1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. תנצב"ה

המשגיח של 'שפתי צדיק' גור נפטר מקורונה

הרה"ח רבי ברוך נוסבוים זצ"ל מחשובי המשגיחים בחצר חסידות גור, הלך לעולמו לאחר שנדבק בנגיף הקורונה והוא בן 63. קירב את הבחורים שהיו קשורים לגור ולא למדו בישיבות של החסידות

משה ויסברג, י"ט תשרי תשפ"ב 25/09/2021 21:08

מחשובי המשגיחים והמדריכים הרה"ח רבי ברוך אריה יהודה לייב נוסבוים זצ"ל הרה"ח רבי ברוך אריה יהודה לייב נוסבוים זצ"ל צילום: באדיבות המצלם

ברוך דיין האמת: הערב מוצאי שבת חול המועד הלך לעולמו הרה"ח רבי ברוך אריה יהודה לייב נוסבוים זצ"ל משגיח ישיבת 'שפתי צדיק' גור בחצור הגלילית, לאחר שנדבק בנגיף קורונה והוא בן 63 בפטירתו. 

רבי ברוך זצ"ל מחשובי חסידי גור, נולד בבלגיה בב' שבט תשי"ח לאביו הרה"ח רבי מאיר שבתי ז"ל נוסבוים, בימי הרבי ה'לב שמחה' מגור זצ"ל התקרב ר' ברוך לחצר חסידות גור והיה חתנו של הרה"ח רבי דוד חיים וקשטוק ז"ל.

במשך שנים רבות הוא היה המדריך של הבחורים שהתקרבו לחצר הקודש גור ולמדו בישיבות אחרות, כך גם היה בימי הרבי ה'פני מנחם' מגור זצ"ל. 

בכל חג וחג היה יושב עם עשרות בחורים שהיו משויכים לגור ולמדו במקומות אחרים כדוגמת מיר, סלבודקה וקול תורה והיה סועד עמם את סעודות החג ומשפיע עליהם מטובו תורה וחסידות.

לפני עשרים שנה נסע להתגורר בחצור הגלילית שם שימש כמשגיח בישיבת 'שפתי צדיק' גור שם השפיע על הבחורים תורה וחסידות.  

זכה והותיר אחריו דור ישרים מבורך, עשרה ילדים נכדים וצאצאים הממשיכים את דרכו.

על מסע הלוויה הערב (מוצאי שבת חול המועד סוכות) מחצור הגלילית לבית החיים בצפת נמשיך ונעדכן. 

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בגור של הפני מנחם והלב שמחה  


  • שקרים 


  • ברוך  


  • כיום אצל רבינו הגר"ש יש המון "פרעמדעס" שבאים ונשארים. נכון שבגור צוחקים על זה, אך כך היה מאז ומתמיד בגור, עד שהרבי של היום שהפך לא רלוונטי עבורם. (ל”ת)


 2. מוזר  


 3. למה לא התחסן??  (ל”ת)

  מאיר

  • שקרן!!! 

   שקרן!!!

  • הוא התחסן פעמיים - את החיסון שלישי הוא הזמין תור בקופת חולים , ועד שהגיע התור שלו כבר נדבק בקורונה. שיהיה מליץ יושר (ל”ת)

   בני

 4. תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.  (ל”ת)


 5. לא כתוב שהוא לא היה מחוסן ואם היה מחוסן אתם עובדים רק על עצמכם כתבתם נפטרים מחוסנים 0  (ל”ת)


;