1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. בארץ

בלי מסכות: ההגרלה הנדירה שחושפת את הזוכים

יש הגרלות בכאילו ויש הגרלות של 'קרן עם ישראל חי' • בשנים האחרונות מגרילה 'קרן עם ישראל חי' דירת פאר בירושלים, מול חומות העיר העתיקה ואף מראיינת את הזוכים לאחר קבלת הפרס העצום • "ההגרלה היא כח העזר שלנו לעזור לאחרים" אומר שמואל סקט, מנכ"ל הקרן

בחדרי בשיתוף עם ישראל חי, ל' תשרי תשפ"ב 06/10/2021 16:59

זו לא "הגרלה בכאילו"! ראיון עם הזוכה ראיון עם הזוכה צילום: יח"צ

רבים מאתנו קוראים לא פעם בעיתון על מיליונר חדש באמצעות זכייה בלוטו, טוטו, או הגרלה כזו או אחרת. אלא שמעולם לא נחשפנו למי הם, תמיד נותר סימן שאלה על הסכום הזכייה והזוכים. בשנים האחרונות מגרילה 'קרן עם ישראל חי' דירה בירושלים מול העיר העתיקה. מידי שנה היא מעדכנת את המשתתפים בזוכה ואף מקיימת איתו ראיון ווידאו. התוצאה הישירה היא שיותר ויותר אנשים לוקחים חלק בהגרלה ומוכיחים כי השקיפות משתלמת. יש הגרלות בכאילו ויש הגרלות של 'קרן עם ישראל חי'. אם רק תלחצו על הלינק תוכלו להיות חלק מזה, זה תלוי בכם.

600 שקל, זהו סכום התרומה המינימלי שנדרש בכדי לקחת חלק בהגרלה של קרן עם ישראל חי ולזכות בדירת יוקרה סומך לחומות העיר העתיקה בירושלים.

אגב אם תבחרו לוותר על הדירה תוכלו לקבל במקום 500,000 דולר. ההצטרפות להגרלה היא לזמן מוגבל.

שמואל סקט שהקים את העמותה ואת מיזם ההגרלה בחר כאמור בדרך של שקיפות כדי ללמד על אמינות העמותה, עשייתה ועל אמינות ההגרלה. לדבריו מרגע שמי שהשתתפו בהגרלה נחשפו לזוכים הם לקחו חלק גם בהגרלות שבאו בשנים שלאחר מכן ונתנו אמון.

בהגרלה הראשונה שנערכה בשנת 2018 זכה דן ויסנייבסקי. שנה לאחר מכן בהגרלה של שנת 2019 זכה דוד רוטפלייש מטורונטו, ובזכות הזכייה שלו, הוא החליט שזו העת לממש את שאיפתו מכבר שנים ועלה לישראל. בהגרלה שנערכה בשנה שעברה, 2020 זכה מאיר רייכמן. לחצו כאן ואלי תהיו אתם הזוכים של 2021>>>לצד השקיפות פעל סקט לאפשר גם למי שמתקשה לשלם בהוצאה אחת סכום של 600 ₪ ומעתה אפשרי לקחת חלק בהגרלה גם בפריסה של עשרה תשלומים את התרומה.

"אני מבקש לאפשר לכמה שיותר יהודים מהארץ ומהעולם להשתתף ולתרום לעשייה של העמותה ובאמצעות ההגרלה לעודד אותם לתת מכל הלב" משתף שמואל סקט. "אני מאמין שמי שמעביר תרומה עושה זאת קודם כל כי הוא מאמין בנו ובעשייה שלנו למען מי שבאמת זקוק. ההגרלה היא כח העזר שלנו לעזור לאחרים".

בעמותה מציינים בסיפוק שורה של שאלות ותשובות שהעלו באתר. המדובר בשאלות שהועלו לאורך השנים ונעשה מאמץ לתת עליהן את הדעת, בין היתר תוכלו לדעת מראש מה גובה המיסים של וועד הבית בבניין, תקבלו הכוונה כיצד להעריך את שווי המס שיגבה ועוד. הזוכים בדירה קיימו שיחה עם שמואל לאחר קבלת הפרס והשיחות גם הן הועלו לאתר. סקט שיתף כי זכה לתגובות חיוביות מצד תורמים על השקיפות ושיתוף המידע ובעמותה קבעו בסיפוק כי השקיפות ניצחה ויותר ויותר אנשים מבקשים לקחת חלק בהגרלה.

לחצו כאן להשתתפות בהגרלה הנדירה>>>

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אין שום שקיפות בנוגע לכספים, ולא המלצה של רבנים  (ל”ת)


;