1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. עיתונות ותקשורת

בן כספית תוקף את נתניהו: "תתבע אותי"

העיתונאי בן כספית התייחס לדיווח על בקשה לאישור הוצאות הלשכה של יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו, שמסתכמות בכשני מיליון שקלים, וטען שהבזבוז של הזוג נתניהו מכספי ציבור לא היה כמותו: "אני קובע ומזמין לתבוע אותי"

מאיר שלם, ח' חשון תשפ"ב 14/10/2021 13:40

"דרישות מטורפות" בן כספית ובנימין נתניהו בן כספית ובנימין נתניהו צילום: הדס פרוש, פלאש 90

ב'חדשות 12' דווח אמש (רביעי) כי ועדת הכספים קיבלה בקשה לאישור הוצאות הלשכה של יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו בשנתיים הקרובות, על פי הפרסום, הסכום מגיע לכשני מיליון שקלים.

העיתונאי ואיש התקשורת בן כספית התייחס בתוכניתו ברדיו 103 לדיווח, וטען שבזבוז כספי הציבור מצד הזוג נתניהו לאורך השנים לא היה כמותו. במהלך השידור, אף הזמין אותם לתבוע אותו.

"טירוף והתנפלות כזו על כספי ציבור, החל ממחזור בקבוקים לטובת הקופה הקטנה של הגברת ואינספור הוצאות קיסריה. אני קובע ומזמין לתבוע אותי שטירוף כזה על כספי ציבור שלא הייתה דומה לשום דבר. החל ממחזור בקבוקים לטובת הקופה הקטנה של הגברת נתניהו והנזילה או המים בבריכה, אל תיקח את הרעיה וכביסה מלוכלכת במזוודה על חשבון הציבור".

לדברי כספית, "אני רגיש מאוד לכספי ציבור, זה התפקיד של הממשלה, אזכיר לך שאתמול פרסמה דפנה ליאל את דרישתו של נתניהו למימון לשכתו, תשלומי חניות, ניקיון ושכר דירה ב-2 מיליון שקל".

הוא הדגיש, "לראש ממשלה לשעבר זה מגיע, אבל החוק חוקק לראשי ממשלה שפורשים כמו יצחק שמיר או אהוד אולמרט, יש לו לשכה כזו על חשבון המדינה אבל הוא רוצה עוד אחת, כי מה זה עוד אחת על חשבון המדינה, אז הרגישות שלך לכספי ציבור לא מרגשת אותי".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ןהרגישות ל53 מליארד לערבים ופי 30 בזבוז ללשכת הנשיא, הנוגדנים הללו גם קיימים. יש זריקה לזה  (ל”ת)


  • 👍👍👍👍 (ל”ת)


 2. בן כספית לך תיפול על רבלין הנשיא לשעבר..  (ל”ת)

  סי

 3. כל מילה בסלע  (ל”ת)


 4. ביבי המושחת. במקום לתרום את הכסף ללומדי תורה  

  ליטאי

  • שריר נהיה ליטאי (ל”ת)

   צבי

 5. חזירות לשמה  


 6. כספית  

  קלייר

 7. בן כספית חכם גדול הוא יודע שהשופטים השמאלנים לצדו  (ל”ת)

  צבי

 8. שינאת נתניהו  


 9. צביעות בן כספית  


;