1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. ערוץ הכנסת

הממשלה תקדם רפורמה בשחיטה ובייבוא בשר מחו"ל

אמש הורתה ח"כ מלינובסקי לנציגי הממשלה להתחיל בעבודת מטה לקראת רפורמה בנושא השחיטה ובייבוא בשר כשר לארץ • חבר הכנסת אורי מקלב תקף: זאת לא חלופה בכשרות זאת הונאה בכשרות!

ארי קלמן, י"ד חשון תשפ"ב 20/10/2021 07:31

היוזמה הבאה שחיטה אילוסטרציה שחיטה אילוסטרציה צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

הרפורמה הבאה של מלינובסקי: רפורמת השחיטה וייבוא הבשר הכשר מחו"ל. במהלך דיוני הוועדה לשירותי הדת היהודים אמש, הודיעה יושבת ראש הוועדה כי בכוונתה להביא לדיון את נושא יבוא הבשר הכשר מחו"ל, "אני חשבתי גם לקחת את הנושא של הבשר מהרבנות", אמרה ח"כ מלינובסקי, "עכשיו זה מונופול של הרבנות, אנחנו עושים את כל ההפרטה הזו ואת הבשר משארים שם".

ח"כ מלינובסקי פנתה לנציגי הממשלה בדיון ובקשה מהם להתחיל בעבודת מטה, "אני פונה לגורמי הממשלה שיבדקו את זה אולי זה ייעשה בנפרד היה חוק שרבין עשה יש שם מאות רבות של כסף, אולי נביא בשורה, לא בחוק הזה", יצוין כי בדיון התנגד לכך מנכ"ל הרבנות עו"ד גולדברג ואמר כי הם חשבו על כך אך הגיעו למסקנה כי לא נכון לעשות זאת, אך יו"ר הוועדה ח"כ מלינובסקי טענה כי יש לשבור את מונופול הכשרות, "אין שום הבדל בין בשר לדברים אחרים, צריך לבדוק את זה כלכלית. צריך לשבור את המונופול של הרבנות אין שום סיבה שהמדינה תממן את זה"

חבר הכנסת אורי מקלב שהשתתף בדיון תקף את מלינובסקי, לדברי מקלב, "זו ממשלה ללא גבולות וללא קווים אדומים, הם מנסים להכשיר את הנבלות והטריפות הגרועות ביותר שקיימות בעולם".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. תמונות  

  אילוסטרציה

 2. מקלב תקף, תוקף, התקיף, יתקיף...  


  • ראינו את מחדליהם במשבר הדיור 

   ראינו

 3. ה ירחם  


 4. השר להרס הדת לא נח לרגע איך להאכיל את עמ"י טריפות להכניס גוים ולחלל שבת  (ל”ת)

  ממשלת הרשע ימ"ש

;