה זה רק אמריקאים??  (ל”ת)

  שמויגר

 9. .  


 10. נסיעת בנט לעצרת האום  

  קרדאי

 11. בנט בעצמו נראה כמו בובה מהלכת סמרטוט של עבאס הוא בריסטול סרוג  (ל”ת)


;