1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. ערוץ הכנסת

רה"מ בנט נגד נתניהו: "ערעור על לגיטימיות הממשלה - דבר מסוכן"

יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו נאם אמש בטקס הפרידה מראש השב"כ נדב ארגמן, אך לא טרח להזכיר את נוכחותו של רה"מ בנט | בתגובה, יוצא בנט במתקפה ישירה על הצנזור המכוון: "חבל לי על הצרימה באירוע הממלכתי, לא הייתי היחיד שנע באי-נוחות בכיסאו". בליכוד מיהרו להגיב

ארי קלמן, ט' חשון תשפ"ב 15/10/2021 14:52

התקרית בטקס הפרידה נפתלי בנט/בנימין נתניהו נפתלי בנט/בנימין נתניהו צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

ברקע התקרית שארעה אמש בטקס החלפת ראשי השב"כ בו יושב ראש האופוזיציה בנימין נתניהו התעלם מנוכחותו של ראש הממשלה נפתלי בנט וספג צעקות מהקהל, ראש הממשלה בנט מתייחס היום לתקרית ותוקף.

בפוסט בפיסבוק אותו פרסם, ובו הוא נוהג לסכם את השבוע החולף כותב ראש הממשלה בנט "היה לי חבל על הצרימה באירוע כל כך ממלכתי ומרגש. לא הייתי היחיד שנע באי נוחות בכיסאו שם".

בנט הוסיף ותקף את ראש האופוזיציה נתניהו "אני מקווה שיו"ר האופוזיציה יבין שאי הסכמות פוליטיות הן דבר טבעי". לדברי ראש הממשלה, "מחלוקות הן חלק מהחיים. אבל ערעור על הלגיטימציה של ממשלה בישראל הוא דבר מסוכן".

בפוסט בפיסבוק הביא ראש הממשלה זווית מעניינת לכך שאין לו ציבור מצביעים בזמן שהוא מדשדש בסקרים באיזור אחוז החסימה, "הנה עובדה שהרבה פרשנים פוליטיים מפספסים", כתב, "אני ראש הממשלה שהכי פחות מושפע מקבוצות לחץ ואינטרסים זה עשרות שנים. אני עובד אצל אזרחי ישראל. נקודה".

"אין לוביסטים, אין מרכז מפלגה, אין טייקונים. איני חייב לאף אחד מהם דבר, ולכן אין להם מנוף לחץ עליי", ציין בנט וחתם, "אני עובד אצלכם".

בליכוד לא נשארו חייבים ופרסמו בתגובה: "בנט כל כך "ממלכתי" שהוא "שכח" להזכיר את ראש הממשלה נתניהו בטקס האזכרה לנשיא פרס ובציון שנה להסכמי השלום ההיסטוריים שראש הממשלה פעל להביא שבזכותם שרי הממשלה מעופפים בלי סוף למדינות המפרץ. ובאשר לאמירה של בנט על ערעור הדמוקרטיה, תמיד טוב לא לשכוח מה אמר אך לפני מספר חודשים".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. להקים ממשלה בלתי לגיטימית זה דבר מסוכן, בנט וחבורתו מפרקים את המדינה בשיטתיות וביסודיות, ויש לו עוד חוצפה להאשים אחרים שלא מכירים בנוכל הזה  (ל”ת)

  צבי

 2. נוכל רמאי ושקרן, בלי טיפת בושה, במקום שיתבייש ויכה על חטא על מה שהוא עשה ועושה יש לו חוצפה להאשים אחרים שלא מכירים בגניבת השלטון שלו  (ל”ת)

  חיים

  • צבי וחיים זה אותו אחד... (ל”ת)


 3. בנט, אתה היית היחיד שנע בחוסר נוחות בכסאו  

  אליהו

 4. בנט בעצמו אמר שלא לגיטימי להיות ראש ממשלה עם פחות מעשרה מנדטים  (ל”ת)

  אבי וייס

 5. שבנט עולה לנאום - כל המדינה זזה באי נוחות  (ל”ת)

  איציק

 6. הנאום של בינימין נתניהו(ראש הממשלה שלי)  


 7. ונוכלות וגניבת שלטון?? אינה מסוכנת?? דמקטטורה במיטבה  


 8. דייייייייייייייייייייייייייייי  

  שאול

 9. הממשלה שגנבת ברמייה נגד רצון העם חוקית אבל לגמרי לא לגטימית.  (ל”ת)


 10. בננטט  


 11. אין נאום של בנט שבו הוא לא עוקץ את נתניהו או  

  תירצה

 12. הפוסל במומו פוסל  

  אבי

 13. מה שמסוכן לדמוקטריה זה סחיטה של ראשות הממשלה על ידי מפלגה שבקושי עוברת את אחוז החסימה!  (ל”ת)


 14. ירבעם בן נבט - בנט  (ל”ת)


 15. איזו בדיחה. אדם שיש לו 6 מנדטים מול 30 של נתניהו, מדבר על "לגיטימיות"... ב. לפי מה שדווח, הוא יצא אישית, משל היה ילד קטן, נגד נתניהו בטקס הזה, ואח"כ לשכתו השמיטו את החלק הזה מהדיווח. ודק נתניהו. פיקח. ג. בנט שלא הזכיר את נתניהו כשדיבר על שנה להסכמי אברהם מדבר?... לא יאומן.  (ל”ת)

  ד.

;