1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. צרכנות

הרב לנדא והרב רוזנבלט ביקרו בסניף מהדרין 'רמי לוי' בביתר

דוד כהן, מנהל סניף ביתר של הרשת 'רמי לוי' המוכר כשנון, מרתק ושופע סיפורים - מספר על הביקור המרגש של הרב לנדא בסניף שתחת אחריותו

אליקים דהן כתבה מקודמת, ט"ו חשון תשפ"ב 21/10/2021 17:02
תגיות:

ביקור מרגש הרב לנדא והרב רוזנבלט הרב לנדא והרב רוזנבלט צילום: יח"צ

ראשי בד"צ 'מסורת השמיטה' הרב לנדא והרב רוזנבלט קיימו ישיבה מיוחדת במעונו של המרא דאתרא ביתר הגר"ח וייס כדי לדון באתגרי שנת השמיטה ואספקת תוצרת חקלאית בהידור לתושבי העיר. לאחר הישיבה בקשו הרבנים לערוך סיור בסניף 'רמי לוי' שבעיר. הקונים שהיו בסניף התרגשו לראות את ראשי מערך הכשרות המהודרת בסניף. תפסנו לשיחה את דוד כהן מנהל הסניף לראיון קצר:

קצת רקע עליך, כמה שנים אתה עובד ברשת?

 10 שנים אני ב'רמי לוי'. עבדתי בתחילה במשרדים של החברה שאפתי לעבוד עם הלקוחות בסניפים. לאחר תקופה קצרה קבלתי משרת 'סגן מנהל' 4 שנים הייתי בתפקיד ואח"כ קודמתי למנהל סניף, כאן בביתר. 5 שנים אני כאן שמח לתת לתושבי העיר והסביבה מרכול מרווח ומאורגן עם כל המצרכים שהם זקוקים לבית. בכשרויות הכי טובות במחיר הכי שווה. השנה, שנת השמיטה הצטרפנו לכשרות המהודרת 'מסורת השמיטה' בהשגחת הרב לנדא והרב רוזנבלט.

במה זכית שהרב לנדא הגיע לביקור בסניף שלך?

הרב לנדא הגיע
הרבה לקוחות קונים את הכשרות שלו וסומכים עליו, בפרט בשמיטה. לרב לנדא חשוב מאוד שהכול יהיה בפיקוח הוא נותן את הכשרות ומגיע לראות שהכל בסדר, היו גם כמה דברים שאני בקשתי מהמערכת שלו ובוצעו.

עשינו לו סיור בסניף התעכבנו במחלקת ירקות, הגיע לראות שהכול בסדר מה אפשר לייעל ולשפר. וראה שהכול מתנהל בצורה הכי טובה.

כמה מילים לסיכום...

אני שמח שהוא הגיע, שמח שאנשים מרוצים וסומכים על הכשרות ואני שמח לפעול לפי הבקשות שלו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;