י' סיון התשפ"ד
16.06.2024
הזדמנות שאסור לפספס

"כך עשינו מיליונים": שיטת גיוס הכספים שכל בעל עמותה חייב להכיר

מנהל עמותה? מגייס כספים? יש הזדמנויות שאסור לך לפספס • בוא ללמוד את שיטת 'מודל הנשר' של מוטי ויטמן ולהצליח לגייס מיליונים!

"כך עשינו מיליונים": שיטת גיוס הכספים שכל בעל עמותה חייב להכיר
הכנס של מוטי ויטמן צילום: יח"צ

גיוס כספים הוא האתגר המרכזי והמורכב ביותר שעומד כיום בפני כל מנהל עמותה, בדרכו להעצמת והרחבת פעילות התורה או החסד של העמותה שהוא מנהיג. הדאגה הבלתי-פוסקת ליציבותה הכלכלית של העמותה, לתשלום משכורות והחזקת הפעילות, לצד התשוקה לפרוץ קדימה ולהגדיל את היקף העשייה – מדירה שינה מעיני כל מנהל ועלולה להכניס אותו לסחרור מסוכן.

זה לא חייב להיות כך! למצוקה שלך יש פתרון.

בוא ללמוד את שיטת 'מודל הנשר' של מוטי ויטמן ולהצליח לגייס מיליונים!

בימים הקרובים, המנטור העולמי לגיוס כספים, שכבר הצעיד והוביל מאות עמותות מהארץ והעולם לרווחה כלכלית ולגיוסם של מיליונים בקלות וביעילות, עומד לקיים כנסי בוטיק ייחודיים למנהלי עמותות ומגייסי כספים בהם הוא יחשוף את סודות שיטת 'מודל הנשר' שפיתח המעניק כלים פרקטיים, מדויקים, בדוקים ומנוסים, כיצד לגייס המון כסף בצורה עקבית וחכמה.

בהובלת מוטי ויטמן, מאות מנהלים ועמותות, כבר הצליחו לשנות את המצב, להעפיל לפסגה ולגייס המון כסף ללא עוגמת-נפש מיותרת ומבלי לפגוע בערכים שלהם ובחייהם הפרטיים. באמצעות סודות 'מודל הנשר' שיוצגו בכנסים שיתקיימו בבני-ברק ובירושלים בימים הקרובים, כל מנהל או מגייס כספים יוכל לחולל שינוי מהותי בחייו וללמוד אחת ולתמיד איך להכניס סכומי עתק שהוא מעולם לא העז אפילו לחלום עליהם.

"יש לי המון פעילות בעמותה", מעיד הרב אברהם קאפ, יו"ר עמותת 'עזרת אחים', "הרבה תושבים צריכים עזרה. צריך להתמקצע, לדעת איפה הכסף? באתי לקורס של מוטי ויטמן וב"ה הגענו לתוצאות גדולות מאוד. בימי הקורונה, בזמן הכי קשה, הכי הזוי, עשינו מיליונים. אני ממליץ לכל מי שרוצה כסף ותרומות להגיע לכנס של מוטי ויטמן."

עמיתו, הרב שלום פרץ ממוסדות 'בית אל', מוסיף: "כבר הרבה שנים אני מגייס כספים. אחרי שהגעתי למוטי ויטמן הכפלתי את הסכום. ממיליון שקלים בשנה, תוך פחות משנה הגעתי לשני מיליון ועוד היד נטויה. יש מודל, הדברים מדויקים. כל מנהל עמותה יכול להיעזר בידע של מוטי ויטמן. כל מגייס כספים חייב את זה לעצמו."

כדי להצטרף למאות מנהלי עמותה שהפכו למקצוענים – לחץ כאן.

כנסי הבוטיק הייחודים למנהלי עמותות ומגייסי כספים של מוטי ויטמן – שמעו ותחי נפשכם.

מוטי ויטמן גיוס כסף

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד