1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. החרדים

ישראל פרוש שיבח את רה"מ בנט; ח"כ אוריאל בוסו יוצא במתקפה

חבר הכנסת אוריאל בוסו (ש"ס) תוקף בחריפות את ישראל פרוש על דברים שאמר בשבח התנהלות הקורונה של ראש הממשלה בנט. "בוחר להלל ולקלס את ממשלתו של בנט בעוד אביך נשכב על שטיחי ועדת חוקה" 

ארי קלמן, י"ד חשון תשפ"ב 20/10/2021 17:44

"אביך נשכב על שטיחי הוועדה" בוסו ופרוש בוסו ופרוש צילום: באדיבות המצלם

הפרגון של ראש עיריית אלעד שרוליק פרוש לראש הממשלה נפתלי בנט על התנהלותו בקורונה מעוררת סערה, חבר הכנסת אוריאל בוסו משיב לו במתקפה על כך שהוא "מהלל ומקלס" את בנט בזמן שאביו נלחם נגדו בכנסת.

"רק לפני מספר ימים הצהיר בנט בוועידת הג'רוזלם פוסט על שאיפתו להגבלת כוחם של החרדים", הזכיר בוסו, כשהוא פונה לראש העיר אלעד, "ישראל פורוש - אתה אחד מהם".

על דבריו בוועידת מרכז השלטון המקומי אומר בוסו: "בדבריך היום אתה מעניק לאותו בנט פרס על ממשלה דורסנית שפוגעת בכל סממן יהודי". עוד הוסיף, "כשאתה בוחר להלל ולקלס את ממשלתו של בנט בעוד אביך נשכב על שטיחי ועדת חוקה מתוך צו השעה".

בוסו מוסיף ותוקף את ראש העיר פרוש: "כשאתה אומר 'זו ממשלה טובה לחרדים, כי לא היו סגרים' היכן האחריות שלך כאיש ציבור?", תוהה בוסו ותוקף, "תסתכל לתושבי אלעד בעיניים למשפחות שילדיהם בבית בגלל גזירות ליברמן, ותגיד להם מה טוב להם באמת".

כזכור, בכנס היום הפתיע ואמר ישראל פרשו ראש עיריית אלעד, "אני אומר לך בנט טוב יותר היה בחגים למגזר (החרדי א.ק.), נתן להם להתפלל, נתן להם לטוס", בהתייחסו למדיניות של בנט שלא להטיל סגרים. זאת על פני הממשלה הקודמת בראשות בנימין נתניהו שהטילה שלושה סגרים. צריך לציין כי בתקופת הסגרים הראשונה לא היו חיסונים נגד הקורונה וכיום כן, דבר שהיה מכריע בהחלטת הממשלה לא להטיל סגר נוסף בגל הרביעי.עוד בנושא:

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. בוסו ככה ורק ככה הציבור רוצה שתתנהלו מול אנשים כאלה..  (ל”ת)

  ספרדי

 2. אוריאל ישר כוח  (ל”ת)

  ספרדי

 3. אלעד  


 4. סגרים  

  ישראל

 5. כשאשכנזי מריח כסף...  (ל”ת)

  יוני

 6. זו אותה מדיניות כמו נתניהו רק בזמן נתניהו לא היו חיסונים והיום יש! גם נתניהו היה נוהג היום כמו בנט ונמנע מסגר.  (ל”ת)

  כ

 7. בזה פורוש צודק  

  הרב

 8. ישראל פרוש  


 9. האמת כואבת  

  עוזי

 10. יוצא בחריפות נגד אביו שכינה את בנט נוכל ורמאי ואת ממשלתו ממשלת זדון  (ל”ת)

  בן קם באביו עקבתא דמשיחא

 11. בנט נבלה  (ל”ת)


 12. מה לעשות שפרוש צודק  (ל”ת)


 13. בוסו אלו ואלו דיברי....פעם צריך כסף ופעם צריך רייטינג  (ל”ת)

  ברדוגו

 14. קשקוש. גם נתניהו לא עשה סגר בפסח אחרי שכבר היה חיסונים!  (ל”ת)


 15. כואב לשמוע את האמת  

  מוישה

;