1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. חגים ומועדים

כל מוקדי 'הקפות שניות' ברחבי הארץ • המדריך המלא

מחפשים את ה'הקפות השניות' הקרובות ביותר לביתכם? עם התזמורת המעניינת אתכם? אתר 'בחדרי חרדים' בשיתוף המפיק יוסי פרנקל ממשרד ההפקות פרנקל &בינדר מגישים: כל מוקדי ההקפות ברחבי הארץ, בהיכלי הישיבות ובחצרות הקודש - מהכותל ועד צפת • פספסנו את האירוע שלכם? טקבקו

משה ויסברג, כ"ב תשרי תשפ"ב 28/09/2021 19:21

לא נפסיק לרקוד הקפות שניות בנדבורנה הקפות שניות בנדבורנה צילום: שוקי לרר

ברחבת הכותל יתקיימו הקפות שניות חגיגיות בליווי תזמורת ולמעלה מ-100 ספרי תורה. 

מערת המכפלה בחברון החל מהשעה 21:00 הקפות שניות עם חב"ד, בליווי הזמר מנדי ג'רופי ואמן הקלידים מושמוש, אולם יצחק פתוח. 

האירוע יתקיים ברחבת המערה בשטח פתוח, הכניסה חופשית.

בית מנחם בכפר חב"ד, הקפות שניות מסורתיות בליווי תזמורת והזמר נמואל הרוש.

בהרצליה, ברחבת מתנ"ס בית פוסטר בהשתפות ישראל סוסנה ותזמורתו המורחבת לצד הזמרים חיים ישראל ומשה קליין.  

בית הכנסת קהילות יעקב נווה יעקב ירושלים יופיעו הזמר מוישי וולס והקלידן חנניה סונדרס בליווי מקהלת נגינה.

ישיבת 'אור החיים' בירושלים בראשות הגאון רבי ראובן אלבז, אלפים מכל קצוות הארץ נוהרים לישיבה עם הזמר יהודה מלכה ותזמורתו החל מהשעה 21:30.

ישיבת 'אוהל יוסף' בהיכל הישיבה ברחוב עזרא 9 ב"ב עם הזמר מוטי איידלסון ובליווי קלידן הבית של הישיבה מוטי רוזנפלד.

הישיבה הגבוהה 'חיי תורה', בראשות רבני ורמ"י הישיבה ובהשתתפות מאות התלמידים והבוגרים, בהיכל הישיבה בביתר, עם הזמר אברמי לונגר ותזמורת מורחבת.

ישיבת 'עטרת ישראל' בקרית הישיבה במודיעין עילית בליווי תזמורת.

ישיבת 'בית שמעיה' בבני ברק, עם יואלי דיקמן וענק הזמר החסידי מנדי וייס. 

ישיבת 'אור ישראל' בפתח תקווה, עם הקלידן יענקי רובין ומקהלת 'מלכות'.

ישיבת 'בית מתתיהו' בבני ברק, עם יענקי לנדא ותזמורת מורחבת, על טהרת ניגוני קרלין.

ישיבת 'תורת זאב' סולובייצ'יק בבית שמש, בליווי תזמורת "מלודי" והזמר אברהם משה ברדוגו. 

ישיבת 'נתיבות חכמה' (וולפסון) בית וגן ירושלים, עם יוסל'ה קרישבסקי ואיציק אייזנשטרק.

ישיבת 'באר יצחק' בקרית יערים טלז סטון, בליווי תזמורתו של אריק דביר. 

ישיבת 'פורת יוסף' בירושלים, עם הזמר שמואל הררי והקלידן אברהם לוי.

הישיבה הגדולה 'יסודות' בתל אביב, בליווי הזמר קובי גרינבוים, והקלידן שימי סקלר. 

בית הכנסת חניכי הישיבות 'אחוזת יערים' בקרית יערים טלז סטון, בליווי תזמורת. 

ישיבת 'עטרת יוסף' שע"י מוסדות 'עטרת שלמה' ברחוב חגי בבני ברק בליווי תזמורת.

המופע המרכזי באשדוד של מוסדות "זוהר התורה" ברחוב מבוא הדמומית, עם הזמר אבי אילסון, בליווי תזמורתו של דוד איכלביץ.

ישיבת 'רבנו חיים עוזר' ברחוב שלמה המלך בבני ברק בליווי תזמורת.

בחצר חסידות נדבורנה בקריה בבני ברק, בליווי מקהלת החסידות.

בית המדרש של חסידות מודז'יץ ברחוב חבקוק 20 בני ברק, עם הבעל מנגן יהודה זריל.

הקפות שניות בחסידות ביאלא בני ברק ברחוב ירושלים, עם מקהלת ביאלא והסולן הזמר שמוליק גפנר לצד הקלידן נחמן כהן.

בחצר הקודש פרמישלאן בבני ברק, עם הזמר הרשי אייזנבך בליווי הקלידן חיים פולק.

ישיבת 'באר התלמוד' שע"י מוסדות יקירי ירושלים יופיע הזמר שרוליק קלצקין בליווי תזמורתו של רפי שטיין. השנה המעמד יתקיים בשטח פתוח ברחבת הישיבה סמוך לת"ת 'יקירי ירושלים' ברח' מלכי ישראל בירושלים. 

ישיבת 'גבעת שאול' בירושלים, בליווי תזמורת. 

בית הכנסת "אש קלמן" ברחוב מדבר סיני 29 ירושלים, עם הזמר שמוליק קליין והקלידן נחמן כהן, על הקלרינט אברימי שטרן ועל הגיטרה יונתן פורת. 

בהיכל בית המדרש אשלג ברחוב שד"ל 4 בבני ברק בשעה 21:30 בליווי תזמורת.

בחצר חסידות סאסוב בקרית ישמח משה בגני תקווה, בליווי תזמורת. 

בחצר חסידות בוהוש הקפות שניות עד אור הבוקר, בליווי תזמורת. 

בישיבת כנסת חזקיהו (כפר חסידים) רחוב הרב שמעונוביץ 1 ברכסים, בשעה 21:30 עם הזמר איציק שפריי והקלידן דוד שם טוב. 

מוסדות 'תפארת ישראל' ברחוב ריינס 16 בקרית משה בירושלים עם הזמר יעקב אויש, בהשתתפות הזמר ארל'ה סמט והקלידן משה מנדלסון.

ישיבת 'דעת חיים' בשכונת בית וגן ירושלים, עם הזמר מוטי לייכטר בליווי תזמורת.

קהל עדת ירושלים 'המתמידים' ברחוב מנחת יצחק בירושלים, הקפות המרכזיות, עם ארל'ה סמט, משה מנדלסון, שלמה מינצברג ונחמן אלביץ.

בית המדרש של חסידי דושינסקיא בירושלים, עם זאנויל וינברגר והקלידן יואלי מרקוביץ.

ישיבת 'מאור יצחק' חמד בשילוב חנוכת הבית למבנה הפנימיה החדש, עם הזמר הרשי אייזנבך בליווי מוישי סלושץ ותזמורתו.

ישיבת 'נר ישראל' באלעד,  בליווי יענקי רוט ושימי לוי.

ישיבת 'מאור התורה' בירושלים בשעה 22:00 עם הזמר יצחק ריס והקלידן אשר גבאי.

ישיבת 'דרך חכמה' - סילבר רחוב קצלנבוגן 84 ירושלים, כחצי שעה לאחר צאת החג, עם הקלידן-זמר אברימי גולדשטיין.

ישיבת 'באר התלמוד' באלעד בראשות הגר"א בויאר והגר"ח מן,  באולמי היכל דוד רחוב אהליאב 14 ירושלים בליווי הזמר ובעל הרגש ברוך ויזל בליווי תזמורתו של יוחנן אורי בשעה 21:30. 

ישיבת 'קנין דעת' בבית שמש ברחוב אור שמח 17 הקריה החרדית, בליווי תזמורת מורחבת. 

בית כנסת 'אישי ישראל' רחוב גניחובסקי 7 כיכר האחים מאיר, קרית הרצוג בני ברק בשעה 21:00 בליווי תזמורת.

בית הכנסת המרכזי ברחוב רבי טרפון 7 בבני ברק בליווי תזמורת.

בית הכנסת בני הישיבות ביתר עילית רח' המגיד ממזעריטש 22, בשעה 21:30 עם הזמר אביגדור רוט בליווי תזמורת מורחבת.

אולמי צ'יינין בקרית אונו, עם משה דוויק בליווי תזמורת מורחבת.

בקהילת 'ואהבת' בחולון בראשות הגר"י ענבה ברחבת ביהכנ"ס בית דוד ברחוב ברקת 28, עם שר השמחה עמי מימון. 

ברחבת מוסדות 'אור יקר' בצפת, עם הזמר רפאל מלול בליווי תזמורתו המורחבת של שאול כהן. 

ברחבת ת"ת 'פרחי כהונה' בצפת, עם גדול הזמר המזרחי משה לוק. 

ברחבת הסאריה בצפת, בהשתתפות הגר"ש אליהו רב העיר, בליווי אלישע וולפסון ולהקת 'כנגן המנגן'. 

בבית הכנסת רידב"ז בצפת, עם בעל המנגן משה בהר והזמר שרוליק הורביץ. 

מוסדות 'אביר יעקב' ברחוב אוליפנט 17 בתל אביב, בליווי תזמורת. 

בנוף הגליל ברחבת מרכז רסקו, עם הזמר ישי לפידות.

ברחבת ביהכ"נ היכל דוד מרגולין 14 בתל אביב, עם הזמר יהודה ועקנין ותזמורתו.

ישיבת 'ברכת אפרים' הגדולה בבני ברק, עם שלמה גובי והקלידן חיים בריאר.

בית הכנסת 'אלפי מנשה' ברחוב בלוי 8 בבני ברק, בליווי תזמורת. 

קהילת רבי עקיבא בברכפלד במודיעין עילית, עם צביקה בנדר.

בחצר חסידות קוזניץ בכיכר המדינה בתל אביב עם הקלידן זמר אשר קורצוג.

בית המדרש 'אהל רחל' סאטמר בירושלים, עם מקהלת החסידות האירוע מתחיל בשעה 22:00.

ביהכנ"ס "אליהו הנביא" ברח' שתולים 40 בתל אביב, בשעה 20:30 עם הזמר גיל ישראלוב בליווי שימי יונייב ותזמורתו.

ברחבת בית הכנסת היכל דוד רחוב מרגולין 14 יד אליהו תל אביב בשעה 20:30 בליווי הזמר יהודה ועקנין ותזמורתו, ובהשתתפות הגר"מ מאיה רב שכונת יד אליהו וחבר מועצת חכמי התורה.

קהילת בני תורה ברחוב הרב שטיינמן 1 נוף הגליל, עם הזמר שלמה אשר ותזמורתו.

בית הכנסת אברכים בקרית הרצוג בב"ב, עם יוסי מייזליש ותזמורתו.

ישיבת תורת דוד ברח' צפת 14 בב"ב, עם הזמר מוישי פרסברגר והקלידן חיים מאיר ווליס מהשעה 22:30.

בקהילת בני הישיבות פרדס כץ בראשות הגאון רבי אברהם זכותא ברחוב זבוטינסקי 67 בני ברק, החל מהשעה 21:00 בליווי תזמורת מורחבת כמיטב המסורת.

מוסדות 'אור דוד' ברחוב אבוחצירא 32 בני ברק. בליווי תזמורת מורחבת והזמר שלמה אשר. 

ישיבת ההסדר קריית שמונה, בכיכר המרכזית בעיר. בליווי תזמורת הישיבה.

ישיבת ההסדר קריית גת ברחוב מיכה 2 פארק השופטים, עם אליהו אמסלם די'גי.

ישיבת ההסדר כרמיאל, בליווי להקת הישיבה ואורחים בחצר ישיבת ההסדר.

ישיבת ההסדר נחלת יוסף שבי שומרון, עם אסף קליין.

 

 





הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הקפות שניות רמת שלמה  


  2. שושנים לדוד האירוע המרכזי  


  3. איפה ציון גולן?  (ל”ת)

    סמי

  4. מעניין שאת טירת הרמל פיספסתם!  


  5. הקפות שניות בבני ברק  


  6. יש באהבת שלום?  (ל”ת)

    אלעזר

;