1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

עימות בין בן-גביר ליאיר גולן: "מי צריך אויבים?"

סגן השר במשרד הכלכלה יאיר גולן התייחס לסערה על התיעודים שמראים שהעוזרת של יו"ר ועדת חוץ וביטחון השתתפה בכנסים יחד עם תומכי טרור, וטען שששתק כשבן-גביר מונה לחבר בועדה - צריך לשתוק במקרה הזה | יו"ר 'עוצמה יהודית' תקף: "מפנה עורף לחיילים ולאוהבי המדינה"

יאיר כלפה, י"א חשון תשפ"ב 17/10/2021 15:59

העוזרת של בן ברק יאיר גולן/איתמר בן גביר יאיר גולן/איתמר בן גביר צילום: משה שי/יונתן זינדל, פלאש 90

התיעודים המראים שעוזרתו של יו"ר ועדת חוץ וביטחון השתתפה בקורסים יחד עם תומכי טרור, ממשיכים לעורר סערה, כשהיום (ראשון) התפתח עימות בסוגיה בין יאיר גולן לאיתמר בן-גביר.

סגן השר במשרד הכלכלה יאיר גולן התייחס לזעם ולדרישה לפטר את העוזרת של יו"ר ועדת חוץ וביטחון רם בן-ברק, לאחר שבתיעודים שפורסמו היא תועדה משתתפת בקורסים עם תומכי טרור, וטען כי מי ששתק כשבן-גביר מונה לחבר בוועדה - צריך גם לשתוק במקרה הזה.

"‏מי ששתק כשתומך טרור מורשע ישב כחבר מן המניין בוועדת החוץ והביטחון, קל וחומר שעליו לשתוק עכשיו כשמישהו מעלה ספקולציות על תמונה של עוזרת ח"כ שמתנערת לחלוטין מההאשמות כלפיה", צייץ חבר מפלגת 'מרצ'.

יו"ר מפלגת 'עוצמה יהודית' תקף אותו בחזרה: "‏ככל שעובר הזמן אנו מבינים יותר איזה נס היה לנו, למרות תומך טרור כמו גולן (שמשווה ביני לבין מחבלים), עם קצין כזה שמפנה עורף לחיילים ולאוהבי המדינה, מי צריך אויבים?".

בתוך כך, היום הגיש חבר הכנסת אלי כהן מ'הליכוד' הצעת חוק שרוצה לקבוע שכל המשתתפים בדיונים ביטחוניים בוועדת החוץ והביטחון יעברו סיווג ביטחוני בשב"כ, כמו המשתתפים בדיוני הקבינט המדיני- ביטחוני - זאת בתגובה לתיעודים של העוזרת של בן-ברק.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. למה שמו גולן ולא שטן???!!!!  (ל”ת)


 2. רשע מרושע!!! זה ההשוואה? בן גביר אוהב את היהודים, והערביה התומכת טרור הזאת שונאת יהודים.....יחי ההבדל!!!  (ל”ת)


 3. הדגנרל גולן מזכיר יותר ויותר את המרשל פטן  


 4. נכון, עמי ארצות באמת לא מבחינים בין יהודים לגוים  

  אליהו

 5. מפלגת מרץ צריכה להימחק מהמפה  (ל”ת)


 6. תוציאו ית הערב רב המסריח מהאתר מטמא את הנשמה  (ל”ת)


 7. אם יאיר גילן היה סגן רמטכל לא פלא שהצבא רקוב  (ל”ת)

  יואל

 8. "וטען שששתק???"  

  אתי

;