1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

בעלה של הח"כית במתקפה חריפה נגד סמוטריץ'

לאחר האמירה של יו"ר מפלגת 'הציונות הדתית' נגד הח"כים הערבים בכנסת, שמוליק סילמן, בעלה של יו"ר הקואליציה, תוקף אותו במילים חריפות, תוך שהוא טוען כי עדיין ישנה אפשרות להקים ממשלת ימין בתמיכת רע"מ | בנוסף טען: "מפלגתו עושה מניפולציות זולות על רבנים"

יאיר כלפה, ח' חשון תשפ"ב 14/10/2021 20:58

"מפלגה שמשפילה את כבוד התורה" בצלאל סמוטריץ בצלאל סמוטריץ צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

מתקפה חריפה: שמוליק, בעלה של יו"ר הקואליציה עידית סילמן, תוקף הערב (חמישי) את יו"ר מפלגת 'הציונות הדתית' בצלאל יואל סמוטריץ', וטוען שהוא לא ראוי להיקרא אדם דתי.

סילמן, שהיה בין בני הזוג הבולטים של חברי הכנסת מ'ימינה', בשל המחאה נגדם על הצטרפותם לממשלה, תקף בחריפות את סמוטריץ' וטען שמפלגתו, תוך שהוא מקפיד לכנות אותה בשמה הקודם 'האיחוד הלאומי', עושה מניפולציות על רבנים.

"האמירה של סמוטריץ' על ערביי ישראל לא הייתה פליטת פה", טען בפוסט ארוך שפרסם בדף הפייסבוק שלו. "לאמירות של סמוטריץ' אין שום קשר ליהדות – משום שאנשי 'האיחוד הלאומי' לא ראויים להיקרא דתיים. כמה צביעות, כמה התחסדות, איזה זעזוע עמוק מהמשחק הפוליטי".

שמוליק סילמן המשיך ותקף: "אי אפשר לקרוא לאיילת שקד סמרטוט ולרוץ לצטט קטעים מהגמרא. מצטער, זה לא עובד, לא בבית דין של מטה ולא בבית דין של מעלה. ומה מוסר ההשכל? כי אם דברי חכמים בנחת נשמעים, זה אומר שדברי טיפשים בצעקות נשמעים?".

"הניצחון שלי הוא בכך שעידית מעולם לא השפילה איש, לא ביזתה, לא צעקה ולא זלזלה. כי היא מנהיגה חזקה. לא כתוב״ דרך ארץ קדמה לתורה״?", הוסיף.

"המפלגה בראשותו עושה מניפולציות זולות על רבנים", תקף בצורה חריפה בעלה של יו"ר הקואליציה את סמוטריץ', "זוכרים איזו עוגמת נפש הוא גרם לרב רפי פרץ? "אמחק אותך" בצלאל אומר לחגית משה, מה זה חייל מהסופרנוס? זה נציג התורה? ה׳ ישמור. זו מפלגה שמשפילה את כבוד התורה".

הוא הזכיר את עברו של סמוטריץ': "אדם שנעצר על ידי השב"כ עם 700 ליטר דלק בניסיון לבלום את תכנית ההתנתקות באופן אלים, הוא שיטיף מוסר לגנרלים ולבכירי מערכת הביטחון?".

"העובדה שהרב טאו, הרב דרוקמן והרב אליהו אישרו, ובצלאל פעל הפוך, מלמדת על קנאות ולא על יכולת הנהגה. ושורה תחתונה , גם עכשיו האיחוד הלאומי יכול להחזיר את נתניהו לשלטון ואת הימין המסורתי והחרדי. פשוט טירוף", כך לדבריו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. צבוע  


 2. פלשתינאים  

  ענת

  • בטח היית אומר את זה למשה רבנו במלחמת עמלק 


 3. נו  


 4. לא צעקה על אף אחד?  

  גוליבר

 5. דתי ליייט  

  דתי לייט

 6. הרב שמוליק סילמן  


 7. מגעיל  

  אזרח שאיכפת לו

 8. דרך ארץ  

  זבולון

 9. למה הבעל של מעניין מישהו? חפרתם איתו  (ל”ת)


 10. נשוי לשקרנית הכי גדולה בכנסת ורוצה לסנגר על האמת  (ל”ת)

  אינו ראוי לתגובה

 11. אני מציע לשמוליק סילמן ללכת לפסיכיאטר דחוף  (ל”ת)

  אריק

 12. ולשקר ולגנוב מותר?? מה הצביעות וההתחסדות שלו??  (ל”ת)

  אביבית

 13. מה אפשר לצפות מבעלה של אשה שמכרה את כל ערכיה בשביל תופינים???  (ל”ת)

  יוסי

 14. כמה פאטתי הסילמן. אולי גם אשתו של סמוטריץ תפרסם משהו נגד בעלה של סילמן?  


 15. מר סכילמן  

  יוסי

;